0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Присадки

Присадки в оливу

Про присадки в масло для двигуна велися, ведуться і вестимуться дискусії на науковому та на науковому рівні. Особисто моя суто суб'єктивна думка полягає в наступному. Якщо до вас на вулиці підходить солідна людина, представляється доктором фізико-математичних наук і розповідає, що куплена у нього присадка в оливу
 
  • збільшить компресію у циліндрах вашого двигуна на 30%;
  • знизить витрати палива на 40%;
  • практично повністю позбавить пов'язані деталі тертя, покривши їх при цьому особливою захисною масляною плівкою;

Не вірте!

Чудес не буває. Жодна присадка у паливо не здатна замінити капітальний ремонт «убитого» двигуна. Крім того, розробники і виробники сучасних моторних мастил вже передбачили входження до складу оливи, що випускається, різних компонентів. До таких відносяться антифрикційні присадки, а також наявність таких інгредієнтів, як загусники, розріджувачі, антиспінювачі, стабілізатори та інше.

 
 


Вищесказаним я зовсім не хочу сказати, що застосування присадок в моторні або трансмісійні оливи неприпустимо ніколи і ніде. Є випадки та ситуації, коли застосування присадок обґрунтовано. Цілком виправдано, наприклад, буде застосування присадки для оливи, якщо двигун вашого транспортного засобу вже досить зношений і буквально пожирає оливу, що вливається в нього. Якісне присадження (не підробка!) здатне допомогти дожити такому двигуну до капітального ремонту з найменшими витратами.

Рекомендую в кожному конкретному випадку, приймаючи рішення, порадитись із фахівцями, у тому числі і з нашими професійними консультантами. Завдяки їхнім порадам ви вбережете себе від зайвих витрат грошей і якщо дійсно необхідно, то зможете купити якісну присадку в оливу. Впевнений повністю, що і вартість очисника та його доставка викличуть у вас тільки позитивні емоції, при цьому зовсім не обов'язково проживати в місті Києві.

 

 

 

Відображення:
Вгору