0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Мотошини спортивні (Sport)

І знову про покришки для мотоцикла

Неможливо уявити експлуатацію мотоцикла без шин або покришок. Причому, враховуючи високу ймовірність отримання травм у мотоциклетному спорті, шини, крім високої якості, повинні бути ретельно підібрані для конкретних умов, у яких їм доводиться працювати. У цьому плані перед розробниками шин стоять складні завдання. Одночасно з наданням гумі високої зносостійкості необхідно забезпечити її гарний контакт з дорожнім покриттям, мінімізувавши при цьому випадки ковзання або зривів. Звідси і величезна кількість різноманітної моторозини різного призначення в залежності від умов експлуатації.

Шини спортивні (sport)

Даний вид шин має підвищений швидкісний індекс, жорстку боковину, що дозволяє зберігати хорошу стійкість, а також керованість на високих швидкостях. Наявність жорсткої боковини сприяє при виконанні крутого повороту або керованого занесення збереження геометрії плями контакту шини з дорожнім покриттям. Негативним моментом є те, що жорстка боковина шин значно знижує рівень комфорту при їзді. Крім того, у разі попадання диска колеса у вибоїну ймовірність його пошкодження багаторазово зростає. До позитивних якостей цих шин можна віднести низький рівень шуму та стійкість навіть на мокрій дорозі.

Мотошини чи моторезина

Так як мотошини або моторезина за умовами експлуатації повинні мати відмінні характеристики, то і налагодити їх виробництво справа зовсім не проста. Однак таким відомим світовим брендам як continental, pirelli, dunlop, metzeler, bridgestone, michelin вдалося впоратися з цим завданням на відмінно. Широкий асортимент, чудові характеристики та чудові відгуки користувачів, ось результат діяльності вищезгаданих компаній. Купити гуму в Україні, у тому числі й відомих світових виробників, ви зможете за допомогою нашого сайту.

Спортивні покришки це такий вид шин, який можна використовувати як на дорогах загального користування, так і на гоночних треках. Звичайно змагатися з мотоциклами, у яких встановлена справжня гоночна гума, типу сліків або напівсліків не вийде, але для себе відчути швидкість і отримати свою дозу адреналіну цілком буде достатньо. Не призначені спортивні шини й у подолання перешкод, що трапляються на пересіченій місцевості, не рекомендується також здійснювати ними дальні заїзди.

Призначення спортивних покришок

Переважно встановлювати спортивні шини на міські або спортивні мотоцикли, обладнані потужними двигунами. Навряд чи є необхідність відчувати такі покришки при сильному дощі, але з невеликою вологістю на дорозі, завдяки канавкам на поверхні шини, вони успішно справляються. Говорячи про позитивні якості спортивних шин слід зауважити, що вони зберігають безліч параметрів властивих спортивним шинам. Більше того, в робочий режим вони входять набагато швидше, ніж гоночні шини, що повною мірою стосується досягнення цими шинами оптимальних робочих температур та оптимального тиску.

Щодо заданих параметрів для шин спортивного типу, то вони практично не відрізняються, що в розігрітому, що в холодному стані.

І хоч зчіпні властивості спортивної гуми з дорожнім покриттям і близько не може наблизитися до зчіпних властивостей гоночної гуми, зате має свої, інші переваги. Насамперед це стосується максимально можливого пробігу на гумі такого типу. Цей пробіг може становити від чотирьох до семи тисяч кілометрів пробігу. Така різниця пояснюється рядом обставин, основні з яких це потужність двигуна і, звичайно, стиль їзди власника мотоцикла.

Для кого підходить спортивна гума

Отже, якщо основні переміщення на мотоциклі ви здійснюєте нормальними, асфальтованими дорогами, але любите робити це агресивно і на пристойній швидкості, то спортивна гума це для вас. Крім того, якщо пару разів на місяць ви не можете відмовити собі в бажанні заїхати на картодром або трек, спортивна гума призначена саме вам. І в той же час, якщо ви любитель тривалих туристичних подорожей на далеку відстань, то спортивна гума вам не підійде. І тим більше вона не буде вам підходящою якщо ви хочете брати участь у гоночних змаганнях для мотоциклістів, так як за якістю зчеплення з дорожнім покриттям, спортивна покришка не може скласти конкуренцію гоночним покришкам.

Відмінності спортивних покришок

Відмінність спортивних шин від звичайних покришок найчастіше можна виявити неозброєним оком. Не тільки структура каркасу та висота боковини відрізняє спортивну гуму від звичайної, а й інший малюнок протектора. Для спортивних шин характерним є більший малюнок протектора, але він не такий же глибокий, як у звичайних шин. Виглядає такий малюнок, як трохи згладжений, що не передбачає експлуатацію таких шин під час сильних опадів, але водночас його зчіпні властивості на сухому дорожньому покритті, а відповідно і керованість, перевершують за цими показниками звичайні дорожні шини.

Якщо у вас виникло бажання з якоїсь причини встановити спортивні покришки на свій мотоцикл, то негайно звертайтеся до нашого інтернет-магазину. Тут продавці та консультанти не тільки нададуть вам консультативні послуги, а й допоможуть здійснити наступне:

  • купити спортивні покришки хорошої якості;
  • замовити покришки спортивні з подальшою їх доставкою за вказаною вами адресою на території України, а також у місті Києві;
  • скористатися каталогом спортивних покришок у разі потреби уточнення параметрів спортивної покришки;
  • уточнити та зафіксувати ціну на спортивні покришки з можливістю придбати їх недорого завдяки знижці, що надається магазином.
Відображення:
Вгору