0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Вимірювально-розмічальний інструмент

Вимірювально-розмічальний інструмент

Незалежно від того, яким видом діяльності займається людина, без інструмента не обійтися. Можна проводити роботи пов'язані з ремонтом та обслуговуванням авто або мототранспортної техніки, вирішувати господарські проблеми в галузі будівництва або садівництва, працювати як слюсар, столяр, механік, але для виконання деяких завдань може знадобитися, як вимірювальний, так і розмічальний інструмент. Найкращі компанії постачають у торговельну мережу безліч товарів із цих категорій. Найбільшим попитом серед покупців користуються такі інструменти, як кутомір цифровий, рівень, рівень цифровий, рівень лазерний, розмітний шнур, рулетка, косинець складаний, маркер чорний, кольорові маркери, олівець муляра, олівець столярний, штангенциркуль, у тому числі електронний, лінійка двостороння, мікрометр механічний, крейдяний порошок, шило, метр доладний (пластиковий, дерев'яний), колесо вимірювальне, рейсмус, рисарка, циркуль розмічальний, малка, виска конусна, відвіс циліндричний, мірне дорожнє колесо, олівець розмічальний з твердосплавним наконечником та інші інструменти.

Порядок виконання розмітки

При необхідності виготовити з, наприклад, шматка листової сталі якусь деталь, в першу чергу виконується її креслення, ескіз, складається опис, ну або принаймні подумки треба уявляти, розміри деталі та її зовнішній вигляд. Є ще варіант, коли є зразок деталі, яку необхідно виготовити. Потім на заготівлю необхідно нанести розмітку і чим точніше вона буде зроблена, тим швидше та якісніше буде виконано роботу. Як правило, на деталь переносять не всі наявні розміри, а лише основні, за допомогою яких буде легко визначити межі та лінії, що підлягають обробці. Що ж до розмітки, вона може виконуватися, як у плоскій поверхні, і у тривимірному просторі тобто. в об'ємному вигляді. Ті, хто добре знайомий з кресленням не відчуватимуть труднощів у нанесенні розмітки як для плоскої, так і для об'ємної деталі.

Інструменти для розмітки

У виробничих умовах для розмітки використовують спеціальну розмічувальну плиту. У побутових умовах у разі відсутності розмічальної плити можна скористатися рівним та товстим листом металу. Для того, щоб нанести якісну розмітку на металевій заготівлі, знадобляться такі інструменти, як рейсмус, косинець, слюсарний циркуль, кернер та рисарка. З перерахованого основним інструментом вважається кернер. Він виготовляється з інструментальної сталі і є стрижнем, один кінець якого ідеально заточується під конус, причому кут при вершині цього конуса, повинен дорівнювати ста двадцяти градусам.

Якщо весь інструмент підготовлений до роботи, можна приступати до розмітки. Для цього спочатку на заготівлі вибирається місце для базової точки, яку необхідно зафіксувати мітку за допомогою кернера. З його ж допомогою наносяться і всі необхідні відмітки. Для проведення рисок чи ліній задіють рисунку. Вона є шматком дроту і з одного боку має петлю, а з іншого заточена на кшталт олівця, причому загострена частина попередньо піддається загартування. Всі кола та закруглені частини розмічуються за допомогою слюсарного циркуля, що стосується кутів, то тут на виручку приходить слюсарний косинець.

Де купити

Придбати надійний та якісний вимірювально-розмічальний ручний інструмент можна у нашому інтернет-магазині. Звертайтесь та отримайте можливість:

  • купити вимірювально-розмічальний інструмент;;
  • замовити вимірювально-розмічальний інструмент з доставкою до міста Києва чи будь-якого іншого міста України;
  • скористатися каталогом вимірювально-розмічального інструменту;
  • дізнатися ціни на вимірювально-розмічальний інструмент та купити необхідний недорого;
Відображення:
Вгору