0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Ролики варіатора

Ролики варіатора

 
Завдяки варіаторам, які зайняли своє гідне місце у конструкції різних мототранспортних засобів, вдалося вирішити одразу кілька проблем. Варіатор замінив собою коробку передач, яка займала досить великий простір на рамі мотоцикла, полегшив водієві процес керування, а саму конструкцію транспортного засобу зробив значно простіше.

 
 


У той же час своє безпосереднє завдання, а саме передачу від двигуна до колеса моменту, що крутить, варіатор здійснює ефективно. Забезпечують таку ефективну роботу варіатора, у тому числі ролики, які встановлені в корпусі варіатора. При своїх малих розмірах та невеликій вазі вони роблять значну роботу, суттєво впливаючи на динаміку набору швидкості мотоциклом.

Відцентрова сила, що виникає при обертанні колінчастого валу двигуна, змушує ролики переміщатися в бік від центру, причому значення, на яке вони перемістяться, буде тим більше, чим більше обороти двигуна. Відповідно і посилюватиметься їх тиск на чашку варіатора, що призведе до більш потужного виштовхування ременя.

Тепер стає зрозумілим вплив ваги роликів на переміщення ременя. Дуже важливо, щоб вага роликів була підібрана оптимально, бо і в разі недостатньої ваги роликів, і у разі їх ваги, що перевищує розрахунковий, динаміка набору швидкості мототранспортного засобу, не доставлятиме радості його власнику.

Проте, звернувшись до консультантів чи продавців інтернет магазину «Мотоквартал», і це питання вдасться вирішити якнайкраще. Індивідуальний підхід до кожного, хто звернувся, гарантований, завдяки чому ви зможете купити запасні частини за доступними цінами та отримати їх у зазначеному місці, якими можуть бути, як столиця України місто Київ, так і той населений пункт, який буде вами вказаний.
Відображення:
Вгору