0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Мотошини дорожні Road 15"

Шини Road 15"

Коли перед конструкторами поставлено завдання розробити новий тип покришки, перед ними виникає ряд складних і суперечливих проблем. По-перше шина повинна максимально ефективно передати на колесо всю потужність двигуна, а по-друге покришка не повинна допускати проковзування або зривів і при цьому не позбавляти мотоцикліста можливості впевненого керування своїм транспортним засобом. Мало того, не можна допустити, щоб зношування покришки відбувалося нерівномірно, щодо всієї ширини робочої поверхні шини.

Та і її протектор повинен бути слабко схильний до зносу. Шукати покришки з такими якостями потрібно у модельних рядах відомих світових виробників моторезини. До таких можна віднести такі компанії, як Bridgestone, Dunlop, DURO, HEIDENAU, Kenda, Metzeler, Michelin, Mitas, Pirelli, Sava та Shinko. Продукція цих підприємств зарекомендувала себе з найкращого боку та відрізняється надійністю, дивовижною якістю, міцністю та непоганою стійкістю до зносу.

Про якість дорожніх покришок

Деколи зробити правильний вибір буває досить складно, але світові виробники і тут подбали про своїх клієнтів. Скрупульозно збираючи різноманітні дані з різних джерел, їм вдалося розрахувати, які оптимальні характеристики повинні мати покришки, що використовуються в різних умовах і плюс до цього викласти їх у такому вигляді, який дозволяв би звичайному споживачеві легко ними скористатися. Основна маса власників мотоциклів потребує придбання, а ті, хто їх активно використовує, постійно оновлюється, звичайних дорожніх покришок для щоденних поїздок.

Така гума повинна мати ряд якостей, які полягають у наступному. Гума, призначена для щоденного використання, повинна швидко прогріватись і за незначний часовий відрізок часу бути готовою до продуктивної роботи. На ній не повинні бути страшні поїздки в дощ, і взагалі вологою поверхнею дороги, що передбачає виконання спеціальних відводів для води, на робочій поверхні покришки. Ну і звичайно, кожен байкер мріє, щоб шини, встановлені на його мототранспортному засобі, не зношувалися. Зрозуміло, що таке неможливо, але всі виробники моторезини намагаються виготовити таку покришку, знос якої був би мінімальним.

Покришки для малокубатурної техніки

Фахівці окремого класу виділяють покришки для малокубатурної мотоциклетної техніки. Під малокубатурною технікою в даному випадку слід розуміти, що об'єм двигуна встановлений на мотоциклі дорівнює 250 або 300 сантиметрів кубічних. Для таких невеликих за об'ємом двигуна мотоциклів використовуються відповідно і покришки малого діаметра. Втім, малий діаметр не перешкоджає виробникам випускати різні шини, а саме діагонального та радіального типу.

Шини діагонального типу добре підходять для неспішних вечірніх прогулянок на мотоциклі дорогами вільних від потоку машин, а ще краще, якщо така прогулянка проходитиме десь за містом. Що стосується шин радіального типу, то вони більше підійдуть любителям швидкої їзди, причому показувати свою майстерність найкраще в місцях, де завдати шкоди стороннім особам буде неможливо, а саме на картодромі або гоночному треку.

Отже, якщо ви визначилися якого, радіального або діагонального типу вам потрібні покришки, і немає сумнівів у виборі виробника, то звертайтеся до спеціалізованих торгових точок з продажу шин для мотоциклів. Втім, і наш інтернет-магазин може надати вам у цьому плані необхідну допомогу. Для цього вам достатньо зайти на відповідні сторінки нашого сайту, а якщо цього буде недостатньо, то звернутися до консультантів або продавців магазину. Самостійно або за їх допомогою ви зможете:

  • купити шини Road 15" обраного вами виробника;
  • дізнатися актуальну на день продажу ціну на шини Road 15" та купити їх недорого;
  • за необхідності скористатися каталогом шин Road 15";
  • замовити шини Road 15" з доставкою до будь-якого міста України, включаючи місто Київ;
Відображення:
Вгору