0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Товари бренду Alpinestars

Відображення:

Alpinestars: Інновації, Швидкість, Безпека

Назва

Stella Alpina — так італійською називається квітка, що росте в Альпах регіону Венето на висоті близько 2000 м. Німці її едельвейсом, а швейцарці та австрійці зробили її своїм символом — справжньою Зіркою Альп. Щороку, з незапам'ятних часів італійці влаштовують своєрідне ралі — полювання за квіткою, що символізує прихід весни. Переможець отримує різні почесті. Коли відділення компанії з'явилося у Сполучених Штатах, на світ з'явилося і міжнародне ім'я — Alpinestars або Astars

Девіз бренду

Одна мета, одне бачення.

Історія

Компанія розпочала своє існування у 1963 році, коли Санте Маццаролло відкрив у Азоло фабрику по виробництву спеціального взуття для альпіністів. Він же одним з перших почав виробництво захисних черевиків для мотокросу та шосейно-кільцевих мотогонок. На сьогоднішній день жодна компанія не володіє такою технологічною та статистичною базою у виробництві мотоциклетного взуття, як «Alpinestars».

Товарний асортимент Alpinestars

На даний момент в електронному каталозі бренду представлені товари як для чоловіків, так і для жінок, мото та автоперегонів, міста та поза містом, а також одяг для повсякденного носіння.

Спортивне екіпірування для туризму, автоперегонів і картингу включає:

- Костюми, брюки, куртки, рукавички, взуття, захист.

Крім того, товари для експлуатації в межах міської дороги включають також і джинсовий одяг.

Спортивне екіпірування для катання на мотоциклі включає:

- Мотошоломи, мотоботи, джерсі, рукавички, захист.

Alpinestars - транснаціональний бренд, що випускає найкращий продукт у своєму сегменті. Це виробник надійного, зручного та зносостійкого екіпірування, яке, без перебільшення, врятувало багато життів і допомогло здобути перемогу в найекстремальніших умовах.

РозгорнутиЗгорнути
Вгору