0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Дрилі та міксери

Дрилі та міксери

При необхідності виконати отвір у бетоні, дереві чи цеглині, в побутових умовах, та й на виробництві, найчастіше використовують дриль. Втім, перелік робіт, який можна зробити за допомогою дриля, не обмежується свердлінням. Бажано, щоб цей інструмент був у кожному будинку, у кожному господарстві, оскільки рано чи пізно, а причина використовувати його обов'язково з'явиться. У торговій мережі можна легко знайти різні моделі дрилів і серед них будуть такі, які можуть працювати, як від електричної стаціонарної мережі, так і з використанням акумуляторної батареї. Крім того, у продажу є дрилі для професійного застосування, а також для любителів, яким застосовувати цей інструмент доводиться досить рідко. Зрозуміло, що професійний інструмент має значно більшу ціну, але й прослужити навіть при інтенсивному навантаженні зможе в багато разів довше. Розрізняють також ударні та ненаголошені дрилі, але варто помітити, що замінити перфоратор повною мірою ніякий дриль не може.

Про безударна дриль

Власники безударного дриля цілком можуть впоратися з такими завданнями, як свердління отворів у матеріалах, які не відносяться до категорії сильно або надтвердих. Гіпсокартон, невеликий товщини метал, пластик і деревина - ось матеріали, з якими під силу впорається за допомогою такого дриля. Крім того, завдяки їй цілком можливо здійснити дрібний ремонт виробів, виконаних з найрізноманітніших, але м'яких за своєю структурою матеріалів. Закріпити щось на перегородці також не складе особливих труднощів власнику ненаголошеного дриля, що має хоча б початкові навички поводження з нею. У ударного дриля є додаткові можливості і їй під силу впоратися з перекриттям з бетону, як і з бетонною стіною, не кажучи вже про цегляну кладку. Тобто, якщо потрібно виконати роботи, пов'язані з встановленням дверей, або якщо необхідно повісити люстру, навісну шафу, або просвердлити отвори в підлозі або стелі, необхідно використовувати ударний дриль.

Кутовий дриль та міксери

Твердий матеріал, типу цегли або бетону, свердло зможе подолати легше і швидше, якщо включений ударний режим. У цьому випадку патрон разом зі свердлом здійснює зворотно-поступальні рухи. Їх напрям визначається, як перпендикулярне щодо власної осі обертання патрона. Якщо патрон розташувати по відношенню до ручки під прямим кутом, то з'явиться можливість виконувати свердління у важкодоступних місцях, наприклад, у невеликому отворі, ніші, а також в обмеженому просторі, заставленому будь-якими предметами. Такий інструмент називається кутовим дрилем і може успішно використовуватися у перерахованих вище ситуаціях. Ще один вид дриля, який може вважатися незамінним при виконанні ремонтних робіт у приміщеннях і, коли є необхідність здійснити перемішування фарб, лаків або інших розчинів, називається дрилем-міксером. Зустрічаються дриля такого типу, за допомогою яких можна очищати поверхні від іржі або фарби, а також свердлити отвори великого діаметру.

Де купити

Але, на думку більшості користувачів, найкращим варіантом вибору дриля для використання в домашніх умовах буде або дриль ударного типу, або дриль, що поєднує в собі функції шуруповерта. Тобто, за допомогою такого дриля можна не тільки свердлити отвори, але й виконувати відкручування або загвинчування таких кріпильних елементів, як шурупи і саморізи. Варіантів вибору дриля для використання в побутових умовах безліч, але остаточне рішення залежить лише від покупця. Визначившись з тим, якого саме дриля ви потребуєте, звертайтеся до нашого інтернет-магазину та отримайте можливість:

  • купити дрилі та міксери;;
  • замовити дрилі та міксери з доставкою до будь-якого населеного пункту України, включаючи місто Київ;
  • скористатися каталогом дрилів та міксерів;
  • дізнатися ціни на дрилі та міксери та придбати необхідне недорого;
На жаль, на Ваш запит нічого не знайдено. Напишіть нам на info@motokvartal.com.ua або залиште запит у Телеграм-чаті https://t.me/motokvartal
Вгору