0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Кермо для кубатури

Кермо для кубатури

Тому, хто став власником нового мотоцикла, навряд у перші дні після покупки приходить бажання зайнятися заміною штатного керма. Проходить час і якщо не відбувається будь-яких пригод здатних призвести до пошкодження та деформації керма, то він продовжує виконувати свою роль. А от якщо відбувається, тоді мотоциклетне кермо має бути замінене в обов'язковому порядку. Ще один випадок, коли роблять його заміну, це коли бажання господаря здійснити тюнінг свого байка стає непереборним. Підбираючи кермо, бажано враховувати деякі фактори, які можуть вплинути на можливість його встановлення на мотоцикл, а також на безпеку руху в майбутньому. До таких факторів відносять діаметр труби, яка застосована для виготовлення керма, ширину її вильоту, як в один, так і в інший бік, а також ширина секції, призначена для встановлення та монтажу мотоциклетного керма.

Основні вимоги до мотоциклетного керма

У різних моделях мототранспортних засобів для кермового керування застосовують труби різного діаметра. Неправильно підібраний діаметр труби спричиняє неможливість встановлення ручок керма, а також важелів керування. Крім того, на виборі цього важливого органу управління позначаються габаритні розміри мототранспортного засобу і, звичайно, особисті побажання. Але слід врахувати, що кермо з вузьким розмахом ручок не дозволить здійснювати якісне управління мотоциклом, в той час, як сильно великий розмах ручок навряд чи буде добре виглядати з боку. Не менш скрупульозно слід поставитися до розмірів секції кріплення, на яку будуть кріпитися перемикачі і ручки. Важливе значення має також матеріал, який виробник застосував виготовлення рульової труби. Зазвичай як матеріал вибирають сталь, а для байків спортивної спрямованості і кросових мотоциклів - алюміній.

Важливе значення для безпечного переміщення мотоцикла та його господаря має міцність керма. З метою покращення показників міцності виробники найчастіше по центру керма встановлюють перегородку. Найбільшого поширення набули рульові трубки діаметром 28,6 та 22,2 міліметрів. За цим параметром розрізняють керма, у яких трубка має однаковий діаметр по всій своїй довжині. Однак можна часто зустріти встановлену трубку змінного діаметра, де зміна у бік зменшення йде від центру до країв. Виготовлені таким чином керма добре зарекомендували себе на не дуже якісних дорогах, так як досить ефективно гасять коливання від дрібних ударів і невеликих нерівностей, а ще, як показала практика, вони мають підвищену міцність. Якщо на такій рульовій конструкції встановлена ​​перемичка, то для того, щоб її деформувати, потрібно буде дуже постаратися, адже їй цілком під силу витримати навіть падіння мотоцикла.

Причина заміни

Як правило, рульове керування мототранспортним засобом, з погляду анатомії людини, цілком задовольняє потреби середньої людини. Про це подбали конструктори, інженери та виробники мотоциклів. Тим же, хто не потрапляє до стандартів, доводиться виконувати різноманітні додаткові дії для створення комфорту під час поїздок. У тому числі, допомогти рішенню правильної посадки на мотоциклі, може заміна керма на більш підходящий. Найбільш міцним на сьогоднішній день вважається кермо, у якого є перемичка по центру і, крім того, діаметр труби, що змінюється, від центру до країв.

Де купити

Якщо у вас є хоч одна причина здійснити заміну керма на своєму мотоциклі, негайно звертайтесь до нашого інтернет-магазину та отримайте можливість:

  • купити кермо для кубатури;;
  • дізнатися ціни на кермо для кубатури та придбати необхідний недорого;
  • скористатися каталогом кермів для кубатури;
  • замовити кермо для кубатури з доставкою, як до міста Києва, так і до будь-якого іншого міста України;
Відображення:
Вгору