0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Тримери та коси

Тримери та коси

Сучасні господарі присадибних ділянок, дач, а також городів не уявляють собі успішної діяльності на перерахованих вище об'єктах без таких технічних засобів, як електрична (бензинова) коса, або триммер. Втім, і працівники комунальних служб останнім часом не можуть уникнути цих корисних пристроїв. Можна сказати, що у застосуванні механізованих кіс та тримерів відбулася революція, після того, як з'явилася можливість застосовувати на них різні насадки. Вони перетворилися на апарати, які стали багатофункціональними і з їх допомогою стало можливим виконувати такі роботи, як обрізання дерев або чагарників, надавати їм відповідних форм, формуючи при цьому живоплоти. Крім того, за допомогою тримерів та механізованих кіс стало можливим виконувати прибирання снігу та проводити роботи, пов'язані з культивацією земельних ділянок.

Про насадки для тримерів

Що стосується косовиці трави або різних бур'янових рослин, то спеціально для їх скошування були придумані різні насадки, в яких як ріжучий інструмент можуть застосовуватися, як ножі, так і волосінь. Число ріжучих лісок у різних варіантах тримерів може змінюватися від однієї до дванадцяти. Виробники випускають також волосінь, за допомогою якої проводиться заміна ліски, що зносилася і прийшла в непридатність, причому процес заміни волосіні може здійснюватися, як в ручному, так і в напівавтоматичному або автоматичному режимі. Сама волосінь намотана в барабані на котушки, яких у свою чергу може бути одна чи дві штуки. З компаній відомих на світових ринках і випускають тримери або коси варто виділити такі, як AKME, AS, BEST, EVO, Forester, Forpark, GoodLuck та HKS. Вироби перерахованих вище компаній перевірені часом і можуть бути використані з впевненістю в їх якості та надійності.

Переваги бензинових двигунів

Для тримерів застосовуються два види двигунів. Найбільшого поширення набули тримери обладнані бензиновими двигунами. Тримери обладнані електричними двигунами теж хороші і є дешевшими в експлуатації, так як для їх роботи немає необхідності застосовувати досить дорогий бензин, але не на кожній присадибній ділянці є можливість подати електричну енергію у всі його куточки. Крім того, якість цієї електричної енергії не завжди відповідає технічним вимогам електричних двигунів, встановлених на тримерах. Найсуттєвішими недоліками тримерів із встановленими електричними двигунами є те, що вони обмежені у своїх діях довжиною електричного шнура і крім того існує небезпека ураження людини електричним струмом, особливо якщо намагатися проводити роботи під час дощу або якщо трава вкрита вологою, наприклад росою. Та й у потужності тримери з електричними двигунами поступаються своїм аналогам, які обладнані двигунами, що працюють на бензині.

Вибір тримера

Перед тим, як вибирати триммер або механічну косу, необхідно визначитися, які роботи за допомогою цього інструменту доведеться виконувати найчастіше. Такі роботи, як, наприклад, заготівля сіна для домашніх тварин, або обробка значних за розміром полів, що поросли чагарником, а також рослинами, що належать до класу бур'янів, припускають закупівлю тримера, що відноситься до класу професійних інструментів. Якщо ж потрібно періодично обробляти невеликий газон або косметичний догляд за декоративними рослинами, в тому числі і кущами, то цілком можна обійтися триммером, який за своїми характеристиками відноситься до класу аматорської або напівпрофесійної техніки.

Для підбору тримера чи моторизованої коси далеко ходити не треба. Достатньо звернутися до нашого інтернет-магазину і у вас з'являться наступні можливості:

  • купити триммер або механізовану косу;
  • скористатися каталогом тримерів та кіс;
  • дізнатися ціни на триммер або косу та купити необхідний інструмент недорого;
  • замовити триммер або косу з доставкою до міста Києва, або будь-яке інше місто України;
Відображення:
Вгору