0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Моторні оливи Honda для мотоциклів

Оригінальні моторні оливи для мотоциклів Honda: якість та ефективність — гарантуються

На сьогодні не існує дефіциту запчастин та витратних матеріалів для автомобілів та мотоциклів. Інша справа — дійсно якісні товари. Вони гідно представлені в каталозі нашого інтернет-магазину. В тому числі в нас ви знайдете оригінальні моторні оливи для мотоциклів Honda. В Україні вони мають широкий попит, оскільки вітчизняні байкери довіряють продукції даного виробника.

Моторні оливи Honda для мотоциклів

Чому варто купити оригінальні моторні оливи для мотоциклів Honda, і де це краще зробити?

Перш ніж придбати оливу для свого байка, слід розібратися зі специфікою його функціонування. Адже навіть тип і принцип роботи двигуна у мотоциклі значно відрізняється від аналогічних параметрів агрегата в автомобілі. Основна відмінність полягає у так званому мокрому зчепленні. Такий механізм вимагає особливого виду мастила. До того ж він знаходиться в одній конструкції разом з двигуном. І коли починається активація функціонування усіх закладених в дану коробку механізмів, виникає значний ризик їх суттєвого перегрівання. Таку специфіку врахували розробники моторної оливи для мотоциклів Honda. В Києві, Львові, Харкові та інших містах України вона доступна в нашому інтернет-магазині. її можна придбати онлайн чи з самовивозом. Ми гарантуємо оригінальність та високу якість цих та інших товарів від японського бренду, що гідно представлений у нашому каталозі.

Основні переваги

Пропонована в нашому інтернет-магазині олива цінується в тому плані, що має здатність охолоджувати механізми та є термостійкою. В процесі їзди стінки й деталі поршневого механізму циліндра труться і продукують значний рівень кінетичної енергії. При вищій швидкості нагрівання буде більш суттєвим, внаслідок чого двигун може вийти з ладу. Аналогічна ситуація з клапанами. Щоб уникнути подібних ситуацій, застосовується моторна олива для мотоциклів Honda. Купити її можна зі спеціальними присадками. Їх функція полягає в тому, щоб мінімізувати кількість нагару в агрегатах мототехніки, в тому числі на стінках двигуна.

Особливості вибору

В процесі вибору мастила треба врахувати цілий ряд моментів. В першу чергу це:

  • Об'єм ємності. Якщо ви плануєте подорожувати на далеку відстань, де не матимете можливості обслуговувати мотоцикл у сервісному центрі, то можна вибрати великий літраж. Найбільш поширеними є варіанти на 1-4 л.
  • Сумісність. Купити моторну оливу для мотоциклів Honda потрібно так, щоб вона була ідеально сумісною з коробкою передач і фільтрами від даного виробника. Саме такі оливи пропонуються в нашому магазині.
  • Тип оливи. Вона може бути мінеральною, тобто виготовленою з нафти, напівсинтетичною — у її виготовленні застосовано хімічний спосіб, а також синтетичною — вона має винятково хімічний склад.
  • Група оливи. Розрізняють два варіанти такого розподілу. Перший — це олія 2Т, призначена для двотактних двигунів. Найчастіше її застосовують у квадроциклах. Друга група — це 4Т, для чотиритактних моторів.

Моторні оливи для мото Honda

Інші характеристики

Представлені в нашому інтернет-магазині моторні оливи для мотоциклів Honda купити можна з гарантією оригінального походження. Для цього ми співпрацюємо з офіційними дистриб'ютор японського виробника в Україні. Це ж дозволяє нам підтримувати конкурентні ціни на наші товари. Такі види витратних матеріалів відрізняються наступними характеристиками:

  • Преміальна якість. Вона гарантується виробником, що підтверджується належними документами за відгуками наших покупців.
  • Висока ефективність. Завдяки такому мастилу запуск та експлуатація мотоцикла будуть безпечними за будь-якої температури зовні.
  • Забезпечення високої потужності двигуна та економічності його функціонування. Олива ефективно ущільнює проміжки між деталями.
  • Антикорозійні властивості. Оливи відповідають найвищим світовим стандартам за рівнем захисту від корозії та якості очищення. Це в тому числі міжнародні стандарти API та JASO MA.

Радимо моторні олії для мотоциклів Honda купити недорого в інтернет-магазині Moto Kvartal. При необхідності наші консультанти можуть допомогти вам здійснити правильний вибір.

Відображення:
Вгору