0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

EBC

Потужність та ефективність: EBC Мотозапчастини

Фірма EBC Brakes - всесвітньо визнаний бренд з виробництва мототранспортних деталей. Компанія була заснована у минулому столітті на території США. Але сьогодні вона має два рівноправні адміністративні центри й заводи в США й Великобританії, сертифікованих за стандартами ISO. Основний профіль виробника - це гальмівні колодки та інші елементи гальмівної системи. Бренд ebc brakes довгий час служить символом якості та надійності в цій галузі промисловості для мототранспорту. Їх продукція відзначається високим рівнем безпеки та продуктивності та має безперечну репутацію серед водіїв мототранспортних засобів. У цій статті ми розглянемо важливість продуктів EBC та їх вплив на безпеку та продуктивність Вашої мототехніки, а також надамо поради щодо правильного вибору відповідних компонентів для досягнення найкращих результатів.

Безпека на дорозі під час їзди - це завжди пріоритет для всіх водіїв мототранспорту та велика частина цієї безпеки залежить від ефективності гальмівної системи. Бренд EBC відомий своїм виробництвом в області гальмівних технологій та їх продукція розроблена, щоб надавати максимальний позитивний ефект в системі гальмування, а також здійснювати гарантовану стабільність під час руху на мототранспортному засобі. Компанія приділяє найвищу увагу до виробництва своїх товарів та використанням передових матеріалів. Вироби бренду ebc brakes відповідають найвищим стандартам безпеки, що забезпечує надійність, продуктивність та захист для кожного водія мототехніки.

Потужність та ефективність: EBC Мотозапчастини

Вибір правильних й оптимальних товарів бренду EBC Brakes для мототранспорту є вирішальним, оскільки це безпосередньо впливає на впевненість, якість, продуктивність, а головне безпеку кожної Вашої поїздки. Виробництво різноманітних продуктів фірми ebc brakes призначені для різних типів мототехніки та особистих стилів їзди. Вибір відповідних товарів бренду EBC для мототранспортних засобів значно покращить Ваш досвід водіння та зробить поїздку більш комфортнішою та безпечнішою. У наступних розділах ми розглянемо різні варіанти продукції компанії EBC та дамо практичні поради щодо їх вибору для конкретних потреб Вашого мототранспорту.

Зміст:

  1. Потужність та ефективність: EBC Мотозапчастини
  2. Максимальний Контроль: EBC Тормозні Системи
  3. Чому варто купувати товари бренду EBC?
  4. Оптимальні товари бренду EBC
  5. Топ-5 моделей товарів бренду EBC для мототранспортних засобів
  6. Часті питання про товари бренду EBC для мототранспорту
  7. Досвідчена Якість: EBC гальма та зчеплення для кожного мотоцикліста.
  8. Відгуки клієнтів

Максимальний Контроль: EBC Тормозні Системи

Максимальний Контроль: EBC Тормозні Системи

Основні технічні характеристики товарів бренду EBC для мототранспорту

Компанія EBC Brakes, як провідний бренд у виробництві гальмівних систем для мототехніки, визначається високоякісними технічними характеристиками своїх товарів. Наприклад, колодки гальмівні дискові та барабанні ebc виготовлені з високоякісних матеріалів, включаючи кераміку для максимальної ефективності гальмування. Диски гальмівні й зчеплення фрикційні вироблені з високоміцних сплавів та сталі для забезпечення надійності й довговічності. Призначення продукції фірми EBC зорієнтоване на оптимальне гальмування та передачу крутного моменту під час зчеплення. Температурні характеристики вражають своєю стійкістю до перегрівання та забезпечують ефективну роботу навіть при екстремальних умовах. Крім того, гальмівні шланги та фітинги виготовлені з високоякісних гумових композитів, що гарантує гнучкість при різних температурах та стійкість до тиску. Завдяки новітнім технічним параметрам продукція бренду ebc brakes перевершує стандарти у галузі мототранспорту, забезпечуючи водіям мототранспортного засобу найвищий рівень безпеки, стабільності та контролю на дорозі під час їзди.

