0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Підшипники, втулки

Підшипники, втулки

Сучасний світ рясніє різними машинами та механізмами, в яких встановлені підшипники, а також втулки. Деталі, які віддалено нагадують підшипники, археологи виявляють у шарах, що належать до періоду більш ніж двохтисячолітньої давності. Причому такі знахідки не обмежуються якоюсь конкретною територією, а відбуваються у різних частинах світу. Загальне уявлення про те, як виглядає сучасний підшипник, для чого він призначений і сфери його застосування, відомі переважній кількості людей. Не обійшлися без застосування підшипників та втулок різні мототранспортні засоби. Вони встановлені в двигунах внутрішнього згоряння, коробках перемикання швидкостей, маточах коліс, рульовій вилці, передній та задній підвісках, маятнику та інших вузлах мотоцикла.

І маятники, і втулки, як і будь-які інші деталі, що використовуються в машинах і механізмах, під час експлуатації зазнають зношування і з часом повністю виходять з ладу. Такі деталі потребують заміни, але в наш час це не є причиною паніки. У різних спеціалізованих магазинах з продажу запасних частин для мотоциклів легко можна підібрати необхідні деталі, а далі або самостійно, або за допомогою фахівців станції технічного обслуговування зробити заміну підшипників і втулок, непридатних для подальшого використання. Звичайно це матеріальні та тимчасові витрати, проте, як то кажуть: «Любиш кататися, люби і саночки возити».

Небезпека придбання підробок

Само собою є в цьому процесі й проблеми. Думаю, що не помилюся якщо зауважу, що не дотримання відомих рекомендацій може призвести до придбання запасних частин, які виготовлені невідомими виробниками, низької якості, і відповідно не здатні забезпечити нормальну роботу протягом встановленого терміну експлуатації. Щоб цього не сталося, рекомендуємо купувати запасні частини для мотоцикла тільки у перевірених продавців та відомих виробників, які зарекомендували себе випуском якісної, надійної та відповідної європейським стандартам продукції. Зокрема такі компанії, як PROX та All Balls, спеціалізуються саме на випуску підшипників та втулок для мотоциклів і можуть бути рекомендовані як перевірені та надійні виробники.

Призначення підшипників та втулок

Завдання, яке покладається на підшипник, просте і зрозуміле. Встановлений на вал або вісь механізму він повинен забезпечити низький рівень тертя між різними поверхнями з одночасним обертальним та рівномірним рухом. За роки минулі з дня винаходу підшипника, він видозмінився і в сучасних умовах існують різні типи і види підшипників. Про класифікацію підшипників та у чому різниця між їхніми видами, різними авторами написано чимало книг. Що стосується втулок, то загалом, це деталі, які можуть бути як циліндричної, так і конічної форми. Уздовж осі обертання втулки висвердлюється отвір, діаметр якого дозволяє розміщувати у втулці іншу деталь. За призначенням втулки поділяють на підшипникові, закріплювальні, перехідні та інші.

Де краще купити

Втулки і підшипники механізмів і вузлів мотоцикла, що прийшли в непридатність, явно не сприяють продовженню терміну експлуатації всього мототранспортного виробу, як і не підвищують безпеку при переміщенні на ньому. Якщо вами або фахівцями в результаті діагностики виявлено, що окремі підшипники або втулки потребують заміни, то не доцільно відкладати ремонт у довгу скриньку. Тим більше, що наш інтернет-магазин зробить придбання запасних частин для мотоцикла, легким та приємним процесом. Звернувшись до нас, у вас з'явиться можливість:

  • купити підшипники та втулки, відповідні до марки вашого мотоцикла;
  • замовити підшипники та втулки з доставкою до будь-якого міста України, не виключаючи місто Київ;
  • скористатися каталогом підшипників та втулок;
  • дізнатися актуальну ціну на підшипники та втулки та купити їх недорого;
Відображення:
Вгору