0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Шоломи LS-2

 

Мотошолми LS-2

У кожній справі бувають свої винятки. Це я до того, що не все китайське негайно підлягає утилізації. Взяти, наприклад, китайську компанію LS2 Helmets. Дизайн та розробка шоломів для цієї компанії провадиться в іспанському місті Барселона. І якщо після заснування компанії її продукція продавалася безпосередньо в Китаї, то на сьогоднішній день тільки в Європі покупців налічується понад 400 000 осіб, а по всьому світу цифра перевищує два мільйони шанувальників їзди на мотоциклі, які бажають придбати такий мотошолом..  

Огляд мотошоломів LS2 FF351, FF358, FF384
 


До 2006 року продукція компанії LS2 Helmets стає світовим брендом, який оцінили мотоаматори у різних куточках нашої планети. Над виробництвом мотошоломів цієї марки працює понад одна тисяча її співробітників, а загальна кількість шоломів, що випускаються, перевищила два мільйони штук на рік. Повна акредитація мотошолома LS2, що підтверджує його високу надійність та якість, відбулася у 2009 році.

Суворе дотримання технологічного процесу дозволяє добиватися високої якості і надійності мотошоломів, що випускаються. Зовнішня оболонка (шкаралупа) може бути виготовлена із композитних матеріалів, полікарбонату або скловолокна. Крім того, компанією освоєно випуск мотошоломів з вуглецевого волокна. Цей матеріал має характеристики, які дозволяють зменшити масу виробу та підвищити його міцність.

Після перевірки на міцність зовнішня оболонка мотошолома фарбується та покривається лаком. Після цього висококваліфікований персонал встановлює внутрішню частину шолома - EPS, кріплення для ременя, механізми візора та вентиляції і якщо передбачено інші аксесуари, що підвищують комфорт. Потім ще раз ретельна перевірка та упаковка у коробку. Декілька екземплярів мотошоломів залишаються для поглиблених випробувань. За такого підходу бракованих виробів практично немає.

Асортимент та особливості мотошоломів LS2

Мотошоломи LS2 виробляються у трьох різних варіаціях основного матеріалу – скловолоконними, полікарбонатними та композитними. До складу кожного виробу входять такі важливі елементи:

  • Зовнішня оболонка (корпус).
  • Вкладиш EPS для амортизації.
  • Спеціальні аксесуари, включаючи внутрішні вкладиші комфорту, системи кріплення, вентиляційні отвори, козирки та багато іншого.

Будь який мотошолом LS2 виробляється на основі чіткого дотримання технологій, що забезпечує найвищу безпеку пересування в такому виробі, а також надійність та якість. Наприклад, при виготовленні шоломів з полікарбонату застосовуються спеціальні металеві форми, що важать кілька сотень кілограм і здатні витримувати максимальний тиск. Виробництво вуглецевих корпусів відбувається з використанням форм, стійких до високої температурної дії.

Саме корпус із вуглецевого волокна, вперше придуманий технологами LS2, є гордістю цього бренду. Раніше цей матеріал застосовувався в авіаційній сфері, маючи чудові характеристики – низьку вагу та високу міцність. Сьогодні купити мотошолом LS2 із такого матеріалу може кожен райдер.

Після процесу виробництва всі капсули шоломів ЛС2 направляються на повноцінну перевірку та тестування, далі здійснюється фарбування та покриття корпусу захисним лаковим шаром. Потім продукція збирається під контролем професійних техніків, проводиться монтаж вкладок EPS, механізмів забрала, систем кріплення та інших елементів виробу.

Перед упаковкою шоломи проходять фінішну перевірку і потім відправляються на прилавки магазинів. Саме тому купити шолом мотоциклетний LS2 із будь-яким заводським шлюбом просто неможливо. До речі, з усіх випущених партій продукції компанія відбирає кілька виробів, щоби провести додаткові випробування та використовувати отриману інформацію у своїх нових продуктах.

Найважливіші переваги шоломів LS2 для мотоцикла

Вироби від бренду ЛС2 мають величезну популярність серед мотоциклістів з усього світу. Це стало можливим завдяки перевагам даних шоломів:

  • Швидкий та приголомшливий успіх.

Вперше купити LS2 мотошолом стало можливим у 1990 році, коли Артур Ліао вирішив створити власне невелике виробництво з виготовлення захисного екіпірування. Вже через 10 років компанія стала одним із найсильніших гравців світового ринку мотошоломів, і сьогодні входить до числа найуспішніших брендів. Щорічно технології LS2 оптимізуються і вдосконалюються, в чому безпосередньо беруть участь кращі мотогонщики, які перемагають у світових змаганнях.

  • Максимальний комфорт.

Вирішуючи купити мотошолом LS2 в Україні, ви забезпечуєте себе безпечним та комфортним виробом. Знімна підкладка шолома включає ряд щільних дихаючих мембран, що гарантують зручне і правильне прилягання захисту до голови на будь-яких швидкостях. Закріплення підкладки здійснюється за допомогою ременів, кнопок та застібок. Цей елемент важить менше 200 грамів і має гіпоалергенну структуру завдяки використанню сучасного матеріалу Cleatech. Вигідний набір властивостей дозволяє повноцінно циркулювати всередині шолома і зводити до мінімуму запотівання забрала.

  • Визначний огляд.

Кожен виріб від LS2 пропонує найвищу чіткість бачення завдяки склу візора з використанням полікарбонату. Покриття проти туману наноситься на внутрішній бік скла, а на зовнішній стороні є покриття від подряпин. Шоломи можуть додатково оснащуватися сонцезахисним щитком з можливістю регулювання, як опція пропонуються лінзи Pinlock і TearOffFilm, що забезпечують чудовий огляд у будь-яку погоду.

Де придбати мотошолом LS2 в Україні

Інтернет-магазин "Мотоквартал" пропонує оригінальну продукцію від популярного бренду ЛС2 в Україні. Наш широкий асортимент мотошоломів LS2 дозволяє підібрати безпечний, надійний та довговічний виріб кожному райдеру, незалежно від стилю їзди та типу мотоцикла. Доступна ціна мотошолома LS2 доповнюється швидкою доставкою замовлених товарів територією нашої країни.

 

 

 

Відображення:
Вгору