Використання високоякісних матеріалів та сплавів в продукції фірми EBC Brakes, а саме таких як кераміка, вуглецеві композити й високоміцні чавунні сплави, гарантують ефективність та надійність гальмування та стійкість до впливу навколишнього середовища. Це позитивно впливає на безпеку, стабільність й керованість мототранспорту. Застосовування кераміки та вуглецевих композитів у колодках гальмівних дисків гарантує високу ефективність гальмування, забезпечуючи коротший гальмівний шлях та покращену безпеку на дорозі. Високоміцні чавунні сплави у дисках гальмівних та зчеплення фрикційних дисків забезпечують стабільність гальмування при високих температурах, що важливо для зменшення ризику перегріву гальмів та забезпечення їх надійності під час інтенсивного використання. Всі ці технічні рішення безумовно позитивно впливають на керованість та стабільність мототехніки, роблячи мототранспортний засіб більш податливим до керування та менш вразливим до непередбачених ситуацій на дорозі. Гнучкість гальмівних шлангів та їх стійкість до тиску роблять їзду більш комфортною та прогнозованою. Температурні характеристики виробів забезпечують оптимальну працездатність у різних погодних умовах, включаючи їзду в дощ та сніг, а також поїздки по бездоріжжю та іншій місцевості, забезпечуючи надійність, стабільність, високу продуктивність на будь-якому типі дороги та комфорт водія мототранспортного засобу.

Таблиця з основними технічними характеристиками продукції бренду EBC для мототранспорту

Тип виробу

Склад

Призначення

Температурні характеристики

Колодки гальмівні дискові

Високоякісні матеріали з вмістом кераміки

Ефективне та надійне гальмування на дисках

Високий опір нагріву, стійкість до перегрівання

Колодки гальмівні барабанні

Вуглецеві композити

Безпечне та оптимальне гальмування для систем з барабанами

Стабільна робота при різних температурах, низький знос

Диски гальмівні

Високоміцний чавунний сплав

Надійне й безперечне гальмування та відведення тепла

Ефективна робота при високих температурах, стійкість до корозії

Диски зчеплення фрикційні

Високоякісні збагачені вуглецеві волокна

Передача крутного моменту при зчепленні

Висока стійкість до тертя, довговічність

Пружини зчеплення

Спеціальна сталь

Стабільна й надійна робота зчеплення

Висока міцність, стійкість до впливу середовища

Гальмівні шланги та фітинги

Високоякісний гумовий композит

Ефективне транспортування гальмівної рідини

Гнучкість при різних температурах, стійкість до тиску

Інструмент для зчеплення

Спеціальні сплави

Простота та надійність монтажних робіт

Висока міцність, стійкість до зносу

Ця таблиця надає лише загальну інформацію про технічні особливості товарів бренду ebc brakes для мототранспортних засобів. Для забезпечення оптимальної продуктивності мототранспорту та безпеки на дорозі під час їзди, радимо Вам звернутися за порадою до продавців-консультантів магазину "Мотоквартал", щоб отримати всю необхідну технічну інформацію про вироби цієї компанії.

Чому варто купувати товари бренду EBC?

Бренд EBC Brakes вражає своїх шанувальників новітніми інноваційними рішеннями у сфері гальмівної продукції для мототехніки. Зокрема, технологія "Greenstuff" в колодках гальмівних дисків від компанії ebc brakes забезпечує високу ефективність гальмування при мінімальному викиді пилу та збереженні довговічності дискових гальм. Інша важлива інновація - технологія "Bluestuff" для екстремальних умов, яка гарантує надійність та стійкість гальмів під час інтенсивної експлуатації. Всі диски виготовлені з посиленого сплаву високовуглецевого чавуну, що зводить ризик викривлення ротора до мінімуму, а також оброблені вироби антикорозійним покриттям, що дозволяє відстрочити іржавіння диска і зберегти його естетичні та технічні якості. Ще одним із головних козирів фірми EBC Brakes є – технологія відливання чавунних болванок. Як правило, у процесі лиття виробляється чимала кількість газів, які утворюють у чавуні порожнини. Розміри цих порожнин, і їх кількість безпосередньо впливають на збалансованість диска. І саме ця властивість є однією з визначальних характеристик, а саме - стійкість гальмівних дисків EBC до навантажень та деформацій.

