Кількість
|
Вартість
|
||
Днів постачання:
24h
|
|||
|
Пневмоінструмент
Загальновідомо, що інструмент, що працює за допомогою електричного струму, широко поширений і допомагає людині здійснювати свою діяльність у найрізноманітніших сферах та успішно вирішувати, як виробничі завдання, так і проблеми, що виникають у побуті чи домашньому господарстві. Втім, електроінструмент має серйозний конкурент, якому в деяких випадках заміни не існує. Йдеться про пневматичний інструмент, правда ось використовувати його можливо тільки в парі з компресором. Що стосується компресорів, то залежно від встановленого двигуна та типу живлення, їх поділяють на електричні, оснащені двигунами внутрішнього згоряння, а також так звані турбокомпресори. Компресори, у яких встановлені електричні двигуни, можна використовувати тільки в тих місцях, де є електромережа з напругою 220 або 380 вольт. Асортимент таких компресорів величезний і вони широко застосовуються як у промисловості, так і в домашніх умовах.
Перше застосування компресора
Для компресорів із встановленими двигунами внутрішнього згоряння, як паливо використовують бензин або дизель. Їх зручно застосовувати під час проведення дорожніх робіт, у тому числі й їх ремонті, а також неоціненну допомогу вони надають під час будівництва. Газові чи парові турбіни є додатковим джерелом енергії для турбореактивних двигунів і здатні збільшувати потужність двигуна з допомогою турбонаддува. Перший досвід із нагнітанням повітря було отримано ще в десятому столітті до нашої ери. При виплавці металу для нагнітання повітря застосовували ручне хутро. Продовження використання стисненого повітря, а відповідно і компресорів, відбулося вже в кінці шістнадцятого століття, коли німецький фізик, філософ і інженер Отто фон Геріке, надихнувшись найбільшим відкриттям Торрічеллі, що стосується вакууму, зумів виготовити і зібрати перший у світі компресор поршневого типу щаблі.
Типи пневматичного інструменту
За аналогією з електричним інструментом, пневматику поділяють такі типи, як ударну, розпилюючу і обертального типу. До ударних можна віднести рубільний молоток, пістолети, що гвоздезабиває і скобозабиває, перфоратор, пневматичний молоток, пневматична трамбування та інше. До розпилюючих відносяться різні пристрої для змащення, фарбопульти та піскоструминні пістолети. Перерахований інструмент не дорогий, має досить простий пристрій та широко використовується для проведення робіт у побутових умовах. До третьої категорії належать інструменти, що використовують стиснене повітря для розкручування валу, а потім і відповідної насадки. Завдяки насадці, що знімається, можна виконувати такі види робіт, як шліфування, свердління отворів, загвинчування або відгвинчування шурупів, гайок, а також болтів. Будь-який вид з перерахованих інструментів має багато підвидів, які відрізняються не лише своєю потужністю, розмірами, виконанням, але й наявністю того чи іншого переліку додаткових насадок. Деякі з пневматичних інструментів немає електричних аналогів.
Де купити
У світі індустрії також широко практикується застосування інструментів та обладнання, що працюють за допомогою стисненого повітря. Це може бути досить дороге та високопродуктивне обладнання типу гільйотин, ножиць по металу, штампувальних пресів та багато, багато чого іншого. Для невеликих майстерень, станцій технічного обслуговування або гаражів є свій набір пневматичного інструменту, який із задоволенням використовують майстри. За допомогою пневматики можливе виконання великого спектра робіт, а його експлуатаційні та технічні характеристики перевершують електричні аналоги. Для придбання пневмоінструменту рекомендуємо звернутися до нашого інтернет-магазину та отримати можливість:
- купити пневмоінструмент;;
- дізнатися ціни на пневмоінструмент та придбати необхідний недорого;
- скористатися каталогом пневмоінструменту;
- замовити пневмоінструмент з доставкою, як до міста Києва, так і до будь-якого іншого міста України;