0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Кріплення зірок

Кріплення зірок

Способів закріпити передню та задню зірку на мотоциклі існує кілька, але найбільшого поширення набув спосіб, при якому використовуються такі деталі, як болти кріплення задньої зірки до демпфера, кронштейни задньої зірки, а також різні шайби. Для придбання всього цього кріплення необхідно звертатися до спеціалізованих магазинів з продажу запасних частин для мотоцикла. У цьому випадку ризик нарватися на підробку або придбати неякісний товар буде мінімальним. Крім того, буде гарантія, що у разі виявлення виробничого шлюбу, неліквідну деталь обміняють, або принаймні відбудеться повернення коштів, витрачених на її купівлю. Бажано також звернути увагу на те, якою компанією було зроблено кріплення для зірок. Якщо серед виробників знайдете такі, як JT Sprockets та All Balls, то швидше за все вироби якісні та повинні прослужити весь відведений ним виробниками термін.

Елементи ланцюгової передачі

Великим асортиментом і низькими цінами привертають увагу вироби з Китайської республіки. Але незважаючи на те, що якість їх постійно покращується, рекомендується перед придбанням проконсультуватися з продавцем або менеджером організації, що торгує. Незалежно від того, хто є виробником, бажано, щоб заміна всіх елементів ланцюгової передачі здійснювалася одночасно. До елементів ланцюгової передачі можна віднести ланцюг, передню та задню зірку, а також кріплення до них. Якщо в ланцюговій передачі встановлені зірки одного виробника, то знос цих зірок буде однаковий. Якщо задня зірка зношується швидше, то, напевно, вона виготовлена не зі сталі, а з алюмінію. Це м'якіший матеріал, а тому й не дивно, що міняти такі зірки доводиться частіше.

Максимальний пробіг для ланцюга

Незважаючи на технічний прогрес і постійне вдосконалення всіх елементів ланцюгової передачі, відбувається її зношування і одного разу настає час, коли необхідна заміна всіх цих елементів. На частоту заміни насамперед впливає якість встановленого ланцюга, і навіть якість зірок. Плюс до цього прискорити зношування елементів ланцюгової передачі можуть зовнішні чинники, а саме бруд, пісок та інші сторонні предмети, здатні істотно прискорити зношування ланцюга. Ще один важливий фактор - це нерегулярне чи неякісне обслуговування ланцюгової передачі. Сучасні ланцюги та зірки здатні без поломок витримувати пробіг від 16000 кілометрів (ланцюги типу O-Ring), до 32000 (ланцюги типу X-Ring). Але таких показників можна досягти лише за умови регулярного та якісного обслуговування ланцюгової передачі.

Ознаки зношування ланцюга

Для перевірки стану провідної зірки та її кріплення необхідно демонтувати захисний кожух та прокручуючи заднє колесо зробити візуальний огляд усіх зубів зірки. Зношений ланцюг обов'язково залишить сліди своєї роботи. Спочатку ланки ланцюга перестануть ковзати по зубах зірки, а почнуть ударяти по них, через що почнеться їх деформування з подальшим викривленням, вигинанням і навіть відколюванням. У сильно зношеного і розтягнутого ланцюга, напевно, може відбутися збільшення кроку ланок, в результаті біг роликів відбуватиметься тільки по вершинах зубів. У такій ситуації до розриву ланцюга недалеко. Обов'язково при очищенні та обслуговуванні ланцюга звертайте увагу на його провисання, і якщо воно перевищить максимально допустиму межу, терміново виконайте заміну ланцюга.

При виявленні будь-яких неполадок у роботі ланцюгової передачі, які можуть стосуватися, у тому числі і кріплень зірок, звертайтесь до нашого інтернет-магазину. В результаті такого звернення у вас з'являться такі можливості:

  • купити кріплення для зірок;;
  • замовити кріплення для зірок з доставкою, як до міста Києва, так і до будь-якого іншого населеного пункту України;
  • скористатися каталогом кріплень зірок;
  • дізнатися ціну на кріплення для зірок та придбати їх недорого;
Відображення:
Вгору