0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Поршні у зборі

Поршні у зборі

 
Поршні, що випускаються сучасною промисловістю, виготовлені, як правило, із алюмінієвого сплаву. До переваг таких поршнів можна віднести їх меншу масу, порівняно з аналогічними чавунними поршнями, приблизно на 30%. Підвищена теплопровідність (приблизно в 3-4 рази, порівняно з чавуном) дозволяє підтримувати температуру днища поршня в межах 250 градусів. Це дозволяє збільшити наповнення циліндра та підвищити ступінь стиску в бензинових двигунах. У таких поршнях покращено також антифрикційні властивості.
 
А так виглядає поршень не в зборі..
 
 

Головка поршня складається з днища та ущільнюючої частини.
Спеціально для поршневих кілець у головці проточені канавки.
Для встановлення поршневого пальця в середній частині поршня є припливи – боби з отворами. З метою виключення заклинювання поршня його спідниці надається овальна форма.

Що стосується поршня в зборі, то він складається з самого поршня, призначеного для встановлення в один циліндр, комплектів поршневих та стопорних кілець та поршневого пальця.
 
Поршневий палець..
 
 
Поршневий палець (1) шарнірно з'єднує верхню головку шатуна з поршнем. Виготовляється порожнистим усередині. Зовнішня частина, щоб надати йому зносостійкості, загартовується струмами високої частоти. Стопорне кільце (2) призначене для запобігання осьовому зміщенню пальця.
 
Стопорні та маслознімні кільця..
 
 

Призначення компресійних кілець (1) – ущільнення поршня в гільзі циліндра. Маслознімні кільця запобігають попаданню масла в камеру згоряння, знімаючи його надлишки.

На сторінках нашого сайту ви зможете знайти та підібрати конкретно для вашого мотоцикла чи скутера необхідний вам поршень у зборі, так і окремі його складові. До вашої уваги пропонуються:
 • поршні в зборі та поршні в комплекті;
 • поршні не укомплектовані (голі);
 • палець поршневий;
 • кільця стопорні;
 • кільця маслознімні;
Всі наявні деталі поршня і власне сам поршень виготовлені різними виробниками, які гарантують високу якість виробів, що поставляються.

Безаварійних Вам поїздок на технічно справному транспортному засобі. А коли прийде час замінити деталь, що прийшла в непридатність, звертайтеся в наш інтернет магазин. Консультанти та фахівці, до яких ви звернетеся, допоможуть у правильному підборі запасних частин. Звертаємо вашу увагу, що на головній сторінці сайту, у рядку пошуку, завдяки системі фільтрів ви за бажання можете швидко підібрати необхідну вам запасну частину самостійно. З термінами та способами доставки можна ознайомитись у розділі «Контакти». Телефонуйте, приходьте, пишіть – ми завжди раді!

Купити поршень на мотоцикл у зборі з кільцями у Києві

Виникнення сторонніх стуків у двигуні мотоцикла, зменшення компресії силового агрегату та зниження потужності найчастіше пов'язані з проблемами поршневої групи. Якщо заміна кілець вже не допомагає, варто купити поршень із шатуном у зборі на мотоцикл. Вартість даного вузла буде доступна власникам техніки.

Особливості поршнів для мототехніки

Поршні є найголовнішими і тому є деталями двигуна мотоцикла, що найбільш часто замінюються. Завдання поршня - перетворювати енергію горіння палива на механічну енергію, здійснюючи зворотно-поступальні рухи в циліндрі. Фактично, поршнева група - ключовий вузол, що приводить транспортний засіб у рух.

У зв'язку з особливостями роботи (постійний рух, тертя та різкі зміни температур) існує низка важливих вимог до матеріалу, з якого виготовлений поршень із шатуном у зборі. Він має характеризуватися:

 • малим коефіцієнтом лінійного розширення;
 • низькою щільністю;
 • високою міцністю;
 • високою теплопровідністю;
 • стійкістю до корозії./li>

Виступаючи найактивнішим учасником такту роботи двигуна внутрішнього згоряння, поршень на мотоцикл у зборі з кільцями в Києві зношується швидше за інші деталі, отримуючи масу мікро-подряпин від абразивних частинок, що потрапили в двигун, або просто обростаючи нагаром. Саме проблеми з поршнем є найчастішою причиною поломки або неправильної роботи двигуна мопедів, мотоциклів та скутерів. Тому при заміні слід ретельно підходити до вибору цієї деталі.

Зношування поршневої системи

У процесі експлуатації двигуна на поршневу групу припадає постійне високе навантаження. У власника байка періодично виникає необхідність заміни кілець, але експерти не рекомендують робити це понад три рази. Канавки кілець стають поступово прямокутними, отвір під палець набуває овальної форми, зношується спідниця. Усунути дефекти стає неможливим і варто купити поршень з кільцями у зборі, ніж робити з часом капітальний ремонт силового агрегату.

При зношуванні між стінками циліндра і нижньої частини спідниці формується зазор. У нього є межа – до 0,5% діаметра циліндра, тож якщо цей показник дорівнює 80 мм, то допуск – 0,4 мм. Вимірюється цей показник у нижній частині деталі 5-10 мм від краю за допомогою щупа.

Як грамотно підібрати поршень

Поршні виготовляються з наступних матеріалів:/big>

 • Чавун (особливо у техніки вітчизняного виробництва) використовується через його високу зносостійкість і низький коефіцієнт термічного розширення. Однак цей метал має велику вагу та низьку теплопровідність.
 • Алюміній - легкий і теплопровідний метал, що має високий коефіцієнт розширення.

Ціна на поршень з кільцями у зборі може відрізнятись, залежно від матеріалу. У більшості сучасних та імпортних двигунів внутрішнього згоряння сьогодні використовуються саме алюмінієві поршні.

За типом виробництва якісні поршні можна розділити на дві категорії:

 • Оригінальні деталі – деталі, виготовлені на заводі-виробнику транспортного засобу.
 • Аналог – деталь, що відповідає всім вимогам мототехніки, виготовлена за тими ж технологіями та з матеріалів, аналогічних до оригіналу, але на інших заводах (від чого може бути значно дешевше).

Для того, щоб вибрати і купити поршень у зборі з кільцями, що відповідає характеристикам двигуна, необхідно звірити нову деталь по бренду та діаметру поршня.

Де купити поршень у зборі в Україні?

Наш інтернет-магазин Мотоквартал пропонує широкий асортимент поршнів у збиранні від найкращих брендів. При цьому ціна на поршень з кільцями у зборі на мотоцикл буде цілком доступною, адже ми безпосередньо співпрацюємо з відомим виробником та надаємо вітчизняним шанувальникам мотоциклів лише найвигідніші умови. Найвища якість деталей з асортименту підтверджується сертифікатами та відповідністю сучасним стандартам.

Досвідчені консультанти магазину допоможуть грамотно підібрати деталь з огляду на особливості мотоцикла та ваші особисті уподобання. Також ми оперативно доставляємо всі замовлені товари територією України.


 
Відображення:
Вгору