0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Кронштейни 2-го амортизатора

Кронштейни 2-го амортизатора

Нікому з тих, хто по-справжньому захоплюється мотоциклами, не потрібно пояснювати, яку роль грає, і які функції виконує амортизатор під час руху мотоцикла. Зрозуміло, як передній, так і задній амортизатор повинен бути закріплений відповідно до конструктивних особливостей підвіски. Для цього застосовують різні деталі, назви яких багатьом добре знайомі. Це можуть бути кронштейни, так звані втулки – проставки та адаптери. Що стосується останнього найменування, то їх випускають у вигляді кріплення другого амортизатора для ходової мотоцикла, обладнаних як барабанними, так і дисковими гальмами. Так як амортизатор повинен бути закріплений, як у верхній своїй частині, так і в нижній, відповідно у продажу є верхні і нижні кронштейни.

Ходова частина мотоцикла, як і амортизатори із кріпленнями для них, відчувають під час руху серйозні навантаження. Звідси високі вимоги до якості та надійності всіх складових частин підвіски. Найвищим вимогам відповідає продукція відомої компанії

KOMATCU. Крім неї слід зазначити деякі підприємства китайської промисловості, якість продукції яких останнім часом слід визнати задовільною. Крім якісних показників привертає увагу широкий асортимент їхньої продукції, і навіть конкурентні ціни. На більшість моделей популярної мотоциклетної техніки, включаючи ті, які виготовлені на підприємствах Японії, Кореї та Китаю, підібрати відповідне кріплення амортизатора не складає особливих труднощів.

Перша ознака несправності амортизатора

Всі механізми та вузли потребують регулярного обслуговування. На задню підвіску, як правило, звертають увагу вже в тому випадку, коли навіть на невеликих нерівностях дороги він починає спрацьовувати максимум. Перевірку заднього амортизатора не складно здійснити самостійно. Для цього необхідно докласти зусилля у вертикальному напрямку донизу до задньої частини мотоцикла, наприклад у районі, де закінчується сидіння. Якщо амортизатор в нормі, він поверне корпус мотоцикла в початкове положення. В іншому випадку спостерігатимуться коливання, на кшталт тих, що виникають на повітряній подушці. У цьому випадку не варто до усунення такої несправності користуватися мотоциклом і наражати своє здоров'я і життя на небезпеку.

Про інші ознаки несправності амортизатора

Існують інші ознаки, якими можна припустити, і навіть точно визначити, що у роботі амортизаторів, зокрема і заднього, є проблеми. Якщо в результаті візуального огляду амортизатора виявлено потік олії на його поверхні, то найкращим рішенням буде термінове усунення цієї несправності. Висока ймовірність попадання масла, що стікає з амортизатора, на деталі гальмівної системи, що може призвести до дорожньо-транспортної пригоди. Крім того, якщо під час руху відсутня стабільність в керуванні мототранспортним засобом навіть на рівних ділянках дороги, при здійсненні поворотів стало складно витримати задану траєкторію руху, прослуховуються сторонні звуки під час роботи підвіски, отже необхідно в найкоротші терміни провести діагностику та усунути несправність.

Отже, якщо в результаті проведених діагностичних заходів вдалося визначити, що заміни потребує амортизатор, або його складові, включаючи кріплення, необхідно з метою придбання запасних частин, звернутися до спеціалізованої точки продажу запасних частин для мотоцикла. До речі такою надійною та перевіреною торговою точкою цілком для вас може стати інтернет-магазин Мотоквартал. У ньому є можливість самостійно або за допомогою продавців магазину підібрати потрібні запасні частини для мотоцикла. Крім того, у вас буде можливість:

  • купити кронштейни 2-го амортизатора, які призначені саме для вашого мотоцикла;
  • замовити кронштейни 2-го амортизатора з доставкою до будь-якого населеного пункту України та звичайно до міста Києва;
  • скористатися каталогом кронштейнів 2 амортизатора;
  • визначити точну ціну кронштейнів 2-го амортизатора та придбати їх недорого;
Відображення:
Вгору