0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Перфоратори

Перфоратори

Неможливо сперечатися із твердженням, що під час проведення ремонтних чи будівельних робіт у будь-яких приміщеннях, обійтися без перфоратора часом просто неможливо. Цей інструмент здатний витримати як істотні навантаження, а й значно полегшити багато видів робіт. У будівельних або інших спеціалізованих магазинах на прилавках є безліч різних видів цього електроінструменту. Перш ніж придбати той чи інший екземпляр, необхідно ретельно вивчити весь комплекс питань, пов'язаних із його застосуванням. Для початку необхідно усвідомити, що перфоратор, це зовсім не те саме, що ударний дриль, адже принцип їх дії відрізняється кардинально. Загальне призначення, просвердлювати або пробивати отвори в різних матеріалах, звичайно їх поєднує, але принцип завдання удару і його сила мають суттєву відмінність. Той, хто особисто пробував у бетонному перекритті просвердлити отвір ударним дрилем і виконати цю операцію за допомогою перфоратора, різницю розуміє без слів.

Основна відмінність перфоратора від ударного дриля

Пробійник дриля ударного типу працює завдяки встановленій зубчастій передачі, яка має два колеса. Їх ще можуть називати тріскачками, а коливальні рухи починаються тільки після того, як тиск на дриль досягає заданої величини. Продуктивність цього пристрою, як і силу удару, назвати достатньою для пробою отворів у твердому бетоні, не можна. Інша справа – перфоратор, де сила удару формується за рахунок спеціального механізму, який можна назвати електромеханічним, а в деяких моделях і електропневматичним. Максимальна віддача настає у тому випадку, якщо зусилля переноситься на край бура, лопатки або піки. В результаті людині, що виконує свердління, навіть немає необхідності робити великі зусилля на рукоятку перфоратора, оскільки створюваного зусилля цілком вистачає для того, щоб пробити камінь або бетон. Для порівняння, зусилля необхідне для того, щоб пробити бетонне перекриття за допомогою ударного дриля, має бути втричі вищим, ніж зусилля, яке доводиться докладати до перфоратора.

Класифікація перфораторів залежно від маси

У перфораторів, як правило, є три штатні режими роботи. Один з них включає тільки свердління, під час використання другого режиму під час свердління буде виконуватися удар, а в третьому варіанті відбувається виключно довбання. При підборі перфоратора бажано звертати увагу на його вагу. Тут також є три градації. Якщо вага цього електроінструменту від п'яти до десяти кілограмів і вище, їх відносять до категорії важких, при вазі від чотирьох до п'яти кілограмів присвоюється середня категорія, і нарешті в легку категорію зараховують перфоратори, вага яких не перевищує чотири кілограми. Для перфоратора найважливішим параметром є енергія удару. Як відомо, цей параметр прийнято вимірювати в джоулях. Для отримання отворів великого діаметра необхідно використовувати перфоратори, енергія яких становить від восьми до п'ятнадцяти джоулів, тоді як їх легкі аналоги можуть видати енергію не більше одного або двох джоулів.

Де придбати перфоратор

При малій енергії удару швидше відбуватиметься не пробивання отвору, а висвердлювання, тобто те саме, що і при роботі ударним дрилем. Цей процес призводить до прискореного зносу всіх елементів перфоратора та значного зниження ефективності роботи. Слід враховувати, що завдяки енергії удару на перфоратор немає необхідності чинити великий тиск. Прийнявши рішення придбати перфоратор, звертайтесь до нашого інтернет-магазину та отримайте можливість:

  • купити перфоратор різних типів;
  • скористатися каталогом перфораторів;
  • дізнатися ціни на перфоратори та придбати необхідний недорого;
  • замовити перфоратор з доставкою до будь-якого регіону України, включаючи місто Київ;
На жаль, на Ваш запит нічого не знайдено. Напишіть нам на info@motokvartal.com.ua або залиште запит у Телеграм-чаті https://t.me/motokvartal
Вгору