0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Аксесуари мотоекіпіровки

 

Аксесуари для мотоекіпірування

Аксесуари не є обов'язковим предметом або пристосуванням у мотоциклі і можуть використовуватися … та де завгодно можуть використовуватися. Так в нашому інтернет-магазині «Мотоквартал» є величезна кількість аксесуарів для мотоцикла. Що стосується цього розділу, то тут представлені різноманітні аксесуари, які доповнюють та роблять більш зручною та комфортною експлуатацію мотоциклетного екіпірування.

Скло для шолома та окулярів, маски, баффи, беруші, шкарпетки, підшоломники, бейсболки, засіб для очищення скла, дефлектора та пінлоки – ось далеко не повний перелік аксесуарів, які доповнюють мотоекіпірування. Окремо хотілося б зупинитися на аксесуарах, які захищають обличчя від вітру, снігу, дощу та дрібного каміння. До таких відносяться:
  • подшоломник;
  • балаклава;
  • бафф;
Особливою популярністю останнім часом користуються головні убори, здатні легко та швидко піддаватися трансформації. Йдеться про баффи шарфи і баффи бонданів. Більше того, трансформувати такий головний убір можна у чотирнадцять різних за формою захисних аксесуарів. Докладніше дивіться відеоролик.
 


Балаклави можуть бути короткими, якщо шия прикривається коміром, або повністю закривають шию. Іншими словами, за допомогою балаклави обличчя захищається практично повністю, що зробило її дуже популярною і не лише серед мотоциклістів. Матеріал, застосовуваний виготовлення балаклав, еластичний і може мати подвійну микрофибру (зимовий варіант). Є літні моделі, які не пропускають ультрафіолетових променів, але коштують вони дорого. Додатковий комфорт при носінні балаклав забезпечують моделі, виконані без швів.
 «Тут».
Відображення:
Вгору