0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Оливи та рідини

Оливи та рідини для технічного обслуговування вашого мотоцикла

Мотор та інші важливі вузли мають багато деталей, котрі постійно труться між собою, поступово зношуючись. Щоби зменшити негативний вплив тертя, подовжити термін використання важливих запчастин, важливо правильно обрати моторні оливи та спеціальні рідини, замінювати їх регулярно. Якщо ви хочете, щоб мотоцикл працював безвідмовно, не засмучував раптовою зупинкою, варто оливи та рідини Honda купити в Україні. В магазині «МотоКвартал» представлено широкий асортимент моторних олив та спеціальних рідин для технічного обслуговування мотоциклів.

Оливи та рідини

Основні функції моторних олив

Головна мета використання оливи — змазування деталей, котрі труться одна об одну, зменшення зношування. Щоби зрозуміти, наскільки важливим є своєчасна заміна моторної оливи, можна уявити двигун як єдиний організм. В картері зберігається основна маса оливи, по масляних каналах, як по венах, вона прокачується, в фільтрі очищається від забруднень.

Під час прокачування оливи, вона залишає тонку плівку, котра створює важливий ефект ковзання. Завдяки цій особливості двигун працює набагато легше, підвищується його ККД. Окрім того, масляна плівка забезпечує плавний хід основних компонентів, максимально зменшуючи тертя.

Ще одна важлива функція оливи — теплопередача, адже вона відводить тепло від мотору, попереджуючи надмірний нагрів. Коли олива потрапляє в піддон двигуна, то охолоджується повітрям, котре проходить поверхнею піддону, а далі прокачується назад в систему.

Також олива переносить продукти зношування деталей. Металеві деталі поступово стираються, від них відділяються мікро часточки, котрі олива відправляє з камери згорання в картер, де вони й осідають.

Моторні оливи Honda мають у складі присадки, котрі виконують додаткові функції, подовжуючи термін експлуатації мотора. Миючі присадки не дозволяють утворюватись іржі та корозії, високотемпературним відкладенням. Також ці присадки зв'язують та утримують часточки, щоби вони не утворювали осад.

Обираючи моторні оливи Honda, ви отримуєте:

 • підвищену продуктивність та захист мотора у самих екстремальних ситуаціях;
 • ефективне використання палива;
 • зниження концентрації викидів;
 • відповідність нормам Honda.

Рідини для технічного обслуговування

Також у магазині «МотоКвартал» ви можете оливи та рідини Honda купити в Києві:

 • трансмісійні;
 • для охолодження двигуна;
 • гальмівної системи.

Оливи та рідини Honda

Високоякісна трансмісійна рідина захищає коробку передач, підвищує загальний рівень продуктивності. Використовуючи сертифіковані трансмісійні рідини Honda, ви отримуєте:

 • максимальний рівень продуктивності;
 • плавне і безшумне перемикання передач;
 • економне використання пального;
 • захист коробки передач при використанні в екстремальних умовах;
 • зменшення шлакових відкладень.

Охолоджуючі рідини Honda поставляються в уже готовому вигляді, не потребують розбавлення водою. Використання охолоджувальної рідини посилює стійкість елементів двигуна до появи іржі. Рідина універсальна — підходить для турбодизельного двигуна, бензинового та газового.

Для коректної роботи гальмівної системи також потрібно використовувати рідину, відповідного типу. Магазин «МотоКвартал» пропонує синтетичну рідину преміум класу, що підходить для будь-яких типів гальм. У складі рідини містяться присадки, котрі підвищують стійкість до високого тиску, випаровування. Варто памятати, що використання ліцензованих моторних олив та рідин подовжує термін використання основних деталей байка, значно зменшує ризик раптової поломки.

Моторні оливи та рідини Honda замовити онлайн вам завжди допоможуть у магазині «МотоКвартал». Якщо потрібного товару немає на складі, під замовлення його обов'язково буде доставлено.

Відображення:
Вгору