0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Двигун D-R175N | R180N-7 9лс дизель

Двигун D-R175N | R180N-7 9лз дизель

Експлуатація будь-якого транспортного засобу та деяких механізмів неможлива без одночасної експлуатації двигуна. Щодо мотоциклів, то практично всі вони комплектуються двигунами внутрішнього згоряння поршневого типу. Існують і інші типи двигунів внутрішнього згоряння (ДВЗ), наприклад роторно-турбінні або газотурбінні, але вони не мають такого широкого поширення, зокрема через більш високу ціну. Двигуни будь-якого типу покликані вирішувати лише одну задачу, яка полягає в перетворенні теплової енергії, що отримується в результаті згоряння паливної суміші в циліндрі або циліндрах двигуна, в механічну енергію обертання коленвала з подальшою її передачею на провідні колеса транспортного засобу.

Достоїнства і недоліки

Напевно, однією з головних переваг ДВС є те, що привести в непридатність повністю весь двигун практично неможливо. Його деталі зношуються поступово і якщо спеціально йому не шкодити, він буде вірою і правдою служити від одного капітального ремонту, до наступного. Запасні частини завжди є в багатьох спеціалізованих торгових точках з продажу запасних частин, як для автомобілів, так і для мототранспортної техніки. Крім того, до його переваг можна віднести такі показники, як компактні розміри, відносно невелика вага, можливість запуску навіть у складних умовах, а також доступними цінами. Сюди можна віднести його автономність і універсальність і можливість використовувати різне паливо. Так, є недоліки. Це і низький коефіцієнт корисної дії, і високий рівень шуму, і висока частота обертання колінчастого валу, і токсичність газів, що відпрацювали. Проте гідна альтернатива ДВЗ поршневого типу, якщо й створена, то масового поширення поки що не набула.

Паливо для ДВЗ

Перспективи звичайно є в першу чергу у тих двигунів внутрішнього згоряння, які не завдають шкоди довкіллю. До таких найбільш наближеними в даний час є двигуни, що працюють на водні та на біопаливі. На жаль, отримати значні обсяги водневого палива дуже складно, та й дорого. Відсутні стандарти, що регламентують зберігання, застосування та транспортування такого палива. Технології його зберігання недосконалі, плюс до цього дорожнеча водневих елементів. Крім того, інфраструктура заправок транспорту воднем відсутня геть-чисто. У біопалива також є маса недоліків, тому гідної альтернативи бензину та дизельному паливу поки що немає.

Механізми та системи поршневого двигуна

Усі деталі, системи та механізми поршневого двигуна внутрішнього згоряння розташовані у корпусі. Газорозподільний та кривошипно-шатунний – ось два основні механізми поршневого двигуна. Розрізняють також сім його систем, до яких належать: впускна, випускна, паливна, а також системи управління, мастила, охолодження та запалення. Що стосується корпусу, то він складається з головки блоку циліндрів та самого блоку циліндрів. Завдання кривошипно-шатунного механізму полягає в тому, щоб перетворити зворотно-поступальний рух поршня у обертальний рух коленвала. Подачу палива та повітря в точно відведений час має забезпечити газорозподільний механізм. Крім того, він же відповідає за випуск відпрацьованих газів.

Де купити

У нашому інтернет-магазині можна придбати як двигуни в зборі, так і запасні частини до будь-якого його механізму або будь-якої системи. Звертайтесь та отримайте можливість:

  • купити дизельний двигун D-R175N | R180N-7 9лс або запчастини до нього;
  • замовити дизельний двигун D-R175N | R180N-7 9лс або запчастини до нього з доставкою в будь-яке місто України, включаючи Київ;
  • дізнатися ціни на дизельний двигун D-R175N | R180N-7 9лс або запчастини до нього та придбати необхідне недорого;
  • користуватися каталогом запасних частин для дизельного двигуна D-R175N | R180N-7 9лс;
Відображення:
Вгору