Кількість
|
Вартість
|
||
Днів постачання:
24h
|
|||
|
Генератори 4,0-6,0 кВт
Важко уявити, як би обходилися всі сучасні транспортні засоби, якби не було електричного струму. У автомобілях, мотоциклах та інших пересувних засобах встановлено два джерела електричного струму. Одним із них є акумулятор, а другим вважається генератор. Поки двигун транспортного засобу не заведений, його бортова мережа забезпечується електричним струмом завдяки акумуляторній батареї. При запуску двигуна в роботу включається акумулятор, який надалі задовольняє всі потреби в електроенергії всіх споживачів. Завдяки присутності електричної енергії стає можливим автоматичний запуск двигуна, безперебійне та стабільне утворення електричної іскри з подальшим займанням паливної суміші, а також нормальне функціонування всіх звукових та світлових приладів. Слід врахувати, що при запуску двигуна велика кількість електроенергії перебирає стартер.
Призначення генератора
Вчені, конструктори та інженери давно намагаються зробити переносне джерело електроенергії типу акумуляторної батареї, але працює без істотної розрядки протягом тривалого часу. Але поки що акумулятори можуть лише накопичувати та утримувати електроенергію. Для її виробництва застосовують генератор, який підтримує в бортовій мережі транспортного засобу необхідну напругу. Працювати він починає відразу після запуску двигуна, виробляючи у своїй електроенергію, якої має вистачати, як роботи всіх наявних споживачів, так зарядки акумулятора. Якщо з якихось причин генератор не зможе давати достатньо електроенергії для нормальної зарядки акумулятора, він поступово втратить необхідний для запуску двигуна заряд, а потім і зовсім вийде з ладу.
Типи генераторів
На сьогоднішній день відомо два типи генераторів. Один із них називають генераторами постійного струму, а другий відповідно генераторами змінного струму. Здавалося б, якщо в авто або мототранспортній бортовій мережі повинен бути постійний струм, то і повинні застосовуватися генератори постійного струму. Проте в останніх виявилося багато недоліків, і питання було вирішено в такий спосіб. Встановлюється генератор, який виробляє змінний струм, але в його виході застосовується пристрій зване напівпровідниковим випрямлячем. Любителі екзотики можуть подивитися на генератори постійного струму, які свого часу встановлювалися на радянські автомобілі на зразок «Перемога», ГАЗ-53 та інші марки. На сьогоднішній день генератори постійного струму в автотранспорті практично не використовуються.
Про генератор змінного струму
А ось генератор змінного струму знайшов широке застосування та встановлюється як на автомобілях, мотоциклах, так і на інших видах транспорту. Генератор має власний окремий корпус, усередині якого встановлюють нерухомий статор. Він є обмоткою, виконаною з, як правило, мідного дроту певного діаметра. Статор кріпиться між передньою та задньою кришкою генератора. Обертається частиною в генераторі є ротор. З одного боку у нього є контактні кільця, а з іншого, практично на передній кришці, шків і ременная передача, яка і приводить його в рух. Кріплення генератора здійснюється за допомогою спеціальних кронштейнів та болтів. У кришці генератора виготовляють вікна, за допомогою яких забезпечується його вентиляція, а як матеріал застосовують алюмінієвий сплав.
Де купити
Змінювати повністю генератор доводиться досить рідко, а ось запасні частини до нього потрібні. Звертайтеся до нашого інтернет-магазину та отримайте можливість:
- купити генератор 4,0-6,0 кВт або запчастини до нього;;
- дізнатися ціни на генератор 4,0-6,0кВт або запчастини до нього та придбати необхідне недорого;
- замовити генератор 4,0-6,0кВтилі запчастини до нього з доставкою, як до міста Києва, так і до будь-якого іншого міста України;
- скористатися каталогом запасних частин для генератора 4,0-6,0 кВт