0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Захист рами

Захист рами

Купуючи дорожній або шосейний мотоцикл неможливо виявити на ньому будь-які захисні пристрої, які допомагають знизити рівень завданих збитків внаслідок падіння. Можливо, що конструктори та виробники більше думають про те, як зробити мотоцикл дешевшим, ніж про безпеку їхніх господарів та самих мотоциклів. На жаль, немає способів, завдяки яким мототранспортний засіб був би повністю захищений від пошкоджень внаслідок дорожньо-транспортних пригод, але вжити заходів для мінімізації втрат внаслідок аварії можна і потрібно.

Найкращі компанії

Ряд компаній, таких як, Kappa, KURYAKIN, POLISPORT та RDMOTO, пропонують якісні та надійні засоби пасивного захисту. За допомогою цих засобів можна зберегти деталі ходової частини мотоцикла, його двигун і раму. Ці деталі вважаються найважливішими і дорогими, відповідно до їх захисту прийнято приділяти першорядну увагу. Засоби пасивного захисту різних джерелах можуть іменуватися по-різному. Крашпеди, відбійники чи слайдери все це практично одне й те саме. У кожному разі виконувана ними функція ідентична, зокрема, запобігання пошкоджень і руйнувань дорогих елементів конструкції внаслідок падіння.

Про дуги безпеки

Ще один ефективний метод захисту дорожніх та шосейних мотоциклів полягає в установці на них дуг безпеки. Захисні дуги з'явилися практично одночасно з випуском перших мотоциклів і потрібні досі. У класичному варіанті дуги повинні пригвинчуватися безпосередньо до рами мотоцикла. При падінні дуга перша входить у контакт із дорожнім покриттям, поглинаючи основну силу удару. Однак не на всіх сучасних мототранспортних засобах можна виконати кріплення захисних дуг до рами. В результаті їх кріплять безпосередньо до корпусу двигуна. Ризик очевидний. Якщо дуга виявиться міцнішою, ніж корпус двигуна, то можливе руйнування картера двигуна, а це вже зовсім інші витрати.

Звідси висновок. Перш ніж придбати дуги безпеки, необхідно уважно вивчити місця, де їх доведеться кріпити. Плюс до цього бажано змоделювати ситуацію, як поведуться дуги внаслідок падіння мотоцикла. Якщо прогноз зробити неможливо або він невтішний, то від ідеї встановлення захисних дуг необхідно відмовитись, а для захисту рами пошукати якесь альтернативне рішення. Думка спеціалістів однозначна. Кожна дуга в дорожніх та шосейних мотоциклах повинна закріплюватись у трьох точках. Це найнадійніший і найбезпечніший варіант. А ось для чоперів та класичних мотоциклів краще застосувати дуги прямокутної форми, встановивши їх на рамі, у її передній частині.

Про слайдерів

Зазвичай, не встановлюють дуги безпеки власники спортивних мотоциклів. Вважають, що це не естетично та не відповідає призначенню спортбайків. Але раму в будь-якому випадку вважають за краще захистити за допомогою слайдерів. Їх встановлюють безпосередньо на двигун або, якщо це можливо, на раму. Сам слайдер виготовляють із пластику або алюмінію. При падінні всю основну силу удару має прийняти він слайдер. Але, як і у випадку із захисними дугами, перед придбанням та встановленням слайдерів, слід уважно вивчити місця, в яких вони будуть кріпитися та уявити собі, що з ними відбуватиметься в результаті контакту з дорожнім покриттям.

Де купити

Яким чином захистити раму мотоцикла під час падіння може вирішити лише його власник. Але зробити це необхідно, тому що в екстрених ситуаціях це допоможе заощадити значні кошти. Придбати елементи захисту рами можна у спеціалізованих торгових точках із продажу запасних частин для мотоцикла. До таких торгових точок відноситься і наш інтернет-магазин Мотоквартал. Здійснити покупки можна самостійно або скориставшись допомогою продавців та консультантів магазину. Звернувшись до нас, у вас з'явиться можливість:

  • купити захист рами, відповідну марку вашого мотоцикла;
  • замовити захист рами з доставкою, як до міста Києва, так і до будь-якого іншого міста України;
  • дізнатися ціну на захист рами для мотоцикла та придбати її недорого;
  • скористатися каталогом, у якому вказані всі відомі типи захисту рам;
Відображення:
Вгору