Кількість
|
Вартість
|
||
Днів постачання:
24h
|
|||
|
Різні товари до генераторів
Перший генератор змінного струму був винайдений на початку 1930-х років. На жаль ім'я винахідника досі залишається невідомим, проте відомо, що його генератор був однофазним, синхронним і багатополюсним. На той час застосовувалися лише генератори постійного струму, але вони мали низку недоліків. Саме в автомобільних генераторів постійного струму, які встановлювалися аж до шістдесятих років минулого століття і на американські, і на радянські автомобілі, виділяли такі недоліки, як малий термін експлуатації, низька ефективність, недостатня потужність, необхідність частого технічного обслуговування та постійного контролю, а також далеко недосконала схема підключення. Тому винахід генератора, який виробляв змінний струм, був дуже доречним. Головна перевага змінного струму полягала в тому, що використовувати його набагато практичніше, ніж генератори постійного струму.
Пристрій генератора
Генератором називають такий пристрій, який перетворює механічну енергію в електричну енергію. Незважаючи на те, що генератори змінного струму бувають різної конструкції, їх основні частини залишаються незмінними. Крім корпусу, генератор ще має ротор, статор, обмотки, магніт, контактні кільця, а також щітки. Статором вважають нерухому частину генератора, яку ще називають – якір. Рухлива, а точніше частина генератора, що обертається, називається ротором або ще одна назва - індуктор. У генераторі типу роль електромагніта виконує ротор. Саме завдяки йому створюється електромагнітне поле, яке передається на статор. Сам статор виготовляють із сталевих листів, які попередньо пресують та ізолюють за допомогою плівки та лаку. На внутрішній поверхні статора можна побачити пази або, як їх ще називають осьові западини. Вони мають обмотку змінного струму чи іншими словами - провідник.
Призначення та влаштування ротора
Ротор, розташований в корпусі генератора, призначений для того, щоб створювати магнітне поле, що обертається. З цією метою на його валу встановлюють обмотку збудження, помістивши в дві полюсні половини. Ці половини мають виступи, які називаються дзьобами. І та, й інша полюсна половина має шість таких виступів. Крім того, на валу ротора є контактні кільця в кількості двох штук. Саме через кільця обмотка збудження отримує харчування. Кільця можуть бути виготовлені як зі сталі, так і з латуні або міді. Їх припаюють безпосередньо до висновків обмоток збудження. У різних конструкціях генератора на валу ротора можуть бути встановлені як одна, так і дві крильчатки вентилятора. Крім того, на цей же вал кріпиться приводний ведений шків. Не обходиться конструкція ротора без підшипників. З них два підшипники кулькового типу, що не обслуговуються, а з боку контактних кілець розташовують роликовий підшипник.
Про регулятор напруги
Для того щоб підтримувати напругу генератора в допустимих межах в генераторі встановлюється регулятор напруги. Як правило, це електронні чи інтегральні, напівпровідникові регулятори. Розрізняють гібридне та інтегральне виконання регуляторів напруги. У першому варіанті радіоелементи та електронні прилади, що застосовуються в електричній схемі, виконані спільно з мікроелектронними товстоплівковими елементами. У другому застосовано мікроелектронну технологію для тонкоплівкових елементів і за допомогою цієї технології виготовлено всі компоненти, що належать до регулятора напруги. Виняток становить вихідний каскад.
Де купити
Як видно з вищевикладеного, генератор змінного струму складається з множини складових частин. При поломці будь-якої з них зовсім не обов'язково змінювати весь генератор, достатньо буде замінити лише зношену деталь. Для цього звертайтесь до нашого інтернет-магазину та отримайте можливість:
- купити різні товари до генераторів;
- дізнатися ціни на різні товари до генераторів та придбати необхідне недорого;
- скористатися каталогом різні товари до генераторам;
- замовити різні товари до генераторів з доставкою до будь-якого міста України, включаючи Київ;