0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Товари бренду Pirelli

Відображення:

Pirelli: Переваги та особливості

Про бренд

Компанія розробляє нові технології та обладнання не тільки для шинної, але і для гумотехнічної промисловості.

Історія

Компанія заснована 28 січня 1872 року Джованні Батіста Піреллі під назвою "GB Pirelli & C. "італ. Pirelli & C. Società in Accomandita Semplice. Спочатку займалася виробництвом і продажем еластичної гуми. У 1894 році компанія запатентувала перші шини для велосипедів, а перший патент на шини для легкових автомобілів отримано в 1901 році.

Товарний асортимент Pirelli

У секторі виробництва шин Pirelli представлена ​​компанією Pirelli Tyre, що займає п'яте місце у світі за обсягом продажів. Споживчий ринок (шини для легкових автомобілів, позашляховиків, фургонів і мотоциклів) забезпечує 70 % продажів компанії, промислові поставки (продукція орієнтована на спецтранспортние засоби — автобуси, вантажні автомобілі, екскаватори та трактори) — до 30 % загального обсягу продажів. При цьому компанія спеціалізується на виробництві шин преміум-сегмента. Для мотоциклів ділится на такі групи:

позашляхові

гоночні

вседорожні

дорожні

та для скутерів

Нині сектор із виробництва шин компанії «Піреллі» налічує 24 фабрики у 12 країнах світу: в Італії (5 заводів), Бразилії (5), Великій Британії (2), Німеччини (2), Туреччини (2), Румунії (2), Аргентині (1), США (1) , Китаї (1), Єгипті (1), Іспанії (1) і Венесуелі (1)

РозгорнутиЗгорнути
Вгору