0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Деталі гальмівної системи

Деталі гальмівної системи Honda: висока якість, весь актуальний асортимент

Від справності функціонування гальмівної системи залежить безпека, а найчастіше життя водія та пасажирів. Стосується це і автомобілів такого відомого виробника, як Honda. Але, на жаль, навіть найнадійніша система може вийти з ладу. А необхідні комплектуючі не завжди будуть під рукою. Якісні деталі гальмівної системи для автомобіля Honda купити у Києві та інших містах України можна, скориставшись пропозицією нашого інтернет-магазину. У нас ви знайдете все щоб забезпечити працездатність свого авто.

Деталі гальмівної системи

Що потрібно враховувати, щоб правильно вибрати та купити деталі гальмівної системи автомобіля Honda?

Гальма забезпечують своєчасну зупинку транспортного засобу. Особливо важливо, щоб оперативно спрацювали, якщо виникає ризик аварійної ситуації. Тому необхідно стежити за працездатністю гальмівної системи автомобіля, чуйністю реагування на команди, точністю здійснення гальмування або повної зупинки. Для цього потрібний своєчасний огляд автомобіля, якісні витратні матеріали та деталі для гальмівної системи Honda. В Україні вони доступні у багатьох магазинах. Але найкращий вибір пропонується у нас у Всеукраїнському магазині мототоварів Motokvartal.

Основні види деталей гальмівної системи

Автомобільна гальмівна система є досить складним організмом. Вона є комплексом з декількох видів гальмівних систем, включаючи:

 • Робочу систему, яка активізується для пригальмовування та повної зупинки. Вона спрацьовує від натискання водієм на педаль гальма. Ефективність гальмування залежить від сили та глибини втискання педалі.
 • Запасну систему, яка застосовується лише у деяких видах автомобілів у екстремальних ситуаціях. У більшості інших видів транспортних засобів її завдання приймає він робоча гальмівна система.
 • Стоянкову систему. Це ручне гальмо. Його потрібно активізувати як утримуючий механізм під час стоянки автомобіля. Також при короткочасній зупинці можна вичавити ручник, щоб не тримати ногу на гальмівній педалі.
 • Допоміжну систему. Це ефективний ресурс, призначений для великовагових автомобілів. Його потенціал особливо важливий під час зупинки транспортного засобу на підйом чи спуск. Здійснюється гальмування двигуном.

Як правильно вибрати деталі для гальм Honda?

Якщо ви виявили несправну роботу гальм, але самі не фахівець, краще звернутися на сто. В автосервісі вам підкажуть, як правильно вибрати та замовити деталі для гальмівної системи автомобіля Honda. Орієнтирами можуть бути:

 • Код деталі. З його допомогою можна підібрати не лише оригінальні, а й аналогові запчастини.
 • Vin-код. Хоча велика крос-база вважається більш зручною, але Vin-код, як і раніше, інформативний.
 • Конкретна інформація про авто. Потрібно ввести в рядок пошуку модель та рік випуску, щоб підібрати деталі для гальмівної системи Honda у каталозі інтернет-магазину.

Деталі гальмівної системи автомобіля Honda

Поширені види несправностей гальм

Перш ніж купити деталі для гальмівної системи Honda, варто визначити, що саме потребує заміни. У нас ви знайдете різні деталі. Але в гальмівній системі є багато компонентів, які можуть призвести до її виходу з ладу. Узагальнено розрізняють поломки підсилювача цієї системи, елементів механізму гальмування та приводу. Причини несправності можуть бути різні, наприклад, такі:

 • Поломка елементів даної системи механічного типу;
 • Зношування, перекіс або засмічення колодок чи дисків;
 • Стирання або зношування деталей фіксування супорта;
 • Заїдання, заклинювання поршнів в основному циліндрі або робочому;
 • Розтріскування, розриви матеріалу шланга, закупорка його просвіту;
 • Бульбашки повітря, що послаблюють ступінь натягу кріплення системи;
 • Значна втрата гальмівної рідини, її повна відсутність у системі.

Дуже важливо бути уважним до роботи свого автомобіля та не ігнорувати сигнали про несправність. А будь-які запчастини до гальмівної системи Honda замовити з доставкою можна у нашому інтернет-магазині. У цьому вам допоможуть наші спеціалісти.

Відображення:
Вгору