0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Інструмент для оздоблювальних робіт

Інструмент для оздоблювальних робіт

Періодично, навіть найзатятішим любителям мототранспортної техніки, доводиться освоювати професії, які до мотоспорту не мають жодного відношення. Йдеться про будівництво, ремонт квартир та оздоблювальні роботи в житлових та нежитлових приміщеннях. Причин освоювати сторонні спеціальності є чимало. Виконання оздоблювальних робіт неможливе без використання певних інструментів та матеріалів. Напевно, більшості мотоциклістів знайомі такі інструменти, як валики, прасування, кельми, кисті, гаки, міксери, розшивки, терки і шпателя. З матеріалів при обробних роботах найчастіше застосовується стрічка малярська та серп'янка. Основними постачальниками всього перерахованого вище є такі відомі компанії, як Stanley, MTX, SALO і Сібртех. Вся продукція цих постачальників не має нарікань з боку споживачів і відрізняється надійністю, довговічністю та чудовою якістю.

Інструмент для розподілу будівельних сумішей

Для тих, хто зіткнувся з необхідністю виконання штукатурних робіт, великою підмогою буде інструмент, який називається – правило. Як матеріал для його виготовлення найчастіше застосовують алюміній. Наприклад, правило "Трапеція" має одне ребро жорсткості, а товщина її стін складає 0,9 міліметрів. За допомогою «Трапеції» відносно легко і швидко можна вирівнювати будівельну суміш на великих просторах. Завдяки цьому інструменту є можливість ефективно і з гарною продуктивністю, розподіляти штукатурні шари як у горизонтальному, так і у вертикальному напрямку. Як вже було сказано, правило виготовляють їхній алюміній, який є міцним і надійним матеріалом. Цей матеріал добре захищений від корозії та слабо піддається деформаціям. Сам інструмент при дбайливому відношенні довго служитиме своєму господареві.

Про серп'янку

Важливим матеріалом при виконанні оздоблювальних робіт вважається серп'янка. Позитивним моментом для неї є здатність без проблем наклеюватися на оброблювану поверхню. З її допомогою армують тріщини на стінах чи стелях. Ця операція виконується перед тим, як зробити фарбування або наклеїти шпалери. Застосування серпянки позбавляє утворення тріщин. Виготовляють цей матеріал із скловолокна або лавсану. Завдяки тому, що стрічка має комірчасту структуру, виключається утворення бульбашок повітря, а також запобігає деформації обробки. В результаті навіть у тонкошарових покриттях цілком можливо використовувати серпянку. Їй настільки просто і зручно користуватися, що зможе впоратися не лише професіонал, а й учень.

Виробники серпянки на одну зі сторін стрічки наносять клей, який у закритому стані практично не висихає. Завдяки такій технології стало можливим закріпити стрічку на будь-якій поверхні без застосування шурупів або будь-яких інших кріпильних деталей. Сітку розміщують на всіх слабких місцях шпаклювального або штукатурного шару. Крім того, її застосування виправдане на стиках таких матеріалів, як фанера, оргаліт, гіпсокартон, деревостружкова плита та ін. Не зайвим буде використання стрічки в тих місцях, де дверні або віконні коробки прилягають до стін. Значно покращить якість робіт вживання серп'янки на тріщинах бетонних та оштукатурених поверхонь, кутах, швах та ділянок, які можуть обсипатися.

Де купити

Якщо у вас настав час виконання будівельних, ремонтних та оздоблювальних робіт, звертайтесь до нашого інтернет-магазину та отримайте можливість:

  • купити інструмент для оздоблювальних робіт;;
  • дізнатися ціни на інструменти для оздоблювальних робіт та придбати необхідні недорого;
  • скористатися каталогом інструментів для оздоблювальних робіт;
  • замовити інструмент для оздоблювальних робіт з доставкою до будь-якого регіону України, включаючи місто Київ;
На жаль, на Ваш запит нічого не знайдено. Напишіть нам на info@motokvartal.com.ua або залиште запит у Телеграм-чаті https://t.me/motokvartal
Вгору