0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Автооливи

Автооливи

Своєчасна заміна масла є одним із факторів, який гарантує стабільну та тривалу роботу двигуна мотоцикла. Є, звичайно, питання, яке викликає багато суперечок у постійних користувачів мототранспортної техніки. Це питання полягає в тому, коли краще здійснити заміну оливи у двигуні, восени чи навесні? Насправді нараховують три варіанти заміни оливи. Перший варіант передбачає заміну оливи восени або після закінчення сезону експлуатації мотоцикла. У цьому випадку заводити двигун весною буде приємно психологічно, тому що він запускатиметься на свіжій оливі. А як відомо перед тим, як злити оливу, двигун необхідно прогріти. Причому прогріти до такої температури, що вважається робочою. Після такого прогріву буде злито максимально можливу кількість оливи.

Варіанти заміни оливи

При другому варіанті олива зливається навесні, а саме перед настанням сезону експлуатації мотоцикла. У цьому випадку перевагою вважається те, що олива протягом декількох місяців не знаходилася в металевому картері і відповідно ніяких окислювальних процесів з нею відбуватися не могло, а отже, і робочі властивості оливи не змінилися. Третій варіант полягає в тому, що мастило змінюється за регламентом, тобто власник мотоцикла стежить за пробігом мотоцикла і коли настає термін, що рекомендується, здійснює заміну оливи. А термін, що рекомендується, вказує виробник мототранспортної техніки і ці вказівки є постулатом. В інструкції виробника можна знайти два варіанти. Один з них регламентує заміну оливи в залежності від пробігу, а другий в залежності від терміну її знаходження у двигуні.

Особливо обережним необхідно бути мотоциклістам, які заливають у двигун замість мотоциклетної автомобільної оливи. Тут потрібно бути дуже уважним. Особливо якщо у вас двотактний двигун внутрішнього згоряння або встановлено багатодискове зчеплення, яке розміщене в масляній ванні. Це так зване «мокре зчеплення» не сприйме оливу, на упаковці якої буде маркування з літерами МВ. Для мотоциклів з вищезгаданим зчепленням підходять оливи з маркуванням літерами МА або МА2. У другому випадку масло розраховане на застосування в двигунах з високим крутним моментом.

Про підбір оливи

Для власників нових мототранспортних засобів підбір оливи для двигуна не є проблемою. А ось господарі мотоциклів зі стажем із такою проблемою цілком можуть зіткнутися. Найчастіше виробникам стає невигідно випускати деякі види олив, оскільки кількість споживачів старих видів оливи скорочується і виробництво стає нерентабельним. Але жодної катастрофи у зв'язку із цим немає. Існує велика кількість нових видів мастил, які за своїми властивостями якщо і не збігаються з застосовуваними раніше, але мають багато подібних показників. Насамперед необхідно керуватися значенням за класом API і чим більше буде такий збіг, тим краще для двигуна.

Де купити

Якщо у вас виникли труднощі з підбором відповідного виду оливи, або просто настав час здійснити його заміну, то в першу чергу необхідно звернутися до спеціалізованої торгової точки з продажу запасних частин для мотоциклів. Моторна олива відіграє значну роль у роботі двигуна внутрішнього згоряння і якщо придбати замість якісної оливи його підробку, то може постраждати двигун, а на його ремонт знадобляться дуже серйозні засоби. Взагалі олива, це не той продукт, на якому варто заощаджувати. Так що якщо не хочете нарватися на фальсифікат, то звертайтеся до перевірених торгових точок, наприклад у наш інтернет-магазин. Тут у вас буде можливість:

  • купити автооливи від відомих виробників та гарної якості;
  • замовити необхідну вам оливу з доставкою до міста Києва або будь-якого іншого міста України;
  • за необхідності скористатися каталогом автоолив;
  • дізнатися точну ціну на автооливу і отримати можливість купити її недорого, завдяки знижці магазином, що надається;
Відображення:
Вгору