0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Гальмівні панелі та комплектуючі для китайців

Гальмівні панелі та комплектуючі для китайців

Де б не був виготовлений мотоцикл, Європі, Америці чи Азії, наявність у ньому гальмівної системи є обов'язковим. Причому ця система має працювати надійно та ефективно, інакше ймовірність попадання в дорожньо-транспортну пригоду сильно зростає. Причому збитків можна завдати не лише своєму транспортному засобу та своєму здоров'ю, але постраждати також можуть інші учасники дорожнього руху. Підтримувати стан гальмівної системи на високому рівні в даний час досить просто, оскільки проблем з придбанням відповідних запасних частин практично немає.

Кращі компанії з виробництва гальмівних панелей

Дякувати за такий стан справ слід таким відомим компаніям, як TOURMAX, BREMBO, CAOKO, GXmotor, KOMATCU, TATA, Viper та ZZQ. Свою популярність вони здобули завдяки випуску якісної та надійної продукції, у тому числі всіх елементів гальмівних систем мотоциклів. Організація технічного контролю на цих підприємствах заслуговує на найвищу оцінку. Жодне найменування виробів не надходить у продаж без всебічної перевірки та тестування на найпередовішому в технічному відношенні обладнанні. Є велике бажання увійти до групи цих компаній та багатьох підприємств Китайської республіки. У плані асортименту та цінової політики, китайські підприємства навіть перевершують європейські, що стосується якості, то перед покупкою їх виробів бажано проконсультуватися з продавцями або менеджерами підприємства, що торгує.

Призначення гальмівної системи

Незалежно від того, якого типу гальмівна система встановлена на мотоциклі та які гальмівні панелі там застосовані, її призначення залишається незмінним. Завдання гальмівної системи у тому, щоб уповільнити у потрібний час транспортний засіб, до його повної зупинки. Для уповільнення та зупинки мототранспортного засобу використовують сили тертя. Якщо узагальнено, то гальмівна система з гідравлічним приводом складається з таких елементів, як головний гальмівний циліндр, супорт, гальмівні колодки, колісний гальмівний диск, а також гальмівні шланги. Головний гальмівний циліндр встановлюють з лівого боку керма мотоцикла, а керувати ним можна за допомогою троса, який з'єднаний з ручкою.

Супорт кріпиться на передньому колесі мотоцикла і має один або кілька поршнів, які під дією тиску створюваного головним гальмівним циліндром і гальмівної рідини мають можливість висуватися з супорта. Чим більша відстань поршні висуваються з супорта, тим більше сильний тиск вони надають на гальмівні колодки. У свою чергу гальмівні колодки притискаються до гальмівного диска і за рахунок тертя зменшують швидкість обертання гальмівного диска, а відповідно і колеса.

Основи контролю за гальмівною системою

Як і будь-який інший механізм або вузол мототранспортного засобу, гальмівна система потребує обслуговування. Враховуючи важливість цієї системи у будові всього мотоцикла догляд за нею, як і обслуговування повинні здійснюватись на постійній основі. Наприклад, рівень гальмівної рідини необхідно контролювати перед кожною поїздкою. Зробити це не складно, тому що якщо бачок для гальмівної рідини виконаний з пластмаси, то її рівень видно без зняття кришки, а якщо з металу, то такий бачок має віконце, відкривши яке не складно буде визначити її рівень. Крім того, шляхом візуального огляду виконують контроль за товщиною гальмівного диска, накладок гальмівних колодок і цілісність шлангів з гальмівною рідиною.

Будь-яке порушення роботи гальмівної системи потребує термінового втручання та усунення несправностей. З питань придбання запасних частин для гальмівної системи мотоцикла можете сміливо звертатися до нашого інтернет-магазину. В результаті у вас з'являться такі можливості:

  • купити гальмівні панелі та комплектуючі для китайських мотоциклів;;
  • замовити гальмівні панелі та комплектуючі з доставкою до будь-якого міста України, включаючи місто Київ;
  • дізнатися ціни на гальмівні панелі, а також комплектуючі для китайських мотоциклів та придбати їх недорого;
  • скористатися каталогом гальмівних панелей для мотоциклів;
Відображення:
Вгору