0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Кріплення для переговорних пристроїв

Кріплення для переговорних пристроїв

З кожним роком, завдяки новим технологіям та розвитку техніки, у житті людини з'являється все більше різних, цікавих пристроїв. Технологи, винаходили та інженери впроваджують у виробництво величезну кількість гаджетів, призначення яких зробити наше життя кращим, надавши при цьому максимальну кількість зручностей. Зокрема для любителів мототранспортної техніки розроблено, виготовлено та поставлено в торговельну мережу всілякі дротяні та бездротові пристрої, що розширюють можливості мотоциклістів під час керування транспортним засобом.

Кращі виробники кріплення

Але сам собою пристрій проблему повністю не вирішує. Для того, щоб можна було ефективно та комфортно використовувати гарнітуру, необхідне відповідне кріплення. Такі відомі компанії, як TOURMAX, INTERPHONE, RDMOTO та окремі підприємства Китайської республіки, повністю задовольняють попит на деталі кріплення для гарнітури. Їх продукцію відрізняє гарна якість, надійність та різноманітний асортимент. Причому останнім часом усі ці характеристики притаманні і підприємствам із Китаю. Завдяки впровадженню нових технологій їм вдалося за якісними показниками наблизитись до європейських вимог, зберігши при цьому відносно невисокі ціни на свою продукцію.

Пристрої передачі даних

Екіпірування мотоцикліста та досить складні умови, в яких доводиться переміщатися, накладають особливі вимоги на обладнання та пристрої, необхідні для здійснення зв'язку та передачі даних між учасниками мотопробігу або мотоподорожі. Для цих цілей використовуються дротові та бездротові (Bluetooth) гарнітури, що дозволяють здійснювати дистанційне керування, переговорні пристрої, а також пристрої аварійної сигналізації. Одним із найбільш затребуваних та популярних пристроїв вважається дротова або бездротова гарнітура.

Про гарнітуру

Така гарнітура встановлюється всередині мотошолома, дозволяючи виконувати і приймати телефонні дзвінки, слухати як голосові підказки навігатора, так і музичні композиції, що відтворюються за допомогою магнітофона або радіо. За допомогою цього пристрою переговори можна вести не тільки в телефонному режимі, але й дотримуючись режиму рації. Мало того, в режимі конференції можливе спілкування одразу з кількома учасниками, які входять до групи. Залежно від виду, типу та марки пристрою змінюється відстань, на якій буде якісний зв'язок./p>

Встановлення гарнітури

Встановити гарнітуру усередині шолома можна самостійно. Головне дізнатися, чи вони сумісні між собою. Якщо відповідь позитивна, то вся подальша справа техніки. Почати потрібно зі зняття підкладки шолома. Потім намітити місця кріплення навушників. Якщо розташувати їх навпроти слухових отворів, скаржитися на тихий звук не доведеться. Навушники кріпляться до корпусу шолома за допомогою двостороннього скотчу. Залежно від моделі гарнітури мікрофон може бути як на жорсткій штанзі, так і гнучкою трубці. Якщо він має гарну чутливість, то зовсім не обов'язково встановлювати його навпроти рота. Мікрофон можна змістити до місця виходу дротів від навушників. Далі встановлюємо на місце підкладку та у зручному місці в нижній частині шолома кріпимо гарнітуру.

Де купити

У спеціалізованих магазинах з продажу запасних частин для мотоциклів можна придбати мотошоломи, у яких гарнітура буде повністю встановлена, або принаймні закріплені навушники, мікрофон і антена. Який би варіант придбання шолома ви не прийняли, інтернет-магазин Мотоквартал може сприяти і порекомендувати найкращий варіант. Звертайтесь і у вас буде можливість:

  • купити кріплення для переговорних пристроїв;;
  • дізнатися ціни для переговорних пристроїв та купити їх недорого;
  • скористатися каталогом кріплень для переговорних пристроїв;
  • замовити кріплення для переговорних пристроїв з доставкою до міста Києва чи будь-якого іншого міста України;
Відображення:
Вгору