0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Фільтри масляні

Масляні фільтри

 

Як вибрати та купити масляний фільтр на мотоцикл

Замінивши масло і вибравши новий масляний фільтр для мотоцикла перед відкриттям мотосезону, можна досягти належної та довгострокової роботи вашого двоколісного залізного коня. Втім, чимало мотовласників забувають про заміну фільтруючого елемента, обходячись лише покупкою нової олії. Але робити одну дію без іншої не слід, адже фільтр також втрачає свої здібності, що очищають.

Що являє собою масляний фільтр на скутер та мотоцикл?

Масляний фільтр є виробом для очищення різних видів масел, а також гідравлічних рідин, що використовуються в мототехніці. Сьогодні байки піддаються більш високим та тривалим навантаженням, що передбачає необхідність підтримання мотора у чистоті. Своєчасна заміна фільтраційних виробів стала обов'язковим елементом грамотного використання будь-якого транспортного засобу. Тим більше, що масляний фільтр на мотоциклі Київ має помірну ціну.

Створенням першого масляного фільтра в 1923 зайнялися Ернест Світленд і Джордж Гінхалд. Сконструйований ними пристрій був неповно потоковим - крізь виріб проходила лише деяка частка олії, а основний масив рідини проникав у силовий агрегат безпосередньо.

Через 20 років було розроблено перший варіант повно потокового фільтраційного елемента, де вся рідина перед проникненням в двигун якісно фільтрувалася. Сьогодні ряд систем функціонують з використанням обох типів фільтрів, експлуатуючи переваги кожного варіанта.

А ось так масляний фільтр виглядає у розрізі

 

Цифрами позначені:

 1. Отвори призначені для входу масла.
 2. Вихідний отвір.
 3. Корпус масляного фільтра
 4. Фільтруючий елемент.
 5. Пружина.
 6. Перепускний клапан.
 7. Зворотній клапан.
 8. Ущільнювальне кільце.

Масляний фільтр на мотоцикл та скутер - особливості

Збираючись виконувати ТО свого мотоцикла, вибір нового масляного фільтра має відбуватися з вивченням технічної документації до транспортного засобу. Це дасть розуміння, який масляний фільтр на скутер підійде вашому залізному коневі. Усі фільтраційні вироби прийнято поділяти на певні категорії:

 • Масляні фільтри грубої очистки. Подібні аксесуари підійдуть малокубатурним байкам. Фільтрація дозволить затримати найбільші фракції шляхом пропуску рідини крізь сітку з пластику або металу. Установка таких виробів часто здійснюється при постійній заміні масла або в такі двигуни, де очисна система має ряд фільтрів.
 • Відкриті масляні фільтри. Пристрій нагадує повітряні фільтраційні вироби і має особливе волокно, що очищає, затримує небажані частинки від проникнення в силовий агрегат.
 • Фільтри у твердому корпусі. Дані моделі створюються у формі закритої склянки з металу, що вкручується в штатну область двигуна. Такі масляні фільтри мото мають відмінності за габаритами фільтраційних компонентів та різьблення. Зручна конструкція дозволяє швидко виконувати заміну.

Як вибрати масляний фільтр на мотоцикл?

Досвідчені мотоаматори рекомендують при виборі масляних фільтрів для мототехніки приділити увагу важливим аспектам. Для початку корпус виробу повинен бути твердим і не втрачати форму при натисканні. У роботі такі аксесуари знаходяться під впливом посиленого тиску олії, а також перепадів тиску, що виникають у різну погоду.

Незалежно від форми фільтра, який може бути круглим або прямокутним, кільце ущільнювача повинно бути з еластичної гуми, для щільного прилягання до поверхонь і збереження своєї структури під різними впливами.

Якісний масляний фільтр мопед має губчастий елемент, що фільтрує. Також виконання очищення рідин, що надходять в двигун, може здійснюватися за допомогою особливих паперових прошарків, закріплених в корпусі фільтруючого елемента.

Де купити масляний фільтр в Україні?

Сучасний мото ринок пропонує багато варіантів масляних фільтрів для різної мототехніки. При цьому особливу увагу слід приділити якості та надійності, а також виробнику. Тільки продукція від перевірених марок може гарантувати належні експлуатаційні властивості виробів.

Інтернет-магазин Мотоквартал надає українським мотоаматорам можливість купити мастильний фільтр на мотоцикл за найкращими цінами, вибравши з широкого асортименту оригінальних товарів від знаменитих світових виробників.

