0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Краш-Протектори

На творця сподівайся, а сам не поганяй

У нашому випадку творець чи творці – це колективи технічно підготовлених людей, які створюють такі механізми, як мотоцикли. Окрім розробки всіх технічних заходів щодо створення мотоцикла, головним завданням творців є впровадження передових технологій безпеки при експлуатації мотоцикла. Але, як правило, творці мотоциклів з багатьох причин не можуть максимально здійснити всіх заходів, пов'язаних із забезпеченням безпеки водіїв мотоциклів. Найчастіше це завдання водієві мотоцикла доводиться вирішувати самостійно.

Захист на мотоцикл

Для захисту мотоцикла від різних пошкоджень у разі падіння, перекидання та інших непередбачених ситуацій використовуються такі елементи захисту:
  • спеціальні дуги;
  • крашпеди чи іншу назву слайдери на мотоцикл;
  • захист двигуна та картера;
  • захист важелів зчеплення та гальма;
  • захист паливного бака;

  • кожух гальмівного диска;
  • захист керма;

Крашпеди

Аксесуар, встановлений на мотоцикл з метою, захистити його від пошкодження внаслідок падіння, називається крашпедом. Слово англійське. Crash – аварія, Pad – подушка, а разом – Crashpad тобто. подушка при аварії чи падінні. Крім назви крашпед, цей елемент захисту може називатися слайдером. Поділяють їх на основних два типи. Це крашпеди рамні та осьові.

Рамні крашпеди, як правило, встановлюють в центрі тяжкості мотоцикла або трохи вище за нього. Основна мета їх встановлення захистити від пошкодження виступаючі частини мотоцикла починаючи від рами та пластику та закінчуючи підніжкою, хвостом, баком тощо. Що стосується осьових крашпедів, то вони монтуються в осі коліс і покликані здійснити захист таких елементів як гальмівний та колісний диск, маятник, супорт та вилка.

Захист двигуна

Актуальність захисту двигуна знаходить своє особливе вираження при подоланні перешкод, небезпека від яких виходить знизу. Такими перешкодами можуть бути великого та середнього розміру каміння, а також виступаючі частини колод. У разі на мотоцикли, іменовані позашляховиками, встановлюється захист двигуна. Такий захистом служить алюмінієва або сталева пластина, що має вигляд піддону досить складної форми, або просто вигнутого листа.

Цей захист вважається ефективним т.к. одночасно з рамою вона прикриває картер двигуна. На мотоцикли типу туристичних ендуро одночасно із захистом двигуна встановлюють також бічні дуги, що обумовлюється їх експлуатацією як на бездоріжжі, так і на асфальтовому покритті.

Захист керма

Кермо - це важлива частина, яка виступає за габарити мотоцикла. Захист виступаючих частин мотоцикла з давніх-давен здійснюється завдяки захисним дугам. Але мало захистити кермо. Ще необхідно максимально знизити вторинні вібрації, які досягнувши керма можуть доставити масу неприємностей.

Такими засобами гасіння вторинних вібрацій є наконечники керма, грузики керма або крашпеди для керма. Важливість встановлення цих елементів захисту на кермо не потрібно пояснювати тому, хто бодай раз потрапляв у так звану «розколбаску». Та й якщо чесно сказати, то я думаю, що про безпеку піклуватися необхідно по максимуму: і бак можна захистити і заглушку де треба поставити. Це на додаток до всіх видів захисту, перерахованих вище.
 

Краш протектори для мотоциклів, скутерів та мопедів в Україні.

Ви ніколи не падали на мотоциклі? Той, хто падав щонайменше і в кращому разі зазнав дискомфорту. Саме з цієї причини багато людей купують захисний комбінезон, наколінники, черепашки для їзди на мотоциклі. А щоб захистити сам байк від пошкоджень, достатньо придбати невеликі, але дуже корисні краші протектори для мотоциклів.

Що таке краш протектори

Краш протектори чи слайдери – це відбійники, які виступають за головні габарити мотоциклів. Вони перешкоджають руйнуванню дорогого обважування мотоцикла та різних вузлів, які страждають у разі падіння.

Слайдер - це та сама третя точка опора, яка приймає удар на себе, а кришка двигуна залишиться цілою. Під час ковзання по асфальту тільки краш протектори для скутерів можуть врятувати крихкі частки техніки.

Деякі райдери вважають, що падіння на слайдери спричиняє порушення геометрії рами. Проте крашпеди виступають практично єдиним порятунком. Звичайно, дзеркало і поворотник таки можуть постраждати, проте це менше із лих. Таким чином, слайдер знижує витрати на ремонт після падінь у кілька разів, і не дивно, що мотоконцерни одноголосно схвалили використання таких деталей.

Різновиди краш протекторів для мотоциклів

Умовно всі краш протектори на мотоцикл поділяються на рамні та осьові вироби. Вони різняться між собою призначенням та видом кріплення. Очевидно, що ті й інші зберігають певні частини мотоцикла при падінні.

Рамні крашпеди, що встановлюються в центрі тяжкості мотоцикла або вище за нього, запобігають пошкодженню пластику, рами та інших виступаючих частин мотоцикла, таких як бак, підніжки, хвіст та інші. Осьові крашпеди монтуються в осі коліс, і при падіннях дозволяють зберегти колісний диск, гальмівний диск, супорти, вилку або маятник.

Краш протектори рамного типу також мають різні варіанти виконання:

1. Встановлення двигуна або рами.

Найпоширеніший тип кріплення. Краш протектор на скутер встановлюється через алюмінієву втулку замість штатного болта. Простота такої конструкції гарантує її надійність, виріб максимально виконує свої функції та має невелику ціну.

2. Встановлення у раму чи двигун через адаптер.

Найбільш зручний тип кріплення. Слайдери з адаптером якісно відводять прямі удари від рами та двигуна. Перехідники дозволяють встановити краш протектори на мопед без свердління пластику, оскільки створюються під конкретну модель. Незважаючи на переваги, цей тип призначений для використання для повсякденного катання, адже серйозних чи множинних ударів він не витримає.

3. Установка через спеціальний перехідник до кришки двигуна та коробки

Такий перехідник є конструкцією, що має форму павука , півмісяця або іншу химерну конструкцію, і встановлюється на кришку двигуна. Мабуть, це найінноваційніший і спірніший метод встановлення слайдерів. У результаті ця конструкція досить погано тримає удар, але кількість точок опори компенсує цей недолік до певної міри. Через свою новизну та складність якісного виробництва мають найвищу вартість.

Серед переваг можна виділити відсутність будь-якого впливу на раму, значну пляму розсіювання енергії удару, монтаж без торкання мотоцикла та естетичний зовнішній вигляд.

Де придбати краш протектори в Україні.

Щоб придбати якісні краш протектори свого двоколісного залізного коня, необхідно не тільки правильно підібрати вироби від відомих виробників, а й знайти перевіреного продавця, який торгує оригінальними товарами високої якості, що відповідають усім заявленим властивостям.

В Україні такою торговою точкою є інтернет-магазин Мотоквартал, чий великий асортимент мотоаксесуарів від найкращих світових брендів, низькі ціни та відмінний сервіс уже оцінили багато вітчизняних мотовласників. Наші кваліфіковані консультанти допоможуть вам вибрати та купити краш протектори для мопедів, мотоцикл та скутер, ґрунтуючись на особливостях вашого транспортного засобу.

Безаварійної вам їзди та не шкодьте своєму здоров'ю!

Відображення:
Вгору