0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Товари бренду D.I.D.

Відображення:

D.I.D.: За кулісами майстерності

Про бренд

На рахунку виробника з Японії є безліч інноваційних рішень, які стали стандартом для інших виробників. D.I.D постачає ланцюги на мотоциклетні заводи великої японської четвірки, включаючи Honda, Yamaha, Kawasaki та Suzuki, а також на багато європейських та американських - КТМ, Ducati, BMW, Harley Davidson та інші.

Історія

DID - це скорочення від "Daido Kogyo Co., Ltd.", і ця компанія має багатий історичний шлях, який налічує понад 80 років існування. Заснована в Японії в 1939 році, DID була початково спеціалізована на виробництві ланцюгів для конвеєрів і транспортерів. Однак швидко вони розширили своє портфоліо продукції та вирішили вийти на ринок мототехніки.

Товарний асортимент D.I.D.

DID завжди стоїть на передовому фронті інновацій у галузі ланцюгів ГРМ, привідних ланцюгів та інструментів для встановлення цих ланцюгів. Вони постійно вдосконалюють свою продукцію, впроваджуючи нові технології та матеріали, щоб забезпечити кращу продуктивність та довговічність.

Виробничі підприємства та збутові представництва D.I.D функціонують у США, Європі (Італія), Таїланді, Бразилії, Китаї та Індонезії.

РозгорнутиЗгорнути
Вгору