0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Мотоекіпірування

Мотоекіпірування

Лише лінивий власник мототранспортного засобу жодного разу в житті не обговорював питання безпеки їзди на мотоциклі. Водії машин захищені від усіляких дорожніх неприємностей корпусом автомобіля, а мотоцикліст, що рухається на швидкості, відкритий "всім вітрам" і абсолютно беззахисний. І навіть їзда на скутері чи мопеді, хоч і на порівняно малих швидкостях, може призвести до неприємних, не хочеться говорити трагічних наслідків.

Давайте будемо відвертими, мотоекіпірування в Україні – це не лише зручність, а життєва необхідність. Тому ви повинні бути одягнені за погодою, а для того, щоб на дорозі вас можна було помітити за будь-якої видимості, ваш одяг повинен бути оснащений світловідбиваючими фрагментами.

Запорукою комфортної та максимально безпечної поїздки на мотоциклі чи мопеді є гарне екіпірування. Вона повинна мати дві головні властивості: захищати і не заважати рухам. Тільки за такого підходу мотоцикліст може повністю зосередитися на управлінні та дорозі. Завжди пам'ятаємо: у дорозі дрібниць не буває.
 
 
Інтернет-магазин мототехніки Motokvartal займається продажем мотоекіпіровки за такими розділами: мотоботи, мотозахист, мотокуртки, мотопальчатки, мотошоломи, футболки та джерсі. Головною та невід'ємною частиною екіпірування мотоцикліста є шолом. Від його надійності насамперед залежить безпека господаря.

При виборі мотошолома слід звернути особливу увагу на міцність його оболонки та якість візора. Все мотоекіпірування має бути гіпоалергенним, добре провітрюваним і вологопоглинаючим. В ідеалі, вона також повинна захищати від холоду та спеки, вітру та опадів. Важливу роль відіграють застібки, що зручно та надійно фіксують шолом, одяг та взуття мотоцикліста та пасажира.

Традиційно мотоекіпірування мотоцикліста виконувалось зі шкіри великих тварин, проте зараз магазини мотоекіпіровки пропонують вироби зі спеціальних тканин, які також добре виконують захисні функції. Motokvartal, лідер з продажу мотоекіпіровки в Україні пропонує широкий асортимент, який задовольнить кожного мотоцикліста. Ви можете купити мотоекіпірування у Львові, Запоріжжі, Києві, Вінниці, Дніпрі, Харкові, з доставкою.
Вгору