0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Ремкомплекти гальма (ремкомплект гальмівного супорта)

Ремкомплекти гальма

Про те, що гальмівна система є однією з найважливіших систем мотоцикла, знають усі. Будь-які неполадки в гальмівній системі роблять поїздки на цьому транспортному засобі небезпечними, причому як для самого власника мотоцикла, так і для інших учасників дорожнього руху. Контроль за станом гальмівної системи повинен бути постійним або принаймні регулярним, і при першій же підозрі на її неефективність слід робити адекватні дії. Жодних проблем з наявністю запасних частин для гальмівної системи мотоцикла нині немає. Більш того, такі компанії, як 4Ride, LUCAS, PROX, TOURMAX, VICMA, ACCEL, All Balls, CAOKO, MOTOTECH, NISSIN та ZAP TECHNIX повністю задовольняють попит на запасні частини для гальмівних систем будь-якого типу. Продукція вищезгаданих компаній пройшла перевірку часом та нарікань з боку споживачів не викликає.

Широкий асортимент та низькі ціни привертають увагу покупців на запасні частини від підприємств Китайської республіки, та й з якістю вони стали кращими. Однак перед покупкою китайської продукції рекомендуємо попередньо проконсультуватися з продавцем або менеджером організації, що торгує. Головне правило при придбанні запасних частин для гальмівної системи, це не робити покупок у неперевірених, неспеціалізованих торгових точках. Що стосується торгових точок, які професійно займаються продажем запасних частин для мотоциклів, то вони повинні гарантувати повернення коштів або обмін запасної частини у разі виявлення виробничого шлюбу. І звичайно, такі торгові точки, якщо вони піклуються про свою репутацію, ніколи не реалізовуватимуть підробки.

Про гальмівну рідину

Скутери та мотоцикли, що реалізуються на ринках нашої країни, мають бути обладнані двома гальмівними системами. Як правило, переднє гальмо виконане в дисковому варіанті, а відповідно заднє, забезпечене гальмівним барабаном. Для приводу в дію переднього гальма застосовується гідравлічна система, яка обов'язково має бути повністю заповнена гальмівною рідиною. Остання має свій термін придатності та, як правило, кожні два роки підлягає заміні. При зносі гальмівних колодок рівень гальмівної рідини може знижуватися, а тому необхідно стежити, щоб він не опустився нижче за мінімально передбачене. У всіх мототранспортних засобах встановлюють спеціальний бачок, який може бути виготовлений із металу або особливих видів пластмаси. Завдяки бачку зручно здійснювати долив гальмівної рідини та спостерігати за її рівнем. Марка гальмівної рідини, яка застосовується на конкретному мототранспортному засобі, визначається виробником. Зниження рівня гальмівної рідини нижче за мінімальне значення неприпустимо, тому що в гальмівну систему може потрапити повітря, що значно знизить ефективність її роботи.

Обслуговування гальмівної системи

За допомогою гідравлічної системи приводиться в дію переднє дискове гальмо. Що стосується заднього гальма, його задіяти можна за допомогою спеціального троса, механічним шляхом. Якісне обслуговування гальмівної системи мотоцикла передбачає:

  • перевірку рівня гальмівної рідини на регулярній основі;
  • перевірку товщини гальмівного диска та перевірку товщини гальмівних накладок;
  • перевірку та огляд усіх гальмівних шлангів та механізмів, що беруть участь у роботі гальмівної системи;
  • перевірку шляхом візуального огляду гальмівних колодок загалом;

При виявленні будь-яких несправностей гальмівної системи звертайтесь до нашого інтернет-магазину, де вам буде надана можливість:

  • купити ремкомплекти гальма та гальмівної системи;
  • замовити ремкомплекти гальма та системи з доставкою по Україні, включаючи місто Київ;
  • скористатися каталогом ремкомплектів гальма та системи;
  • дізнатися ціни на ремкомплекти гальма та системи, з можливістю придбати їх недорого;
Відображення:
Вгору