Вказівки для вибору товарів бренду EBC для мототехніки в залежності від стилю їзди

При виборі товарів фірми ebc brakes для мототранспорту, важливо враховувати свій стиль їзди для максимальної ефективності та безпеки на дорозі. Розглянемо ці фактори на прикладах:

1. Спортивний стиль їзди:

- гальмівні колодки забезпечують високий рівень гальмівної ефективності для спортивного мототранспортного засобу;

- диски гальмівні мають високоміцний сплав для забезпечення стійкості при високих температурах.

2. Екстремальний стиль їзди:

- колодки гальмівні виробляються для стійкості та надійності під час інтенсивного використання в екстремальних умовах;

- диски зчеплення фрикційні призначені для передачі великого крутного моменту при екстремальній їзді.

3. Повсякденне використання або різноманітний стиль їзди:

- гальмівні колодки гарантують надійну й оптимальну ефективність для щоденного використання мототранспорту.

- гальмівні шланги допомагають в покращенні гальмівного шляху для комфортної та стабільної зупинки мототехніки.

Звертаємо Вашу увагу, що при виборі продукції компанії EBC Brakes, важливо враховувати власні потреби та умови експлуатації.

Оптимальні товари бренду EBC

Оптимальні товари бренду EBC

Вказівки щодо вибору товарів бренду EBC для різних типів мототранспорту

При виборі товарів бренду EBC Brakes для мототранспорту спочатку визначтесь з умовами експлуатації та стилю їзди. Наприклад:

Умови експлуатації:

- враховуйте тип поверхні, на якій Ви часто їздите (асфальт, бездоріжжя, сніг тощо);

- для екстремальних умов обирайте вироби та компоненти, що володіють високою стійкістю та надійністю для польових умов.

Стиль їзди:

- визначте свою особисту манеру їзди (спортивний, ендуро, класичний, міський та інш.), оскільки кожен стиль вимагає специфічних характеристик виробу;

- для спортивного стилю оберіть продукцію з високою та надійною гальмівною ефективністю.

Тип мототранспорту:

- розглядайте характеристики товарів бренду ebc brakes відповідно до типу Вашого мототранспортного засобу, а саме: шосейного, польового, шосейно-польового, скутера та інш.

- для шосейної мототехніки підійдуть продукти та компоненти, що забезпечують високу швидкість та ефективність.

Сезонність:

- якщо Ви плануєте використовувати мототранспортний засіб у різних сезонах, звертайте увагу на властивості товарів для різних погодних умовах, як дощ, сніг, спека й тощо.

Таблиця з деякими моделями товарів бренду EBC для мототранспортних засобів:

Модель

Фотоопис

Призначення

Ціна

Пружини зчеплення EBC CSK045

Максимальний Контроль: оптимальні товари бренду EBC.фото1

Забезпечення зчеплення під час перемикання передач, гальмування й зупинки

961 грн

Диски зчеплення фрикційні EBC CK1230

Максимальний Контроль: оптимальні товари бренду EBC.фото2

Для передачі крутного моменту від двигуна до коробки передач

4050 грн

Колодки гальмівні дискові EBC FA367R

Максимальний Контроль: оптимальні товари бренду EBC.фото3

Для створення тертя та забезпечення гальмування, коли гальмівний диск обертається

1779 грн

Диск гальмівний EBC VR3102BLU VEE

Максимальний Контроль: оптимальні товари бренду EBC.фото4

Відповідає за зменшення швидкості та зупинку

16372 грн

Гальмівний шланг EBC BLM8152-3F

Максимальний Контроль: оптимальні товари бренду EBC.фото5

Відповідає за передачу гідравлічного тиску від гальмівного механізму до гальмівних циліндрів

6899 грн

Ця таблиця містить конкретні моделі товарів бренду ebc brakes для мототехніки залежно від умов та стилю Ваших поїздок. Для отримання більш детальної технічної інформації про кожну модель та інших виробів цього виробника, рекомендуємо звернутися до продавців-консультантів магазину "Мотоквартал", які завжди готові допомогти та надати якісну пораду, щодо вибору продуктів та комплектуючих компанії EBC Brakes, які найкраще відповідають Вашим особистим потребам та умовам експлуатації мототранспорту.

