0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Фільтри паливні

Паливні фільтри

 
Якщо при роботі двигуна спостерігаються провали, особливо помітні за наявності підвищеного навантаження на нього, то в першу чергу необхідно звернути увагу на паливний фільтр і замінити його невідкладно. Не лякатиму покупців інтернет магазину Мотоквартал, але якщо в сучасних умовах насиченого дорожнього трафіку, двигун втратить тягу під час обгону.

Для кожного моторизованого транспортного засобу існують встановлені регламентом терміни заміни паливного фільтра та їх, безумовно, необхідно дотримуватись.
Єдиного терміну заміни для всього різноманітного ряду мототехніки звичайно немає, тому що умови експлуатації у всіх різні та конструктивні особливості відрізняються дуже часто. Вихід один. Уважно читати інструкцію, дотримуючись вказаних там термінів.

При заміні паливного фільтра, незалежно від того чи здійснюється це дійство на спеціалізованому сервісі або самостійно, попутно перевіряється вся паливна магістраль. Особливу увагу необхідно приділити місцям з'єднання, які мають властивість з часом допускати витік палива. Це пов'язано із затвердінням гумових шлангів та здатністю хомутів утримувати елементи паливної магістралі у заданому положенні.Необхідно пам'ятати, що паливний фільтр оберігає всю паливну систему мототранспортного засобу від попадання в неї різних домішок, включаючи як тверді частинки, так і краплі води, що потрапили в паливо. Відповідно паливний фільтр має бути якісним, що можуть забезпечити лише офіційні постачальники, послугами яких користується наш інтернет магазин.

Наші продавці та консультанти завжди допоможуть вам купити паливний фільтр, що відповідає моделі вашого мотоцикла, ціна якого відповідала б його якості. Адже відомо, що занижена ціна на будь-який товар часто вказує на його непридатність до експлуатації. Доставка купленого вами товару буде здійснена як до Києва, так і до будь-якого іншого міста України. Вдалих вам покупок та безаварійного водіння!

Паливні фільтри призначені для очищення палива від будь-яких домішок, які могли потрапити в нього з різних причин. Паливний фільтр має бути встановлений на ділянці паливної магістралі між паливним насосом та карбюратором (інжектором). Як би виробники і продавці палива не намагалися нас переконати, що продаваний ними бензин, найчистіший бензин у світі, довіряти таким заявам ніяк не можна. Можна уявити тисячі ситуацій, коли паливо виявиться забрудненим, а торгуюча організація навіть підозрювати про це не буде.

На деяких марках мотоциклів або скутерів паливні фільтри спочатку не встановлені. Але ніяких непереборних перешкод, здатних перешкодити самостійному встановленню паливного фільтра, немає. Процес установки такого фільтра простий у технічному виконанні і передбачає значних фінансових витрат. Якщо не провести таку роботу, то одного разу двигун вашого мотоцикла або зовсім перестане заводитися, або просто глухнутиме на неодружених і низьких обертах. А причина таких явищ буде елементарною: попадання бруду в карбюратор або інжектор.

Про контроль за роботою фільтра

Встановлення фільтра, безумовно, запобігає попаданню різних забруднень у двигун мотоцикла і сприятиме продовженню терміну його служби. Однак будь-який фільтр рано чи пізно перестане виконувати свою функцію, оскільки повністю заб'ється забрудненнями. Який термін відведений паливному фільтру для безпроблемної роботи залежить багатьох обставин. Достеменно відомо лише те, що роботу фільтра необхідно контролювати постійно. Заміну такого фільтра бажано здійснювати під час технічного обслуговування транспортного засобу або у випадках, коли він перестав нормально працювати.

Принцип роботи та влаштування всіх типів паливних фільтрів практично однаково. Тому при підборі паливного фільтра слід звертати увагу на такі моменти, як впускний та випускний його діаметр. Цей момент важливий із погляду сумісності розмірів фільтра з діаметром трубки паливної магістралі вашого мотоцикла. У продажу є паливні фільтри закритого типу та з прозорою оболонкою. Якщо конструкція вашого мотоцикла така, що паливний фільтр не прикритий жодними пластиковими елементами, то буде розумним придбати саме прозорий паливний фільтр.

Лідери з випуску паливних фільтрів

Вибираючи фільтр виявите уважність, щоб не стати власником «якісної» підробки, від установки якої все одно толку не буде і неминуче доведеться набувати якісного фільтра. Для того, щоб не помилитися, купуйте будь-які вироби для мотоцикла тільки в спеціалізованих торгових точках і звертайте увагу на популярність виробника та відгуки про його запасні частини. З виробників паливних фільтрів, що позитивно себе зарекомендували, відзначимо такі:

 • Mann - фільтри цього виробника незмінно відрізняються найвищою німецькою якістю та характеризуються відмінним коефіцієнтом фільтрації
 • Champion - якість фільтрів цього американського виробника підтверджено його більш ніж віковою історією;
 • Mahle - ще один німецький виробник відмінних паливних фільтрів, що має структуру концерну і володіє заводами на всіх континентах земної кулі;
 • Motorace - цей концерн також розташований в Європі і виробляє фільтри, здатні вловлювати навіть незначні домішки, що потрапили в паливо;

Не ризикуйте, встановлюйте паливний фільтр, якщо у вас ще не встановлений і не забувайте своєчасно проводити його заміну. Наш інтернет-магазин готовий надати вам у цьому питанні всіляку допомогу. Якщо не зможете підібрати потрібний фільтр самостійно, звертайтесь до нас і за допомогою консультантів питання буде закрито швидко і до повного задоволення І ще, ви отримаєте можливість:

 • купити якісний паливний фільтр;
 • замовити паливний фільтр з доставкою за адресами як у місті Києві, так і інших міст України;
 • скористатися каталогом паливних фільтрів для мотоциклів;
 • визначити актуальну ціну та придбати паливний фільтр недорого;
Як купити зі знижкою?
Як швидко я отримаю товар?
 • якщо на картці товару є позначка Відправлення 24h, то він буде відправлений протягом доби
 • якщо такої позначки немає, то термін зазначений на кожній картці товару та становить від 2 до 10 робочих днів
Чи можливе повернення?
Що із оплатою?
 • оплатити онлайн можна як на сайті, так і перерахуванням на картковий рахунок
 • післяплата також доступна з додатковими витратами, що визначаються Новою поштою
 • на окремі товари необхідні повна або часткова передоплата, що зазначено на картці товару
Відображення:
Вгору