Підбираємо масляний фільтр на мотоцикл та скутер правильно

Оскільки оцінити ефективність і якість роботи фільтра, що купується вкрай важко, а клапани в різних моделях фільтрів спрацьовують при різних тисках, вибирайте масляні фільтри на мото, керуючись не збігом різьблення і геометричних розмірів, а маркуванням моделі мотоцикла, для якої деталі і купуються.

Виробник якісної продукції завжди розміщує на упаковці інформацію про країну-виробника та місцезнаходження виробничих площ. Обов'язково вказується також номер телефону технічної служби підтримки або кол-центру. Купити масляний фільтр на мотоцикл від перевірених компаній можна у нашому інтернет-магазині.

Уникайте покупок фільтрів, на упаковці чи корпусі яких є написи типу Germany quality, Produced for Japan та подібні до них. Такі фільтри випущені, швидше за все, у Піднебесній із мінімальним дотриманням, а то й ігноруванням, технологічних вимог. Спроби таких виробників мінімізувати витрати на випуск продукції обмежуються переважно використанням дешевої сировини сумнівної якості.

Тому немає жодної гарантії, що в купленому «сірому» масляному фільтрі через кільце ущільнювача не почне підтікати масло, протидренажний клапан не втратить своєї пружності, випускаючи моторне масло з корпусу фільтра на непрацюючому двигуні. Перепускний клапан може відкриватися без видимих причин, випускаючи неочищену олію в систему мастила, а елемент, що фільтрує, під впливом тиску не зруйнується і не закупорить відпрацьованими частинками масляні канали двигуна.

Підготовка мотоцикла до заміни фільтра та оливи

Деякі райдери не надають особливого значення зміні олії та масляного фільтра у своєму двоколісному залізному коні, і даремно. Саме правильно підібраний масляний фільтр для мотоцикла та відповідні мастильні матеріали зберігають внутрішні деталі мотоцикла та робить їзду безпечною.

Після того, як моторні масляні фільтри та мастило обрані, можна переходити до підготовки мотоцикла та необхідних інструментів. Крім згаданих компонентів, вам знадобиться рідина для промивання, ємність для старої олії та набір ключів. Температура приміщення, в якому проводитиметься процедура, має бути плюсовою. Важливо простежити за чистотою приміщення, адже від попадання сміття та пилу олія втрачає свої якісні характеристики.

Перед тим, як замінювати масляний фільтр на мотоцикл, необхідно розігріти мотор мотоцикла до робочої температури та заглушіть. Тепер слід трохи зачекайте, щоб уникнути опіків від гарячих деталей. Встановіть мотоцикл на рівну поверхню та за допомогою ключа відкрутіть кришку зливного отвору, що знаходиться в нижній частині мотоцикла. Далі в підготовлену тару зливаємо відпрацьовану мастило.

Виконувати промивку не рекомендується, оскільки вона змінює склад мастила. Але якщо є така потреба, важливо провести цю дію дуже обережно. Для цього спеціальну рідину для промивання заливають в карбюратор і заводять мотор. Через 7-10 хвилин рідину зливають і приступають до заміни оливи.

Процедура встановлення нового масляного фільтра

Коли олива злита, необхідно встановити нову масляний фільтр на скутер чи мотоцикл. Для цього слід відкрутити стару деталь за допомогою спеціального знімного ключа. Якщо такого немає, потрібно пробити фільтр викруткою і акуратно відкрутити. У деталі знаходяться залишки відпрацьованої олії, їх треба злити. Новий розхідник, заповнивши свіжою моторною олією, потрібно встановити на місце. При закручуванні потрібно діяти обережно і без серйозних зусиль.

Встановлений масляний фільтр на мопед потрібно накрити кришкою зливу. Потім можна заливати свіже масло, регулюючи ступінь заповнення спеціальним щупом, або ж за допомогою оглядового віконця. Важливо не допустити надлишку олії. Це може призвести до того, що двигун заклинить. Замало заливати теж не потрібно, тому спочатку потрібно заправити половину масла, завести мотор на 5-7 хвилин, після чого долити необхідну кількість до позначки.

Як купити зі знижкою?
Як швидко я отримаю товар?
 • якщо на картці товару є позначка Відправлення 24h, то він буде відправлений протягом доби
 • якщо такої позначки немає, то термін зазначений на кожній картці товару та становить від 2 до 10 робочих днів
Чи можливе повернення?
Що із оплатою?
 • оплатити онлайн можна як на сайті, так і перерахуванням на картковий рахунок
 • післяплата також доступна з додатковими витратами, що визначаються Новою поштою
 • на окремі товари необхідні повна або часткова передоплата, що зазначено на картці товару
Відображення:
Вгору