0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Мінітрактор Xingtai 24B (ременний)

Мінітрактор Xingtai 24B (ременний)

Людина прагне механізувати будь-яку свою працю напевно від дня появи. Усім, хто проживає нині в сільській місцевості, має заміський будинок з ділянкою або є щасливим володарем великого дачного наділу, гарною підмогою є міні-трактор, який є можливість придбати всім, хто цього потребує. Придбання міні-трактора вирішує багато питань. Не потрібно більше ходити і просити будь-кого надати допомогу в обробці ділянки великої або середньої площі, платити за це гроші, використовувати не зовсім відповідні для цього повнорозмірні трактори або косарки. Плюс до цього, такі ручні інструменти, як лопата, граблі, сапка, коса і навіть тачка, будуть залишені в спокої, оскільки швидкість, з якою виконуватимуться роботи за допомогою міні-трактора, буде в кілька разів вищою, при виконанні такої ж роботи, але вручну.

Основні постачальники

Багато покупців при виборі міні-трактора намагаються насамперед звернути увагу, хто є його виробником. Але, згідно з проведеними дослідженнями, якість цієї техніки не викликає нарікань у споживачів, незалежно від країни-виробника. Найбільш популярні марки міні-тракторів на наш внутрішній ринок постачають виробники таких країн, як Німеччина, Японія, Білорусь, Росія та Китай. При належному обігу та технічному обслуговуванні, своєчасній профілактиці та заміні витратних компонентів, будь-який екземпляр виготовлений у вищезгаданих країнах, здатний ефективно відпрацювати протягом восьми, а то й десяти років, без капітального ремонту. І це за регулярної, цілорічної експлуатації міні-трактора. Тим, хто збирається використовувати міні-трактор, тільки для роботи на садовій ділянці, можна заощадити чимало грошей, придбавши садовий трактор. І ті, й інші корисні у господарстві, але виконують різну роботу.

Міні-трактори та їх різновид

Основним призначенням садових тракторів є виконання збиральних робіт на садових ділянках. Вони, порівняно з міні-тракторами, мають менші розміри і більш компактні. Ними легше керувати, а також обслуговувати та у разі потреби виконувати ремонтні роботи. Але, на садових тракторах встановлюють менш потужні двигуни, до них, як правило, не можна підключати додаткове обладнання і на них не встановлюють кабіну водія. А ось окремі марки міні-тракторів обладнуються кабінами, в тому числі й опалювальними, що дозволяє експлуатувати їх на протязі всього календарного року без огляду на погодні умови. Враховуючи, що на міні-тракторі можна встановити практично будь-яке додаткове обладнання, слід визнати таку техніку універсальною. Як додаткові навісні та причіпні пристрої можуть використовуватися, як культиватор і причіп, ківш і плуг, так і багато чого іншого. Виробники забезпечують роздрібний ринок повним спектром додаткового обладнання, як і запасними частинами до нього.

Де купити

У переважній більшості випадків у міні-тракторах використовується задній привід. У поєднанні зі збільшеними задніми колесами це дає непоганий ефект у вигляді покращеного зчеплення з поверхнею земельної ділянки. Але зустрічаються деякі марки міні-тракторів, у яких реалізований повний привід. Безперечно, такі екземпляри набагато краще долають перешкоди на відкритих ділянках ґрунту у вигляді вибоїн і купин, яких може зустрітися чимала кількість. Є і недолік у цих моделей, що полягає у збільшеній витраті палива. Якщо ви збираєтеся придбати міні-трактор або знадобилися запасні частини до нього, звертайтесь до нашого інтернет-магазину та отримайте можливість:

  • купити міні-трактор Xingtai 24B (ременний) та запчастини до нього;
  • скористатися каталогом міні-тракторів та запасними частинами до Xingtai 24B (ременної);
  • дізнатися ціни на міні-трактор Xingtai 24B (ременної), а також запчастини до нього та придбати необхідне недорого;
  • замовити міні-трактор Xingtai 24B (ременний) або запчастини до нього з доставкою, як до міста Києва, так і до будь-якого іншого міста України;
На жаль, на Ваш запит нічого не знайдено. Напишіть нам на info@motokvartal.com.ua або залиште запит у Телеграм-чаті https://t.me/motokvartal
Вгору