Топ-5 моделей товарів бренду EBC для мототранспортних засобів

Топ-5 моделей товарів бренду EBC для мототранспортних засобів

Пружини зчеплення EBC CSK045:

- кількість (шт): 6

- матеріал: сталь

- місце встановлення:

HONDA: CB 600 F Hornet (1998-2006), CBF 600 (2004-2007), CBR 600 F (1991-1998);

XR/Baja XR 650 R (2000-2007);

SUZUKI: RM 250 (1991), RMX 250 (1991).

Диски зчеплення фрикційні EBC CK1230:

- комплектність (шт): 1

- матеріал: фрикційний

- місце встановлення HONDA:

NC 700 SC/SD, XC/XD (2012-2013);

NT 650 J/K/L (1988-1992), NT 650 VW/VX/VY/V1-V5 DEAUVILLE (1998-2005), NT 700 V6/VA7/V7/V8/VA8/VA/VAA DEAUVILLE (2006-2013), NTV 600 J/K/M (1988-1991);

XL 650 VY/V1/V2/V3/V4/V5/V6/V7 (2000-2007), XL 700 V8/V9/VA/VA8/VA9/VAA (2008-2011),

Колодки гальмівні дискові EBC FA367R:

- товщина (мм): 10.75

- довжина (мм): 66.9

- висота (мм): 36.1

- матеріал: мідний сплав

- комплектність (шт): 1

- місце встановлення: різні моделі APRILIA, KAWASAKI, SUZUKI, YAMAHA

- синтетичні колодки Sintered R

- використовуються на off-road мотоциклах та ATV

Диск гальмівний EBC VR3102BLU VEE:

- кількість (шт): 1

- колір: синій

- серія: VEE

- матеріал: сталь

- місце встановлення: SUZUKI GSXR 1000 K9/L0/L1 (2009-2011)

- плаваючий

- доступний у 5 кольорах

Гальмівний шланг EBC BLM8152-3F:

- комплектність (шт): 1

- кількість (шт): 3

- матеріал в обплетенні: сталь

- місце встановлення: DUCATI ST4 (1998-2003)

- сталеві армовані гальмівні шланги;

- застосування: на передню вісь

Часті питання про товари бренду EBC для мототранспорту

Часті питання про товари бренду EBC для мототранспорту

Які є ознаки на перевірку гальмівної системи виробника EBC Brakes?

Розглянемо деякі фактори:

- м’яка педаль гальм зазвичай тоді, коли рідина стає занадто гарячою;

- зникнення гальм відбувається у той час, коли самі гальмівні колодки мають раптове та короткочасне зниження ефективності гальмування, через те що вони надмірно нагріваються

- скління гальмівних колодок може статися водночас, коли вони попередньо перегрілися, а потім охолонули, викликаючи скління як на колодках, так і на поверхні диска;

- від гальм виходить запах диму та гару

Навіщо компанія EBC Brakes виробляє такий продукт, як EBC Racing Trackpack?

Виріб EBC Racing Trackpack - це набір, який включає гальмівну рідину, фарби для вимірювання температури диска та смужки для вимірювання температури супорта. Він призначений для контролю працездатності гальмівної системи на трасі й допомагає визначити, коли гальма починають згасати.

Які поради водіям мототранспорту пропонує компанія EBC Brakes?

