0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Мастила-пасти

Мастила-пасти

З мастил, які постачаються в торговельну мережу у вигляді пасти, фахівці виділяють мастила для підшипників, графітні мастила, солідол, шрус та ШРБ 4. З відомих виробників – це компанії LIQUI MOLY, Mannol, Motul, AVERC та SKYLAND. Якщо говорити про мастила для підшипників, то таке мастило в першу чергу має сприяти легкому обертанню підшипника, а також максимальному продовженню терміну його служби. Склад такого змащення повинен забезпечити незмінність своїх властивостей навіть за підвищених температур, високу здатність опірності корозії і максимально сприяти опірності зносу, як кульок, так і обойми. У продажу для виконання зазначених цілей випускають п'ять видів таких мастил.

Види мастил

З них фахівці виділяють мастила, що містять літій, а також мастила здатні витримувати високу температуру, причому виготовлені вони можуть бути на основі молібдену, полісечовини, а також перфторполіефірні. При нанесенні мастила на підшипник, наприклад на підшипник маточини, необхідно переконатися, що це мастило:

  • не схильна до розтікання при високих температурах. Так наприклад для підшипника маточини температура нагрівання може становити близько ста двадцяти градусів цельсію;
  • при негативній температурі, аж до мінус сорока градусів, зберігає свою якість, тобто не піддаватися загусання та не створює проблем обертанню колеса;
  • при контакті з водою не втрачає своїх якостей і в результаті всі металеві поверхні виявляються захищеними від корозії;
  • консистенція такого мастила не змінюється, навіть у разі зміни робочої температури;
  • не надає негативного впливу на сальники і пильовики, що перебувають у взаємодії з нею;

Що стосується періодичності мастила, то він індивідуальний для кожного механізму або вузла мототранспортного засобу і має бути зазначений у відповідній інструкції. Так як у різних компаній підхід до вирішення проблеми з мастилом був різний, то й не дивно, що на сьогоднішній день існують різні засоби для вирішення цієї проблеми. Найпоширенішим компонентом для змащення підшипників, у тому числі й ступичних, є Літол. Його відрізняють хороші експлуатаційні якості та невисока ціна. Із недоліків фахівці відзначають його слабкі захисні властивості робочих поверхонь від вологи.

Високотемпературні мастила

З мастил, до яких можна віднести мастила здатні витримувати високу температуру, можна виділити з'єднання, що містять, з міддю і нікелем. Крім того є мастила створені на основі полісечовини. Їхньою відмінністю є здатність, хоч і короткочасно, але витримувати температури нагрівання аж до двохсот двадцяти градусів цельсію. Добре також витримують підвищені температури мастила, створені на основі молібдену. І все було б добре, якби мастила на цій основі при контакті з водою не утворювали б сірчану кислоту, яка, у свою чергу, негативно впливає на деталі та скорочує термін їх експлуатації.

Як би ви не експлуатували свій транспортний засіб, активно чи пасивно, все одно рано чи пізно настає момент, коли тому чи іншому вузлу знадобиться мастило. У цьому випадку рекомендуємо звернутися до спеціалізованої торгової точки для продажу запасних частин для мотоциклів. Можна звичайно купити мастило і у неперевірених продавців, але в цьому випадку не варто потім дивуватися, що мастило не вплинуло на змащувані деталі. У нашому інтернет-магазині таке виключено і тому пропонуємо звертатися виключно до нас. При цьому ви зможете:

  • Купити мастила-пасти гарної якості, виробником яких є відомі компанії;
  • Дізнатися ціну на мастила-пасти та придбати їх недорого, завдяки знижкам магазину;
  • Використовувати каталог мастил-паст для їх правильного підбору;
  • Замовити мастило-пасту з доставкою, як до будь-якого міста України, так і до її столиці, міста Києва;
Відображення:
Вгору