0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Товари бренду EK CHAIN

Відображення:

EK CHAIN: Запрошення до світу інновацій у мото-ланцюгах

Про бренд

Інженери компанії Enuma Chain постійно розробляють нові елементи конструкції ланцюгів, нестандартні способи обробки матеріалів, самі матеріали та мастила здатні збільшити термін служби, міцність та зменшити вагу ланцюгів.

Історія

Компанія EK CHAIN ​​- що виробляє роликові ланцюги, була заснована у 1941 році на західному узбережжі Японії та зараз там розташовані виробничі фабрики. У 1974 році ЕК CHAIN ​​випускає перший у світі ланцюг O-ring (тип сальника), мото ланцюг зі зниженою втратою мастила, з більш тривалим терміном служби. У 1997 році компанія отримала сертифікат ISO 9001 Міжнародної Організації Стандартизації.

Товарний асортимент EK CHAIN

Серед маркетингових особливостей продукції варто відзначити серійний випуск кольорових ланцюгів – крім сріблястих та позолочених ланцюгів та спеціальної лінійки хромованих ланцюгів, багато лінійок ланцюгів мають порошкове забарвлення всіма основними кольорами веселки.

Найкращим визнанням якості продукції EK є широке застосування ланцюгів цього бренду у мотоспорті – від MotoGP до драгрейсингу.

РозгорнутиЗгорнути
Вгору