- своєчасно переконуватися, що гальмівна система мототехніки в хорошому та справному стані;

- перевіряйте, чи супорти повністю функціонують та, чи немає таких проблем, як липкі, ковзаючі штифти або заїдені поршні;

- своєчасно слідкуйте, де це можливо, за системою охолодження гальм;

- використовуйте тільки високотемпературну гальмівну рідину;

- виконуйте прокачування гальм перед та під час тривалої поїздки;

- переконайтеся, що в мототранспортному засобі використовуються саме ті гальмівні колодки для ваших особистих потреб та умов їх експлуатації;

- періодично вимірюйте температуру гальмівної системи, як супорта, так і температуру диска.

Які основні продукти, що пропонуються під брендом EBC?

Компанія виробляє різноманітні компоненти гальмівних систем, включаючи гальмівні диски, колодки, троси та інші запчастини. Вони спеціалізуються на високоякісних гальмівних рішеннях для мотоциклів та інших транспортних засобів.

Які переваги гальмівних систем EBC порівняно з іншими брендами?

EBC відомий своєю високою якістю та надійністю продукції. їхні гальмівні системи відзначаються відмінною ефективністю гальмування, довговічністю та відмінною стійкістю до зношування.

Які інновації або новітні технології використовуються в продукції EBC?

Компанія постійно працює над вдосконаленням своїх продуктів та впроваджує нові технології, що поліпшують ефективність гальмування та тривалість служби своїх компонентів.

Досвідчена Якість: EBC гальма та зчеплення для кожного мотоцикліста.

Обрати високоякісні товари фірми EBC Brakes для гальмівної системи мототранспорту - це не просто вибір, це пряме питання у забезпеченні особистої безпеки та комфорту кожної Вашої поїздки на улюбленому мототранспортному засобі. Товари бренду ebc brakes вражають не лише своєю інноваційністю, але й відмінною якістю матеріалів та новітніми технологіями. Наприклад, високоефективні колодки та диски гальмівні цієї компанії забезпечують надійне гальмування в будь-яких умовах, роблячи кожну подорож безпечною та комфортною. В загалі, вироби бренду EBC Brakes мають довгий термін служби, стійкість до високих температур та містять в собі високість тертя, що робить їх ідеальним вибором для вимогливих водіїв мототранспортного засобу.

Щоб зробити правильний вибір для особистого мототранспорту, запрошуємо Вас звернутися до продавців-консультантів магазину "Мотоквартал" (motokvartal.com.ua), який пропонує широкий асортимент оригінальних товарів бренду ebc brakes. Також загляньте в розділ майже задарма, знайдете щось цікаве по приємній ціні. Наші фахівці з радістю нададуть Вам якісну пораду та допоможуть вибрати ідеальну й оптимальну продукцію компанії EBC Brakes, гарантуючи при цьому найвищий рівень безпеки, надійності, комфорту, а головне задоволення від кожної поїздки.

Відгуки клієнтів

Пружини зчеплення EBC CSK045

Якісний товар,допоміг підбір по моделі, а також консультація з приводу якості.Рекомендую

Диски зчеплення фрикційні EBC CK1230

Відмінна якість! Площа фрикціонів трохи більша, ніж оригінал Honda NC700X.

Колодки гальмівні дискові EBC FA367R

Колодки ТОП!

Відображення:

EBC: Розкриття потенціалу

Про бренд

Вся продукція випускається на 3-х власних заводах компанії, розташованих у Великій Британії та США, які відповідають системі міжнародних стандартів ISO.

Історія

Компанія EBC Brakes, заснована у 1978 році. Штаб-квартира розташована в Нортгемптоні (Великобританія). Спочатку основна увага приділялася розробці та виробництву гальмівних колодок та дисків для спортивних мотоциклів.

Товарний асортимент EBC

На сьогодні асортимент EBC Brakes налічує понад 5000 артикулів для всіх типів транспортних засобів: мотоциклів, автомобілів, велосипедів, комерційного транспорту, гоночної та спеціальної техніки, а також диски, пружини зчеплення, диски, колодки гальм для мотоциклів усіх типів.

Вся продукція EBC Brakes відповідає вимогам стандарту ECE R90.

РозгорнутиЗгорнути
Вгору