0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Ємності та лійки

Ємності та лійки

В автомобільному і в тому числі мотоциклетному господарстві застосовуються різні ємності. Вони можуть використовуватися для різноманітних цілей і з різних причин. Короткий перелік таких ємностей можна представити у вигляді такого списку: каністри, лійки для палива, каністри для бензину, автомобільні воронки, воронки для бензину, лейки для бензину, піддони для зливу масла і контейнера для масла. Безпосередню участь у їхньому виробництві беруть такі відомі компанії, як VICMA, KOMATCU, SCOTTOILER, SEALEY, ZAP TECHNIX і, звичайно, безліч підприємств з Китайської народної республіки.

Звичка запасатися бензином або іншим паливом склалася за часів тотального дефіциту, коли невідомо було, чи вийде, чи заправитися в найближчому майбутньому, чи ні. В наш час причини при яких виникає потреба зберігати деяку кількість бензину чи оливи зовсім інші. Точніше, ємності для палива швидше за все потрібні не для їх зберігання, а для доставки до таких механізмів, які до автозаправних станцій не доїдуть, а їх доставка туди не може бути визнана доцільною. Прикладом таких механізмів є різні сільськогосподарські знаряддя, наприклад, газонокосарка або мотокультиватор. Крім того, бензин потребує човновий мотор, а також запас бензину необхідний мандрівникам, що відправляються в далекі від цивілізації місця.

Про каністри

Для зберігання та перевезення палива існують різні за своїм обсягом каністри. Мотоциклістам, як правило, цілком вистачає запасу палива в п'ять літрів, а ось для автомобілістів більш відповідними вважаються каністри десять або двадцять літрів. Використання каністр об'ємом понад двадцять літрів можна розцінити як перевезення небезпечного вантажу, тому їх використання приватним особам не рекомендовано. Окрім обсягу каністри відрізняються матеріалом, з якого вони виготовлені. Матеріалом для виготовлення каністри може бути сталь, алюміній або спеціальний пластик, розрахований на зберігання бензину.

За вартістю сталеві каністри вважаються найдорожчими та виготовляються, як правило, об'ємом у двадцять літрів. У таких каністрах не забороняється зберігати дизельне паливо. Але все-таки ці каністри найбільше підходять автомобілістам. А ось для мотоциклістів краще мати каністру виготовлену з алюмінію. Перевагою таких каністр є їхня стійкість до корозії. Крім того, їх випускають різними за обсягом, у тому числі й п'яти літрові, а також різними за формою, що дає можливість підібрати саме таку, яка буде найбільш зручною для використання. Можуть зустрічатися алюмінієві каністри, пофарбовані в який-небудь колір. Але фахівці рекомендують використовувати алюмінієву каністру природного кольору, тому вони перевершують якістю своїх фарбованих побратимів.

Про пластикові каністри

Ще один матеріал, який використовують при виробництві каністр – це пластик. Сучасна промисловість випускає міцний пластик, якому не страшний контакт із бензином. Незважаючи на це, зберігання та перевезення палива у пластикових каністрах не вважається гарним варіантом. По будь-який пластик від навантаження чи удару може тріснути чи луснути. Наслідки такої поломки каністри передбачити не складно. Важливим моментом при виборі каністри, який обов'язково необхідно звернути увагу, це спосіб її закриття чи відкриття. Найбільш поширеним є спосіб закриття або відкриття каністри за допомогою затискача. Навряд такий спосіб можна вважати досить надійним і зручним. Багатьом, напевно, більше сподобається різьбова пробка, за допомогою якої каністра буде закрита надійно.

Охочих придбати ємності чи лійки запрошуємо до нашого інтернет-магазину. Тут у вас буде можливість:

  • купити ємності та лійки;;
  • замовити ємності та лійки з доставкою за вказаною адресою у місті Києві, або будь-якому іншому населеному пункті України;
  • скористатися каталогом ємностей та лійок;
  • дізнатися ціну на ємності та лійки та придбати їх недорого;
Відображення:
Вгору