0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Пружини варіатора

Купити пружину варіатора в Україні

Варіатор відноситься до найважливіших вузлів скутера і є механічною безступінчастою трансмісією. Це водночас і складний, і простий вузол. Завдання варіатора полягає в тому, щоб замінити велику та незручну коробку передач. Завдяки цій деталі набагато спростилася конструкція скутера, і водієві стало легше ним керувати. При цьому не останню роль грає пружина варіатора скутера у Києві.

Клиноремінний варіатор та пружина

Варіатору скутера необхідно передавати момент, що крутить, на колесо з максимальною ефективністю. На вигляд це досить невигадливий механізм, але для його налаштування знадобиться максимум уваги та вміння. Потрібно пам'ятати про різні фактори, включаючи вагу та розмір роликів, діаметр шківів, їхню амплітудність, довжину і ширину ременя, і так далі. Нерідко потрібно купити пружину торкдрайвера, якщо деталь недостатньо жорстка.

Існує багато видів різних варіаторів, але в скутерах встановлюють, як правило, клинопасові, які можуть бути автоклиноременними і механічними. Пристрій клинопасового варіатора наступне: два розсувних шківа і з'єднує їх клиновий ремінь. Дві конусні поверхні, які утворюють шків, називаються «щоки», між ними є певний зазор.

Шків, що обертається двигуном, називається ведучим, а той з якого здійснюється відбір потужності – веденим. Ведучий шків закріплений на лівій шийці коленвала, а ведений з'єднується з редуктором заднього колеса через механізм зчеплення. Коли частота обертання колінчастого валу змінюється, муфта варіатора змінює відстань між щоками шківа. Свої функції виконує пружина торкдрайвера на скутер. Завдяки тому, що на скутерах встановлені клинопасові варіатори, керувати ними досить просто навіть людям, які ніколи не сиділи за кермом мототехніки.

Особливості роботи варіатора в мототехніці

Варіатор скутера можна зарахувати до механічних типів трансмісій. Якщо говорити зрозумілою мовою, варіатор здатний забезпечити оптимальне передавальне число трансмісії у певний момент часу. Недорогі скутери оснащені механічними варіаторами, їхня робота здійснюється за рахунок роликів, а ціна пружини торкдрайвера даної техніки є доступною.

Дорогі брендові моделі оснащують варіаторами, що управляються бортовим комп'ютером. Для того, щоб збільшити можливості стандартного варіатора механічного типу по максимуму, можна вибрати і купити пружину заднього варіатора, а також встановити ролики, що підходять за вагою. Таким чином, збільшиться потужність скутера, і він працюватиме більш рівно. Варіатор тісно пов'язаний із роботою зчеплення. Якщо щось одне працює неправильно, це вплине на роботу іншого.

Існує кілька параметрів, за якими можна визначити правильну роботу варіатора судити про його хороше налаштування. Перший – ремінь не повинен проскакувати у шківах. Прослизання має бути мінімальне, інакше це може зашкодити трансмісії, деталі будуть зношуватися набагато швидше. Як можна визначити, що прослизання має місце? Ви помітите, що скутер реве, намагається їхати, але йому це не вдається. Так само причиною прослизання може бути велике зношування, і тоді необхідно купити пружину варіатора..

Другий – обороти двигуна мають бути постійними. Ще на заводі варіатор скутера оптимально налаштовують за допомогою спеціальних вантажів. Деякі любителі експериментів змінюють їх на легші, щоб збільшити розгін, але робити цього не слід, інакше можна втратити не тільки швидкість розгону, але і максимальної швидкості взагалі.

Де придбати пружину варіатора скутера в Україні

Отримати деталь із визначними технічними характеристиками можливо, якщо придбати оригінальну продукцію у перевіреного продавця. У нашій країні це допоможе зробити інтернет-магазин "Мотоквартал".

Ми безпосередньо співпрацюємо з найкращими світовими виробниками мото запчастин та аксесуарів, надаючи українським мотолюбителям широкий асортимент якісних деталей за найвигіднішими цінами. Вибрати та купити пружину варіатора в Україні у нас допоможуть кваліфіковані консультанти магазину!

Відображення:
Вгору