0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Шуруповерти, електровикрутки

Шуруповерти, електровикрутки

При покупці будь-якого електричного інструменту, що працює від вбудованої акумуляторної батареї, велике значення набуває де, як і в яких умовах, передбачається використовувати цей інструмент. В основному акумуляторні батареї мають схожі технічні характеристики. Мається на увазі ємність, значення моменту, що крутить, і напруга. А ось які компоненти використовувалися для виготовлення батареї, цим питанням зазвичай покупці не цікавляться. На сьогоднішній день акумуляторні батареї в залежності від використаних матеріалів можуть бути нікель-кадмієвими та літій-іонними. У першому випадку споживач зустрінеться з такими властивостями акумулятора, як можливість працювати навіть за досить низьких температур, однак у них є властивість швидко і сильно розряджатися, а також є так званий ефект пам'яті. Що стосується батарей другого типу, то вони не схильні до саморозряду і ефекту пам'яті у них немає, але працювати в умовах зниженої температури, швидше за все не вийде.

Цілі та місце використання

Перше про що необхідно подумати при підборі електроінструменту із вбудованою акумуляторною батареєю, на професійному чи аматорському рівні він використовуватиметься. Від цього залежить, яку суму грошей доведеться витратити. Професійний інструмент має більш потужні батареї і розрахований на більш тривалий термін експлуатації. Що стосується побутового електроінструменту, то він, як правило, використовується періодично, з великими паузами, і відповідно його технічні характеристики набагато скромніші, як і ціна. Наприклад, момент, що крутить, який значною мірою впливає на продуктивність, в аматорському інструменті буде орієнтовно дорівнює восьми, і максимум доходити до двадцяти ньютон метр. У професійного інструменту ці цифри виглядають, як 100 – 130 Нм. Від цього показника залежить не тільки продуктивність, а й розміри шурупів, які можуть бути загвинчені в суху деревину. Цей параметр, як і швидкість обертання шпинделя, може регулюватися вручну, звичайно, в допустимих межах.

Деякі властивості батарей

Незважаючи на наявні недоліки, батареї виготовлені із застосуванням нікелю та кадмію, можуть витримати велику кількість циклів зарядки та розрядки, проте зберігати їх бажано лише у розрядженому стані, а заряджати лише безпосередньо перед роботою. Правда такі батареї мають досить великі розміри, що не завжди є зручним для застосування з мобільним інструментом, крім того, у них яскраво проявляється ефект пам'яті, так що приступати до їх зарядки можна тільки після того, як батарея буде повністю розряджена. Альтернативою є нікель-метал-гідридні батареї, що відрізняються гарною екологічністю та нижчою вагою. Фахівці відзначають їхню можливість працювати тривалий час без підзарядки. Але, хоча вони і не мають ефекту пам'яті, в холодну пору року використовувати їх проблематично, тому що навіть просте перевезення в багажнику може значно знизити їх заряд. Зберігати їх бажано у теплому приміщенні, попередньо повністю зарядивши.

Де купити

Не можуть похвалитися стійкістю до холодів та літій-іонних акумуляторних батарей, і це незважаючи на свою високу енергоємність, яка в кілька разів вища, ніж у всіх відомих аналогів. Немає у них також схильності до саморозряду, і що важливо, їхня вага мінімальна, як для батарей відповідного типу. Місткість цієї батареї дозволяє експлуатацію електроінструменту протягом тривалого часу. Визначившись з метою та умовами використання шуруповерта або електровикрутки, звертайтесь до нашого інтернет-магазину та отримайте можливість:

  • купити шуруповерти, електровикрутки чи інший електроінструмент;
  • замовити шуруповерти, електровикрутки або інший електроінструмент з доставкою, як до міста Києва, так і до будь-якого іншого міста України;
  • дізнатися ціни на шуруповерти, електровикрутки або інший електроінструмент та придбати необхідне недорого;
  • скористатися каталогом шуруповертів, електровикруток чи іншого електроінструменту;
На жаль, на Ваш запит нічого не знайдено. Напишіть нам на info@motokvartal.com.ua або залиште запит у Телеграм-чаті https://t.me/motokvartal
Вгору