0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Оливи та рідини

Оригінальні олії та рідини для автомобілів Honda

Автомобілі від японського бренду Honda вважаються одними з найбільш надійних та довговічних. Але їхня справність багато в чому визначається тим, які витратні матеріали використовуються в процесі експлуатації. Критично важливі в роботі будь-якого автомобіля, включаючи Honda, — олія та рідини. В Україні оригінальні матеріали та запчастини від цього виробника у широкому асортименті представлені у нашому інтернет-магазині Мотоквартал. Як офіційний представник компанії Honda у нашій країні, ми можемо гарантувати фірмове походження та преміальну якість представлених у нас товарів, а також встановлювати на них прийнятні для наших покупців ціни.

Оливи та рідини

Чому вигідно купити олію та рідини Honda для автомобілів та мотоциклів?

Мастильні та інші матеріали для авто та мототехніки можна придбати від різних виробників, з універсальними характеристиками. Чому б не заощадити? Але для досвідченого автомобіліста такий варіант навіть не розглядатиметься в процесі вибору олії та рідин для автомобілів Honda. У Києві, Харкові, Львові та будь-якому іншому населеному пункті України вони знайдуть можливість придбати все необхідне оригінальної якості. І для цього не доведеться витрачати час на поїздки по магазинах та ознайомлення з характеристиками запропонованих у них товарів. Адже набагато зручніше звернутися до інтернет-магазину Мотоквартал. Таким чином, можна отримати гарантовано фірмову продукцію за помірними цінами.

Ключові переваги масел та рідин від інтернет-магазину Motokvartal

Японська компанія Honda масло та рідини для автомобілів виробляє найвищу якість. І тому вони розробляються у своїх науково-дослідних лабораторіях фірми. Ці та інші витратні матеріали забезпечують найвищу функціональність роботи автомобілів та мотоциклів. Їхні двигуни та інші вузли та комплектуючі працюють з максимальною ефективністю. Характеристики витратних матеріалів відповідають найсуворішим міжнародним стандартам, включаючи норми API. Як свідчать оцінки незалежних експертів та відгуки покупців, олія та рідини Honda сприяють надійності та довговічності роботи двигуна в умовах експлуатації авто на українських дорогах. Завдяки цьому зберігаються вихідні характеристики роботи автомобіля. До переваг використання оригінальних масел та рідин від торгової марки Honda в першу чергу можна віднести покращення:

  • Паливна ефективність. Витрата палива знижується майже вдесятеро, що підтверджується заводськими випробуваннями. Адже у складі олії та рідин Honda використовуються технології та компоненти, які сприяють суттєвому зниженню тертя деталей.
  • Змащувальних характеристик. Для зменшення тертя, а отже – і для продовження терміну ефективної експлуатації двигуна та всього автомобіля, олії та рідини Honda мають оптимальну в'язкість, незалежно від умов застосування. Тому їх можна використовувати за мінусових температур.
  • Герметизуючих, очищаючих та антикорозійних властивостей. Олія сприяє ущільненню зазорів у системі двигуна, мінімізації відкладень, запобіганню корозії, підвищенню потужності двигуна.

Оригінальні олії та рідини для автомобілів Honda

Основні різновиди масел та рідин Honda з каталогу нашого магазину

Вибір витратних матеріалів оригінального виробництва цієї торгової марки сприяє продовженню справної роботи автомобіля та зниження ризику поломок. Для цього достатньо замовити оригінальні олії та рідини Honda:

  • для гідропідсилювача керма;
  • для трансмісії та гальм;
  • для диференціалу;
  • для бензинового двигуна;
  • для дизельного двигуна;
  • для гібридного двигуна;
  • для варіатора та охолодження.

Пропонуємо вам вибрати в нашому інтернет-магазині motokvartal.com.ua оригінальні олії та рідини Honda, ціни на які нижчі від середньоринкових. Це можливо за рахунок того, що ми є офіційним дистриб'ютором цього виробника в Україні, а також прагнемо зробити якісні товари доступними для наших покупців.

Відображення:
Вгору