0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Шоломи MT

 

Шоломи MT для мотоцикла

Компанія, відома у всьому світі як MT HELMETS або Manufacturas Tomás, була заснована в Іспанії. Рік її заснування, 1968, збігся з початком виробництва перших чоперів знаменитої Harley-Davidson. З того часу продукція компанії MT зарекомендувала себе як надійна, високоякісна і користується високим попитом і популярністю. Спеціалізацією MT вибрала виробництво шоломів не тільки для водіїв мотоциклів, але і для любителів картингу, а також кросових автомобілів. Асортимент продукції компанії включає запасні частини для мотошоломів і кросові маски.
 
Шоломи MT різноманітні у своєму кольоровому виконанні та випускаються як для чоловіків, так і для дітей. З форм мотошоломів слід відзначити особливо популярні інтеграли, відкриті шоломи (джети), кросові мотошоломи і фліп-апи. Фахівці відзначають такі переваги шоломів MT:
  • найвищі показники безпеки. Продукція MT пройшла сертифікацію згідно з DOT CERTIFIED (USA), ECE/ONU 22.05.P (EU) та SNELL USA (USA);
  • завдяки застосуванню поєднання таких матеріалів як армоване волокно, склопластик і карбон (теж волокно, але вже вуглецеве) досягається невелика вага виробу з міцною конструкцією;
  • стійкий до виникнення подряпин, виготовлений із полікарбонату візор завтовшки 2,2 – 3,0 міліметра. Передбачено можливість швидкого зняття візора;
  • наявність у конструкції шолома верхнього та нижнього повітрозабірника, що у поєднанні із задніми та бічними отворами забезпечує відмінну вентиляцію;
  • підкладка, що легко знімається і чудово миється. Матеріал, з якого виготовлена підкладка, є антиалергенним та антибактеріальним. Часто така підкладка виготовлена з вогнестійкого матеріалу;
  • зручна застібка, що швидко застібається і розстібається, виготовлена за типом подвійного D кільця. Матеріалом для застібок служить алюміній, що дозволяє користуватися нею, не знімаючи рукавичок;
Огляд мотошолому MT THUNDER

Як правильно вибрати та купити мотошолом MT

Цілком очевидно, що мотошолом є найважливішим елементом захисту райдера і є обов'язковим для використання з будь-яким видом двоколісної техніки. Кожному мотоциклісту важливо зрозуміти, як правильно вибрати та купити мотошолом МТ, щоб забезпечити себе найкращим виробом із необхідними характеристиками.

Класифікація мотошоломів МТ по типу виробу

Найважливішим аспектом вибору шолома для мотоцикла є підбір типу захисного виробу, ґрунтуючись на особливостях їзди та варіанті мототехніки. Розрізняють такі категорії мотошоломів МТ:

  • Інтеграли. Дані вироби мають повністю закриту конструкцію, що відповідає вимогам дорожніх та спортивних мотоциклів, що використовуються на міських дорогах та гоночних треках. Найчастіше мотошоломи MT з цієї категорії надають найвищу безпеку, малу вагу та захист від шуму.
  • Модуляри. Продукція з нижньою частиною, що відкривається. Має величезну популярність серед власників спорт-туристів. Дещо зросла маса шолома передбачає незначне погіршення комфорту порівняно з інтегралом.
  • Відкриті шоломи. Подібні моделі підходять власникам малокубатурної мототехніки, круїзерів, чоперів. Купити MT мотошолом даного типу також можна як додатковий варіант для спекотної пори року. Зазначається зручність використання як захист для пасажира.
  • Кросові шоломи. Використовуються власниками ралійних та ендуро-байків, а також квадроциклів при їзді бездоріжжям. Більшість моделей виконуються з козирком та без візора, що передбачає використання спеціальних мотокросових окулярів.

Вибір відповідного мотошолома MT за розміром

Отже, ми визначилися, який мотоциклетний шолом MT підходить для нашого виду байка. Наступним аспектом вибору буде підбір відповідного розміру. Для цього потрібно заміряти коло голови мірною стрічкою. Виміри найкраще проводити на рівні чола, провівши виміри кілька разів, щоб вивести максимальну довжину кола.

Отримавши розмір кола голови в сантиметрах, можна порівняти дані з розмірною сіткою від виробника. Якщо під ваші параметри підходить одразу два розміри, найкраще придбати виріб меншого розміру. Вимоги безпеки передбачають максимально щільну посадку шолома на голові, щоб досягти найвищого захисту та відсутності зсувів на високих швидкостях.

Де купити мотошолом МТ – в інтернет-магазині чи мотосалоні?

Переходимо до останнього аспекту вибору захисного екіпірування – де вигідніше купити мотошоломи MT?

Якщо у вашому місті є повноцінний мотосалон з великим вибором шоломів, можна віддати перевагу цьому варіанту. Але реальність така, що такими магазинами можуть похвалитися лише великі мегаполіси, та й у них не завжди можуть бути вироби, які влаштовують райдера за технічними характеристиками та зовнішнім виглядом.

Магазини в інтернеті – зовсім інша річ. Звичайно, деякі люди досі побоюються купувати щось в онлайн-магазинах, але ризик купівлі неякісного або підробленого товару повністю виключається, якщо ви звертаєтесь до перевіреної торгової точки.

Мотошолом МТ у перевірених інтернет-продавців буде представлено в максимально широкому асортименті та доповнюватись усіма сертифікатами якості. Щодо побоювання вибрати неправильний розмір, проблема теж цілком вирішується за допомогою досвідчених консультантів магазину, які завжди здатні допомогти з вибором. У крайньому випадку є можливість зворотного відправлення продукту для заміни.

Додатковою перевагою є найкраща ціна шоломів у інтернет-магазинах. Такі торгові точки не оплачують оренду виставкових залів та зарплату численному персоналу, що дозволяє пропонувати найвигідніші умови для своїх клієнтів.

Інтернет-магазин Мотоквартал має заслужено високу репутацію серед українських мотовласників, які давно відзначили наш широкий асортимент якісної продукції, компетентність та першокласний сервіс. Придбати мото шолом MT у нас можна за найдоступнішими цінами, вибравши відповідний варіант виробу, що відповідає особистим вимогам та типу мототехніки.

 

 

 

 

Відображення:
Вгору