0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Відеокамери

Відеокамери

Технічний прогрес невблаганно проникає у всі сфери людської діяльності. Ось уже й мотоциклісти мають змогу використати плоди технічного прогресу у вигляді відеокамер. Причому це вже швидше за екшн-камера, від англійського action camera. Такі камери є одним із різновидів звичайних цифрових камер. Їхньою відмінністю є можливість фіксувати події, які відбуваються навіть у період, коли сама камера перебуває в русі. Тряска, вода, що потрапила, і навіть невеликі удари не здатні вивести з ладу таку техніку. Крім того, екшн-камери можуть похвалитися своєю невеликою масою, а також компактними розмірами.

Цілі використання відеокамер

Мотоциклетні відеокамери використовуються для різних цілей. Основне їх завдання дати можливість господареві мотоцикла в спокійній обстановці переглянути події, що відбуваються, під час його переміщення. Особливо це буває корисно, коли за допомогою відеокамери вдалося зафіксувати якісь екстремальні події, включаючи дорожньо-транспортні пригоди. Крім того, гонки на мотоциклах самі по собі є екстремальним і видовищним видом спорту і для глядача часто представляє великий інтерес побачити гонку, як би очима пілота мотоцикла. Та й байкерам, які люблять подорожувати, буває дуже цікаво переглянути місця, в яких вони побували, а також поділитися враженнями з близькими та друзями.

Переваги відеокамер

Як уже зазначалося, відеокамери мають ряд переваг перед тими ж відеореєстраторами. Ні бездоріжжя з його ямами і вибоїнами, ні дощова погода не здатні зіпсувати якісну картинку створювану відеокамерою, як і пошкодити її фізично. Крім того, здійснювати управління екшн-камерою можна і віддалено. Правда все керування камерою полягає в її включенні та вимкненні. Саму кнопку, яка відповідатиме за ці дії, неважко розмістити, наприклад, на кермі, а сама камера може бути закріплена на шоломі. Ніщо не завадить мотоциклісту, навіть якщо на його руках будуть одягнені рукавички, швидко знайти на кермі кнопку включення камери та натиснути на неї в потрібний момент.

Для екшн-камер промисловість випускає безліч різноманітних аксесуарів. Підібрати їх на свій смак може кожен бажаючий купити відеокамеру. При виборі відеокамери мотоциклісти зазвичай керуються такими критеріями:

 • відеокамера повинна мати невеликі розміри і відповідно малу вагу;
 • необхідно наявність захисного боксу для камери, який би оберігав її від ударів, води та бруду;
 • камера повинна мати досить широкий кут огляду;
 • на записаному відео повинні бути чітко видно титри, що вказують на час та дату зйомки;
 • картинка та саме відео повинні бути якісними;
 • у комплекті до камери має йти кріплення, за допомогою якого можна було б легко розмістити камеру на мотошоломі або на кермі мотоцикла;
 • у комплекті до камери так само має бути кнопка, за допомогою якої здійснюється запуск або зупинка відеозапису;
 • ємність акумулятора повинна дозволяти робити відеозйомку протягом досить тривалого часу;
 • Для точного визначення географічних координат проведення зйомки, камера повинна мати датчик GPS. Крім того з метою автоматичного включення камери на початку руху, необхідна наявність так званого сенсора - G;

Якщо у вас є хоч одна причина встановити на мототранспортному засобі відеокамеру, то звертайтеся до спеціалізованих магазинів з продажу запасних частин для мотоциклів. Не варто купувати відеокамери в неперевірених торгових точках, оскільки радість від такої покупки може закінчитись дуже швидко. Наш інтернет-магазин гарантує якість і надійність виробів, що продаються і при цьому дає на них відповідну гарантію. Звернувшись до нас ви зможете:

 • купити відеокамеру відповідну вашим запитам;
 • замовити відеокамеру з доставкою як до міста Києва, так і до інших міст України;
 • використовувати каталог відеокамер;
 • дізнатися точну ціну на відеокамеру та купити її недорого, завдяки знижці нашого магазину;
Відображення:
Вгору