0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Мотоботи Alpinestars

Мотоботи Alpinestars

Для тих, хто по-справжньому захоплюється їздою на мотоциклі або будь-якій іншій мототранспортній техніці, важливе значення має екіпірування. Крім основного елемента екіпірування, мотоциклетного шолома, аж ніяк не зайвим буде подбати про відповідний одяг та взуття. Про це подумав відомий нині італієць Санте Маззароло, який на початку шістдесятих років минулого сторіччя заснував компанію Alpinestars. Сьогодні ця компанія перетворилася на легендарний бренд, що виробляє світ популярний одяг і екіпірування для мотоциклістів, у тому числі для професіоналів у цій справі. Санте, сам був майстром і чудово вмів працювати зі шкірою. Плюс до цього, якраз саме в ці часи все більшої популярності та популярності стали набувати змагання з мотокросу. Бренднеймом для свого підприємства Маззароло вибрав одну з найкрасивіших квіток Апеннін — едельвейс, тож дізнатися його продукцію не важко. Талант засновника вищезгаданого підприємства, дозволив йому не лише вдосконалювати вже наявні зразки одягу та взуття, а й створювати нові.

Складові успіху

Талант плюс технічне розуміння, складові успіху для створення досконалих зразків взуття. Постійне прагнення розробки нових зразків мотовзуття, як мотобот, так і спортивних чобіт, створювали популярність і підвищений попит на продукцію компанії. Безліч моделей спортивного взуття, що випускаються, ставлять перед споживачем непросте завдання, основне питання якого полягає в тому, яку модель і модифікацію вибрати. Перше, про що рекомендується подумати, так це про те, в яких умовах експлуатуватиметься мотоциклетне взуття. Одна річ, якщо основна частина поїздок передбачається дорогами загального користування, які мають тверде покриття, наприклад, з асфальту або бетону, і зовсім інша, якщо йдеться про участь у таких змаганнях, як фрістайл, хард-ендуро, ендуро, мотокрос чи якихось або інших екстремальних позашляхових дисциплін. У другому випадку цілком підійдуть класичні кросові мотоботи або будь-які модифікації до них, яких існує безліч.

Залежність від розміру

Для їзди на скутері, круїзері або чоппері, вибирають мотоботи виконані зі шкіри або навіть полегшені текстильні, що дозволяють повністю насолодитися комфортом від поїздок. Окремо про мотоциклетне взуття варто подумати, якщо намічається швидкісна їзда, у тому числі тренування або заняття на треках, кільцеві гонки тощо. Наступний важливий момент при підборі мотоциклетного взуття, це, звичайно, його розмір. Говорити про важливість точного підбору взуття за розміром, особливої потреби немає, оскільки кожен розуміє, які можуть бути наслідки від неточного підбору. Крім того, хоч і в більшості випадків передбачається, що розміри спортивного взуття збігаються з повсякденними аналогами, проте часті випадки відхилення в той чи інший бік. Звідси рекомендація - при покупці мотоциклетного взуття в обов'язковому порядку її необхідно попередньо поміряти, а для цього хочеш чи не хочеш, але доведеться прийти до магазину. Втім, на сьогодні є послуга від інтернет-магазину, коли до вас привозять кілька пар взуття різних розмірів і після примірки, залишають пару.

Де купити

Спортивне взуття, у тому числі і мотоботи, може бути виготовлене як для застосування любителями, так і для професійних користувачів. Від цього залежить багато параметрів взуття, наприклад, установка шарнірної системи, кількість вставок, ступінь захисту, яку може створити матеріал, вага і багато іншого. Зрозуміло, що чим більш професійний рівень розраховане взуття, тим більшою буде його вартість. Якщо високого рівня професіоналізму ще досягнуто, цілком можна обійтися бюджетним варіантом. А ще, можна звернутися до нашого інтернет-магазину та отримати можливість:

  • купити мотоботи Alpinestars;
  • скористатися каталогом мотоботів Alpinestars;
  • дізнатися ціни на мотоботи Alpinestars та придбати потрібну пару недорого;
  • ззамовити мотоботи Alpinestars з доставкою, як в місто Київ, так і в будь-яке інше місто України.
Відображення:
Вгору