0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Мотошини дорожні Road 18"

Шини Road 18"

Здавалося б, лише дві невеликі плями контакту. Йдеться про плями контакту, що незмінно виникає між шинами мотоцикла та дорожнім покриттям. Так ось від правильності цих плям контактів залежить дуже багато. Цілісність мотоцикла, здоров'я, а часом і життя господаря цього мотоцикла, а також інших учасників дорожнього руху, все перебуває під владою покришок, встановлених на мототранспортний засіб. А тому до підбору покришок на свій мототранспортний засіб необхідно підходити з особливою увагою і дуже ретельно. Дорога не пробачить навіть невеликої помилки, яка стосуватиметься підбору покришок. Якщо покришки не дають господареві мотоцикла впевненості при переміщенні на дорозі, не забезпечують достатнього зчеплення з поверхнею дорожнього покриття, це не ті шини, які вам необхідні.

Найкращі компанії з виробництва дорожніх шин

Звідси рекомендація, яка є обов'язковою для виконання. Вибір покришок необхідно виконувати, виходячи в першу чергу з отриманої інформації про ту компанію, яка випускає цей вид шин. Є низка компаній, які зарекомендували себе з найкращого боку і їхня продукція була і є в даний час популярною, перевіреною і підвищеним попитом. До цих компаній можна віднести такі компанії, як Bridgestone, Continental, Dunlop, DURO, HEIDENAU, Metzeler, Michelin, Mitas, Pirelli, Sava, Shinko та CASUMINA. Завдяки їхній високоякісній продукції, як власники мотоцикла, так і їхні пасажири під час будь-яких поїздок відчувають свою безпеку та впевненість на дорогах. Саме правильно підібрані шини допомагають повністю розкрити весь потенціал, закладений у мотоциклі, а також якісно виконувати всі дії, пов'язані з керуванням мотоцикла, а саме уповільнення, прискорення та виконання різних маневрів.

Основні вимоги до покришки

Вимог, які висуваються до якісної покришки, досить багато. Основними є такі, як забезпечення відмінного зчеплення між покришкою і дорожнім покриттям, стійкість мотоцикла при виконанні маневрів на ньому, стійкості до зносу, ефективної роботи протягом тривалого часу, а також міцності. Крім того, шини повинні забезпечувати необхідний рівень комфорту для власника мотоцикла під час поїздок. В даному випадку йдеться про те, щоб завдяки покришкам гасилися коливання, які незмінно виникають під час їзди, а також не страждав слух від шуму, що виробляється шинами.

Про тиск у шинах

Ресурс шин, у тому числі і дорожніх, багато в чому залежить від правильного догляду. Обслуговування шин переважно полягає у підтримці встановленого виробником тиску в покришці. З метою неухильного дотримання останнього пункту необхідно запровадити собі за правило, перевіряти тиск у шинах перед кожною поїздкою на мотоциклі. Не секрет, що під час руху шини піддаються серйозним навантаженням з боку сил тертя, сил інерції, так і сил опору коченню. Якщо ще згадати про стан доріг, який уже став притчею в язицех, то буде зрозуміло, що без стійких до проколу шин не обійтися. Не треба бути гонщиком. Іноді достатньо зробити звичайний об'їзд по району, в якому мешкаєш і отримати в результаті пошкоджене колесо, з єдиним варіантом його ремонту у вигляді заміни.

Де купити

Інтернет-магазин Мотоквартал запрошує всіх, хто вирішив здійснити заміну гуми на своєму мотоциклі, на сторінки свого сайту. На цих сторінках вам не важко підібрати покришки, які будуть відповідати всім вашим вимогам. Тим більше, що дефіцит дорожньо-туристичних шин не спостерігається. Бувають звичайно випадки, коли самостійно підібрати покришку неможливо. Але можна звернутися безпосередньо до продавців і консультантів магазину, а вони вже завжди знайдуть, що вам порадити. Внаслідок такого звернення ви зможете;

  • купити шини Road 18";
  • скористатися каталогом шин Road 18";
  • визначити ціну на шини Road 18" та купити їх недорого;
  • замовити шини Road 18" з доставкою не тільки містом Києву, але й в інші регіони України;
Відображення:
Вгору