0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Кришки варіатора

Купити кришку варіатора скутера в Україні

Кришка варіатора на китайський скутер - це не просто кожух, що захищає вузол від попадання пилу. Завдяки цій деталі виконується безліч функцій. Тому, при заміні дуже важливо підібрати якісну деталь, що має необхідні технічні характеристики та довговічність.

Пристрій варіатора скутера

Клинопасовий варіатор з'явився досить давно, але в силу своїх особливостей найбільшого розвитку отримав саме на скутерній техніці, а також на снігоходах. Пристрій такої трансмісії куди простіше класичної ручної коробки перемикання передач, і тим більше горезвісних «автоматів», якими оснащують автомобілі. Купити кришку варіатора на скутер потрібно досить часто, якщо є певні неполадки в роботі трансмісії мототехніки.

Зрозуміти, як працює варіатор, дуже просто, якщо згадати систему зміни передавальних відносин на велосипедах: кілька зірочок спереду, кілька ззаду, а вони з'єднані ланцюгом. Правда, ніяких зірочок у клинопасового варіатора немає, зате є два шківи V-про-різного перерізу, що складаються з двох конусоподібних половин.

Ці половинки, іменовані щоками, можуть наближатися чи віддалятися друг від друга. З'єднує шківи гнучкий ремінь варіатора, що має у перерізі форму рівнобедреної трапеції. Залежно від положення щік шківів відносно один одного ремінь у шківі варіатора може бути або ближче до осі шківа (всередині), або ближче до зовнішньої кромки шківа (зовні). Чим ближче до осі шківа знаходиться ремінь, тим менше радіус, яким ходить ремінь, або, як заведено говорити, робочий радіус шківа варіатора. Доступна ціна кришки варіатора на скутер дозволить своєчасно повернути працездатність усієї системи.

Як вибрати кришку варіатора на свій скутер

Щоб грамотно вибрати та купити кришку варіатора на скутер, варто звернутись до технічної документації на свою техніку. Також ця деталь повинна виконувати такі функції:

  • Захищати від вологи та пилу. Важливо, щоб кришка була відлита або відштампована так, щоб при встановленні прилягала без найменшого зазору.
  • Зберігати внутрішні вузли від механічних пошкоджень. Композитні матеріали, з яких виготовлені сучасні кришки, здатні витримати навантаження під час падіння зі скутера.
  • Мати вивірені розміри отворів, заглиблень та виступів для безперешкодної роботи всіх внутрішніх механічних вузлів. Необхідно купити кришку варіатора в Україні, яка не торкатиметься інших деталей, при неіменному обсязі камери.
  • Включати в комплект поставки все необхідне для встановлення на посадкове місце та заміну всіх відпрацьованих або пошкоджених елементів варіатора
  • Надійно фіксувати всі деталі та забезпечувати хорошу аеродинаміку.

Як зрозуміти, що варіатор несправний

Існує кілька параметрів, які визначають правильну роботу варіатора та свідчать про його гарне налаштування. По-перше, ремінь не повинен прослизати в шківах. Мінімальне прослизання там, зрозуміло, неминуче, але воно має бути таким, щоб власник скутера його не помічав. Прослизання ременя варіатора подвійно шкідливе для скутерної трансмісії. Це і зниження ККД, і підвищений знос деталей (просковзування ременя у ведучому шківі може також розплавленою через перегрівання пластиковою оболонкою грузиків варіатора).

По-друге, робочі обороти двигуна скутера повинні бути приблизно постійними при розгоні і при максимальному відкритті газу точно відповідати оборотам максимальної потужності двигуна. Саме так можна досягти максимально швидкого розгону скутера. При цьому може знадобитися замінити кришку вузла, але доступна ціна на кришку варіатора дозволить зробити це без серйозних потрясінь для бюджету.

Де придбати кришку варіатора скутера в Україні

Інтернет-магазин Мотоквартал давно надає мотолюбителям з України якісні запчастини та аксесуари у широкому асортименті. Вибрати та купити кришку варіатора у нашому магазині допомагають досвідчені консультанти, готові дати корисну пораду щодо підбору деталей. Доступна ціна кришки варіатора для скутера буде доповнена чудовим сервісом.

Відображення:
Вгору