0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Ізолюючі матеріали

Ізолюючі матеріали

Електричні пристрої, прилади, а також різні електрофіковані машини та механізми з кожним роком набувають все більшого поширення. Використовувати все перераховане вище з безпекою, як для людини, так і для всього живого в навколишньому середовищі, допустимо тільки після застосування ізоляційних або діелектричних матеріалів. Нейтралізація негативного впливу електричного струму можлива лише в тому випадку, якщо корпуси електроустаткування, що несуть електричний струм дроту та будь-які інші провідники, будуть надійно ізольовані. Електроізоляційні матеріали покликані запобігати всім можливим витокам, які можуть виникнути внаслідок виникнення або передачі електричного заряду. Електричні ланцюги або струмопровідні елементи повинні бути відокремлені один від одного за допомогою відповідних ізоляційних матеріалів та забезпечувати безпечні умови для технічного персоналу.

Про ізоляційні матеріали

Як ізоляцію можуть використовуватися композиційні матеріали, основою яких є такі натуральні компоненти, як бавовна, шовк, каучук та целюлоза. Якщо вищенаведене не просочується рідкою ізоляцією, то максимально допустима температура при експлуатації цих матеріалів не повинна перевищувати 90 градусів Цельсія. А ось волокнисті матеріали, шаруваті пластики та намотані вироби, які попередньо просочуються діелектриками, що знаходяться в рідкому стані, можуть працювати в межах підвищення температури до 120 °. Найбільшого поширення цей клас діелектричних матеріалів набув у приладобудуванні та радіоелектроніці, втім, як і при виготовленні кабельної та провідникової продукції. Ці вироби можуть експлуатуватися в різних кліматичних умовах та витримувати вплив навіть агресивного середовища.

Сфери застосування ізоленти

Унікальним діелектриком вважається природний мінерал пластинчастого типу, що називається слюдою, яку успішно використовують як ізоляційний матеріал вже протягом понад сто років. Граничний рівень нагрівання для цього діелектрика становить не менше ста п'ятдесяти п'яти градусів зі знаком плюс. Існує ще чимало матеріалів, що володіють хорошими діелектричними властивостями і застосовуються як ізоляційні матеріали. У звичайних побутових умовах, якщо виникла потреба у ізоляції окремих електричних проводів, прийнято використовувати ізоленту. Більш дієвого, маловитратного та швидкого способу виконати ізоляцію дроту ще не вигадали. У роздрібній мережі можна виявити чимало видів ізоляційної стрічки, які мають певні властивості та характеристики і їх необхідно обов'язково враховувати при виборі. Звичайна ізолента має клейовий шар, який нанесений на поліхлорвінілову, пластифіковану основу. Використання ізоленти не обмежується побутовими потребами. Її застосовують і в промисловості, і в будівництві, і транспортній сфері, а також при виконанні багатьох ремонтних робіт.

Де купити

Але, ізолятор може використовуватися не тільки для виконання своєї основної функції, а саме, ізолювання проводів. З її допомогою можна скріпити, зв'язати чи промаркувати дроти. При виборі ізоляційної стрічки слід звертати увагу на те, щоб на ній не було бульбашок, тріщин, складок, будь-яких сторонніх включень, надривів з боку кромок, а також перепусток у клейовому шарі. Іншими словами, перед придбанням цього ізолюючого засобу слід здійснити ретельний візуальний контроль за зовнішнім виглядом рулону, звертаючи особливу увагу на гладкість поверхні. Якщо ж зробити звернення до нашого інтернет-магазину, то можна отримати гарантію якості та наступні можливості:

  • купити ізолюючі матеріали;
  • дізнатися ціни на ізолюючі матеріали та придбати необхідний недорого;
  • скористатися каталогом ізолюючих матеріалів;
  • замовити ізолюючі матеріали з доставкою, як до міста Києва, так і до будь-якого іншого міста України;
Відображення:
Вгору