0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Товари бренду Bel-Ray

Олії, хімія та інші товари бренду Bel-Ray: якість та ефективність на захисті вашої техніки

Функціональність будь-яких механізмів, включаючи авто- та мототранспорт, значною мірою залежить від того, які мастильні матеріали застосовуються при їх обслуговуванні. Одними з найкращих вважаються олії, хімія та інші товари бренду Bel-Ray. Купити в Україні їх можна у нашому інтернет-магазині. Ми гарантуємо їхню якість і високу ефективність. Адже поставляється до нас продукція цієї торгової марки безпосередньо від офіційного дистриб'ютора.

Чому вигідно вибрати та купити товари бренду Bel-Ray з каталогу нашого магазину?

Вибір на користь мастил від цієї торгової марки стане гарантовано правильним рішенням. Недарма вона вважається лідером у своєму сегменті ринку. Для досягнення найкращих характеристик своєї продукції фахівці компанії Bel-Ray задіюють найактуальніші інновації у сфері мастильних технологій. Також вони розробляють унікальна продукти захисту механізмів.

Bel-Ray

Сфера використання

На сьогодні масла та інші товари бренду Bel-Ray з каталогу американського виробника використовуються для забезпечення оптимальної функціональності автомобілів, мотоциклів, велосипедів, скутерів, квадроциклів. В асортименті продукції цієї торгової марки знайдуться олії й хімія для різних вузлів техніки. Ці матеріали від даної торгової марки актуальні в аерокосмічній, харчовій, переробній, військово-морській, гірській, металообробній промисловості, а також у багатьох інших виробничих галузях. У різних видах спорту також активно використовуються олії та інші товари бренду Bel-Ray, замовити які можна у нашому магазині. Зокрема це мотокрос, шосейно-кільцеві змагання, ендуро. Вибрати масла можна оптимальної в'язкості, з високим ступенем захисту, готові до застосування, в тому числі в екстремальних перегонах. Наприклад, моторні олії ефективно захищають від зносу клапанні механізми, кільця, циліндри та поршні. З асортименту компанії можна підібрати мастильні матеріали, які забезпечують відмінну роботу для вузлів мотоциклів будь-якого виду, включаючи трансмісію, двигун, гальмівну систему, втулки, штифти, а також:

  • Підвіски. Такі олії актуальні для позашляхової техніки та шосейної.
  • Ланцюги. Мастило для цієї деталі особливо ефективно в мотокросі та ендуро.
  • Деталі водних квадроциклів. Для них виробляються водостійкі мастила, в тому числі моторні.

Умови досягнення успіху

Сьогодні у всьому світі надзвичайно затребувані олії та інші товари бренду Bel-Ray. В Україні їх було офіційно презентовано у 2013 році. Але насправді ця торгова марка існує ще з сорокових років минулого століття. За час свого функціонування на ринку цей виробник заслужив бездоганну репутацію:

  • Завдяки застосуванню інноваційних технологій виробнику вдалося розробити навіть хлібопекарські мастильні матеріали. Вони відрізнялися нетоксичністю. Ці так звані харчові олії застосовуються у чистих галузях, включаючи харчову промисловість, фармацевтику та косметологію.
  • З шістдесятих років минулого століття компанія Bel-Ray почала працювати над виробництвом олій збільшеної міцності. Завдяки цьому вдавалося продовжити час справної експлуатації найскладнішого обладнання, у тому числі використовуваного у гірничодобувній та інших аналогічних галузях промисловості.

Товари бренду Bel-Ray

  • З сімдесятих років серйозний поштовх розширенню потенціалу фірми дало її проникнення на ринок мотоспорту. У цій сфері мастила, хімія та інші товари бренду Bel-Ray купити вважалося запорукою справної роботи транспорту, його довговічності та високих результатів у мотокросі найвищої складності.
  • Компанія розробляє універсальні та унікальні мастильні та інші види матеріалів, які мають величезний попит на світовому ринку. Наприклад, це синтетичні олії для специфічних параметрів двигунів великого об'єму, для застосування в екстремальних перегонах, для максимального захисту від зношування.

У нашому інтернет-магазині замовити товари бренду Bel-Ray можна різних видів. Найбільш затребуваними є масла моторні, універсальні, для гідравлічної вилки, для ланцюга, для варіатора водостійкі, для повітряних фільтрів, а також гальмові та охолоджувальні рідини від даного виробника.

Відображення:

Bel-Ray: Якість в світі мастильних матеріалів

Про бренд

BEL-RAY випускає продукцію, що застосовується в космічній, автомобільній, харчовій промисловості, енергетиці, судноплавстві, армії, видобутку корисних копалин, важкій та легкій промисловості. Також компанія БЕЛ-РЕЙ є OEM постачальником масел та технічних рідин для виробників мототехніки та одним з провідних виробників мастильних матеріалів у сегменті POWERSPORTS на світовому ринку.

Історія

Інженер-хімік Білл Кіфер заснував компанію в гаражі своєї родини в передмісті Нью-Джерсі, спеціалізуючись на високотемпературних мастильних матеріалах для випікання. Компанія BEL-RAY була заснована в 1946 році і за більш ніж за 60 років своєї історії, довела найвищу якість своїх продуктів для мотокросу, дорожніх та гоночних мотоциклів, а також водної техніки.

Товарний асортимент Bel-Ray

Сьогодні Bel-Ray продовжує виробляти всю свою продукцію у Сполучених Штатах. В їхньому каталозі є різні мастилата хімія, наприклад: вилкові оливи, змащення ланцюгів, оливи для 2-тактних та 4-тактних двигунів, гальмівні рідини.

Ось три принципа за якими Bel-Ray працює з вірою та викликом, щепленим його засновником :

- Надавати інноваційні технології, що забезпечують чудову продуктивність та цінність для клієнтів

- Щодня задовольняти потреби постійно змінного глобального ринку

- Завжди це робити сумлінно, якісно та послідовно

РозгорнутиЗгорнути
Вгору